• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

dwumiesieczne dziecko nie robi 3 dzien kupy

• 05.12.06, 15:49
    czy to normalne ze tak male dziecko nie robi 3-4 dni kupy?pediatra powiedzial
    ze to nic takiego.dziecko jest niespoojne,nie spi,wybudza sie itd.moze to
    wlsnie jest przyczyna ze taka jest nie spokojna,ze sie wierci,ze zle spi.co o
    tym myslicie?jak pomoc dziecku?co jej podac?dlaczego mam problemy z
    wyproznianiem?
    Edytor zaawansowany
    • 05.12.06, 15:57
      nie napisałaś nawet co je dziecko
      • 05.12.06, 16:33
        hej,
        powiem tak: jeżeli karmisz piersią, a dziecko nie marudzi, nie płacze, nie boli
        go brzuszek to nie masz powodów do zmartwień ŻADNYCH!!!! Moje dziecko nie robilo
        kupy po około 7-8 dni, raz padł rekord 13 dni. Zwiedziłam 4 pediatrów i każdy
        mówił to samo, ze na piersi to normalne. Zieniło sie to dopiero jak zaczelismy
        wprowadzać owoce i warzywa ze słoiczków. Nie martw się, jeśli dziecko nie płacze
        i nie dzieje sie nic innego to wyluzuj, bo szkoda nerwów, tak jest na piersi.

pozdrawiam i zycze zdrówka
      • 06.12.06, 15:27
        nasz pediatra kazal podac lakcit przez 7 dni pomoglo
        • 06.12.06, 15:28
          oczywiscie mialo byc lakciD przepraszam za literowke
    • 05.12.06, 16:38
      Nie wiem jak sie to bedzie miało do Waszej sytuacji, ale u nas były takie
      problemy po wprowadzeniu wit D. Zmieniłam kropelki i zmniejszylismy dawkowanie
      i problem minął. Sama do tego doszłam, bo problemy z kupkami zaczęły sie po
      wprowadzeniu wit D, a na ulotce faktycznie piszą o tym jako działaniu
      niepożądanym.
      Pozdr, A.
      --
      BRAT CZY SIOSTRA???

OWOCNY WYKRES
    • 05.12.06, 21:30
      Podać możesz hetbatkę Plantex. Kupisz w aptece.
      • 05.12.06, 22:01
        Ja zaczęłam podawać herbatkę ułatwiającą trawienie z Hippa i staram się podawać
        jak najwięcej owoców. Możesz też spróbować podać suszone śliwki.Moja córka je
        uwielbia. Pozdrawiam
        • 05.12.06, 22:13
          z doświadczenia moge doradzic ze ja bym zrobuła usg brzuszka (kontakt z
          chirurgiem). lepiej dmuchac na zimne.
          rozumiem ze dziecko na piersi nie robi przez jakis czas kupki ale niepokojace
          jest to ze dziecko jest niespokojne.
          • 06.12.06, 09:23
            Na piersi to normalna sprawa.Kupka raz na raz na kilka dni, jak również jej
            ilość świadczy o bardzo dobrym przyswajaniu mleka i trawienu niemal w całości.
            Chyba to jakaś pomyłka skoro dziewczyny mówią o podawaniu suszonych śliwek w
            tym wieku.Może warto poczytać coś o karmieniu piersią a nie straszyć chirurgiem.
            --
            Moje Słońca Dominik(ur.15.05.1999)i
            Mateusz(ur.22.03.2005)
    • 06.12.06, 15:52
      u nas było to samo jak był tylko na mleku modyfikowanym. Dikładnie kupki robił
      co 4 dni. Pediatra kazała podawać po skończeniu 2 miesiąca życia sok z jabłka.
      Pomógł tak, ze robił co dwa dni. Potem jak juz planowo zaczęłam podawać inne
      pokarmy to sytuacja uległa zmianie.
      • 06.12.06, 23:15
        kto tu straszy??? hu hu. poprostu daje rade.

chyba lepiej zbadac dziecko jesli jest niespokojne, prawda?
        to nic nie kosztuje, a mama bedzie mogła z czystym sumieniem uwierzyc ze to
        normalna sprawa( jak to mówia inne mamy).
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.