Dodaj do ulubionych

Cerazette - czy bezpieczne?

IP: *.* 09.01.03, 16:22
Chciałabym poznać Waszą opinię na temat tych tabletek antykoncepcyjnych. Czy są naprawdę bezpieczne dla dziecka (oczywiście karmię piersią). Czy mogą wystąpić jakieś skutki uboczne, np. moje przybieranie na wadze.Pozdrawiam ciepło. Marlena.
Obserwuj wątek
    • Gość edziecko: IlonaD Re: Cerazette - czy bezpieczne? IP: *.* 09.01.03, 20:51
      Cześć Marlena,o Cerazatte dziewczyny rozpisywały się już wcześniej,musisz tylko sprawdzić "następne wątki".Od siebie dodam,że jeżeli karmisz piersią to niestety pigułki anty w tym przypadku odpadają(hormony w nich zawarte przechodzą do mleka matki),nie chciałabyś chyba zaszkodzić swojemu dziecku?!Osobiście przed ciążą stosowałam pigułki przez 8 lat ijestem ich zwolenniczką.Jednakze,jak karmiłam dziecko to mąż i ja musieliśmy sięzadowolić globulkami plemnikobójczymi Kolpotex(12 zł.12 szt.)albo raz kupiłam Delfen(ok.38 zł.tubka,na ok.10 razy).Ten drugi jest"milszy" w używaniu,ale cena!!Pozdrawiam Ilona,mama 15.miesięcznego Stefanka.
    • Gość edziecko: Mama-Kangurzyca Re: Cerazette - czy bezpieczne? IP: *.* 11.01.03, 23:52
      Uzywam cerazette od pół roku. Lekarka zapewniała ze są bezpieczne, gdyz zawieraja hormon wydzielany w ostatniej fazie cyklu, wiec gdybys juz miesiączkowała i tak dostarczałabyś go swojemu dziecku. Niestety ten hormon jest tez odpowiedzialny za napiecie przedmiesiaczkowe i niestety przy uzywaniu tych tabletek mozesz miec takie atrakcje :( Ja np. jestem zdeczka bardziej drazliwa, a cerę mam jak u nastolatki, czyli tradzik na całego. Poza tym w porządku. Ale moze Ciebie to "szczęście" ominie.Pozdrawiam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka