Dodaj do ulubionych

Czy to moze byc ciaza pozamaciczna?!!!!!!!

IP: *.* 15.02.03, 18:18
Witam WasPoradzcie mi bo juz nerwowo mnie to wykancza. Nie dostalam miesiac temu okresu....Wiadomo, zdarza siesmile)Zrobilam test - wynik dodatni. Wiadomo, zdarza sie...hmmmPotem bylam u lekarza...stwierdzenie ciazy. teraz mniej wiecej bylby to 7 tydzien, ale nie w tym sek. Nie mam zadnych objawow (w pierwszej ciazy mdlosci zachcianki powiekszone i bolesne piersi, wstret (straszny!!!) do alkoholu, jajek itp) A teraz NIC!!! Ja wiem ze u tej samej kobiety kazda kolejna ciaza moze objawiac sie w rony sposob. Ale ja czuje (podswiadomie) ze cos jest nie tak. Jeszcze kilka dni temu mialam spore bole brzucha (takie jak podczas okresu) pozniej male plamienie ( 3 razy) takie jasnobrunatne. Acha i bol lewego jajnika....Dostalam skierowanie na USG, ale moge dopuiero w czwartek, chyba umre ze strachu. Lekarka mi powiedziala ze to moze byc ciaza pozamaciczna, trzeba ja tylko odpowiednio wczesniej zdiagnozowac zebym nie dostala krwotoku itp. Powiedzcie co to moze byc? Rzeczywiscie pozamaciczna??!!
Edytor zaawansowany
  • Gość edziecko: lilek IP: *.* 16.02.03, 22:59
    Czy ginekolog nie badał cię podczas wizyty? Jeżeli stwierdził ciążę to chyba wewnątrzmaciczną!Pamiętaj że w ciąży w terminie miesiączki może występować lekkie plamienie,choć powinno być skonsultowane z lekarzem. W ciąży pozamacicznej też są nudności jest to wpływ hormonów,a nie miejsca zagnieżdzenia zarodka. Trzymaj się dzielnie i nie panikuj!Pozdrawiam.
  • Gość edziecko: natti IP: *.* 17.02.03, 23:38
    Cześć Lilith, spróbuj nie martwić się na zapas. Mam za sobą jedną ciążę, ale jej pierwszym i jedynym przez dłuższy czas objawem był ból, chwilami bardzo duży, w okolicach prawego jajnika. Też bałam się, że to ciąża pozamaciczna, ale okazało się, że ból jest spowodowany "wwiercaniem się zarodka w ścianę macicy" (tak powiedział lekarz). Najczęściej chyba zarodek "wybiera" któryś z rogów macicy, czyli boli po prawej lub lewej stronie na dole. Żadna z moich koleżanek nie miała takich objawów, więc się denerwowałam,że coś nie tak, ale nie miałam problemów dalej z ciążą. Każda ciąża jest inna, nie denerwuj się do czasu USG, które wszystko wyjaśni. Będzie dobrze. Pozdrawiam. Natalia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.