zgrubienie na piersi Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • witam! moja córeczka ma 8 miesięcy zauważylam u niej ostatnio niewielkie
    zgrubienie tak jakby narośl pod pod skórą na wysokości sutka u jednej z piersi
    nuini. czy komuś kiedykolwiek też zdarzyłó się coś takiego
    zauważyć?????????bardzo mnie to niepokoi!
    • Tak. Moja 8 miesięczna córka miała w piersi guzka. Było to spowodowane
      hormonami, które podaje się kurczakom. Nia jadła byle czego, ale kurczaki ze
      słoiczków, które również musiały mieć w sobie jakieś hormony. Nie podawałm jej
      drobiu i po 1,5mca guzek zniknął.
    • hey! ja mam podobny problem ale jestem wegetarianką, moja córeczka ma guzek w
      prawej piersi (ma 7 mies.) i myślę, że to od nadmiaru soi w moim przypadku ale
      robię prywatne badana na morfologię i CRP (czuły wskaźnik stanu zapalnego)..
      ten guzek na poczatku rósł i malał ale teraz jakby rośnie, też się boję ale
      warto zrobić badania choćby początkowe

--
      Amelka ma dziś..
      FORUM - Kawałek szmaty - chusty i...
    • witam,
      moja 14 mczna corcia tez ma guzek na sutku, przy czym ten sutek jest wklęsłysad
      wybieram się do pediatry w przyłym tygodniu, ale oczywiscie baaardzo się
      martwięcrying wiecie cos może na ten temat ?? dodam, ze corka jest jeszcze na
      piersi (2-3 razy dziennie);
      pozdrawiam
      --
      Asia, mama Michałka i Ulismile
      • Może użarł ja tam komar, a teraz ma odczyn...?
        Mój miał taki guzek, pognałam na USG, nic nie wykazało, tzn, że jest zgrubienie
        tylko. Zniknęło po kilku dniach mojego niepokojusmile.
        --
        Jenny, mama Stasia
    • witajcie ja mam dwie corki 7 i 3 letnia i obie mialy takie problem o ktorych
      piszecie w naszym przypadku bylo to spowodowane albo jedzeniem miesa albo co
      bardziej prawdopodobne moimi hormonami ktore przedostawaly sie wraz z mlekiem.
      Starsza corka miala badany wiek kostny i byl w normie wiekowej dalsze wizyty u
      endok. skupialy sie na kontrolowaniu czy nie przyspiesza ze wzrostem (tak jak w
      okr.dojrzewania) no i czy nie zaczynaja sie pojawiac jakies wloski lonowe lub
      pod paszkami(nie mam tu na mysli meszku ktory kazde dziecko ma), w przypadku
      mlodszej corki to miala robione usg miednicy malej i okazalo sie ze jest
      pecherzyk w jajniku. Jak mi wyjasnila lek u malych dziewczynek zawsze lub
      czesto sa zmiany w narzadach w wyniku hormonow matki ktore sie przedostaly w
      czasie ciazy. Nie pamietam do jakiego wieku takie zmaiany sie cofaja ale corka
      miala wykonywane ponownie usg i sie okazalo ze juz wszystko jest ok (miala
      wtedy 1,5 roku)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.