• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

zgrubienie na piersi Dodaj do ulubionych

• 03.02.07, 22:23
    witam! moja córeczka ma 8 miesięcy zauważylam u niej ostatnio niewielkie
    zgrubienie tak jakby narośl pod pod skórą na wysokości sutka u jednej z piersi
    nuini. czy komuś kiedykolwiek też zdarzyłó się coś takiego
    zauważyć?????????bardzo mnie to niepokoi!
    Zaawansowany formularz
    • 04.02.07, 11:04
      Tak. Moja 8 miesięczna córka miała w piersi guzka. Było to spowodowane
      hormonami, które podaje się kurczakom. Nia jadła byle czego, ale kurczaki ze
      słoiczków, które również musiały mieć w sobie jakieś hormony. Nie podawałm jej
      drobiu i po 1,5mca guzek zniknął.
    • 07.05.07, 22:55
      hey! ja mam podobny problem ale jestem wegetarianką, moja córeczka ma guzek w
      prawej piersi (ma 7 mies.) i myślę, że to od nadmiaru soi w moim przypadku ale
      robię prywatne badana na morfologię i CRP (czuły wskaźnik stanu zapalnego)..
      ten guzek na poczatku rósł i malał ale teraz jakby rośnie, też się boję ale
      warto zrobić badania choćby początkowe

--
      Amelka ma dziś..
      FORUM - Kawałek szmaty - chusty i...
      • 07.05.07, 23:18
        moja córeczka ma 6 lat i też guzek na lewym sutku!!! wyczuwam go od
        tygodnia...jutro idę z tym do lekarza...
        • 09.05.07, 09:33
          Moja 2.5 letnia córeczka właśnie zwalczyła taki guzek i ma jeszcze torbielki na
          jajnikach. Guzek sam zniknął ale na wszelki wypadek jeśteśmy pod kontrolą
          endokrynologa dziecięcego. Badamy systematycznie hormony i robimy USG. Poza tym
          Mala bierze jod.
          • 20.06.07, 12:25
            my dalej jestesmy pod obserwacją ale zauważyłam, że guzek rośnie jak jem sojowe
            rzeczy, jak przestaję systematycznie maleje ale jeszcze nie znikł.. radziłam
            się lekarzy ale sami nie wiedzą jaki wpły na takie maluchy może mieć soja.. tu
            dodam, że mała jest na piersi

--
            Amelka ma dziś..
            MOJE Allegro
            FORUM - Kawałek szmaty - chusty i...
    • 27.07.07, 13:55
      witam,
      moja 14 mczna corcia tez ma guzek na sutku, przy czym ten sutek jest wklęsłysad
      wybieram się do pediatry w przyłym tygodniu, ale oczywiscie baaardzo się
      martwięcrying wiecie cos może na ten temat ?? dodam, ze corka jest jeszcze na
      piersi (2-3 razy dziennie);
      pozdrawiam
      --
      Asia, mama Michałka i Ulismile
      • 28.07.07, 22:40
        Może użarł ja tam komar, a teraz ma odczyn...?
        Mój miał taki guzek, pognałam na USG, nic nie wykazało, tzn, że jest zgrubienie
        tylko. Zniknęło po kilku dniach mojego niepokojusmile.
        --
        Jenny, mama Stasia
    • 29.07.07, 14:30
      witajcie ja mam dwie corki 7 i 3 letnia i obie mialy takie problem o ktorych
      piszecie w naszym przypadku bylo to spowodowane albo jedzeniem miesa albo co
      bardziej prawdopodobne moimi hormonami ktore przedostawaly sie wraz z mlekiem.
      Starsza corka miala badany wiek kostny i byl w normie wiekowej dalsze wizyty u
      endok. skupialy sie na kontrolowaniu czy nie przyspiesza ze wzrostem (tak jak w
      okr.dojrzewania) no i czy nie zaczynaja sie pojawiac jakies wloski lonowe lub
      pod paszkami(nie mam tu na mysli meszku ktory kazde dziecko ma), w przypadku
      mlodszej corki to miala robione usg miednicy malej i okazalo sie ze jest
      pecherzyk w jajniku. Jak mi wyjasnila lek u malych dziewczynek zawsze lub
      czesto sa zmiany w narzadach w wyniku hormonow matki ktore sie przedostaly w
      czasie ciazy. Nie pamietam do jakiego wieku takie zmaiany sie cofaja ale corka
      miala wykonywane ponownie usg i sie okazalo ze juz wszystko jest ok (miala
      wtedy 1,5 roku)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.