Dodaj do ulubionych

Gdy zwymiotuje antybiotyk godzinę po podaniu

19.02.07, 08:58
Moje 9-cio miesięczne dziecko zwymiotowało godzinę po npodaniu antybiotyku.
Czy mam powtórzyć dawkę leku?
Edytor zaawansowany
  • 19.02.07, 09:02
    Myślę, że nie. moje zwymiotowało 30 min. po i lekarka nie kazała dawać
  • 19.02.07, 09:06
    Dzięki za radę. To jego pierwsza choroba i jestem w panice. Pozdrawiam
  • 19.02.07, 13:11
    Po podaniu antybiotyku czekasz 20 minut aż się wchłonie. Gdy dziecko zwymiotuje po 20 minutach na pewno lek się wchłonął. Gdy zwymiotuje przed upłynięciem 20 minut, odczekaj jeszcze 15 minut i daj jeszcze raz dawkę leku.
    To powiedział mi dobry lekarz, profesor, któremu ufam bezgranicznie smile
  • 19.02.07, 13:13
    Tak potwierdzam, mój pediatra też tak radzi.
  • 19.02.07, 17:04
    gdyby czesciej sie to zdarzalo to udalabym sie do lekarza by zapisal
    zastrzyki...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.