Leukocyty podwyzszone!!!!! Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Dziewczyny czy ktores z waszych dzieci ma podwyzszone leukocyty?

Pozdr
    • moja corcia miala jak byla przeziebiona i miala bakterie w moczu.

Podwyzszone leukocyty swiadcza o jakiejs infekcji w organizmie (nawet przy
      wychodzeniu zabkow). A jaki poziom leukocytow ma twoje dziecko? Bo norma u
      dzieci jest inna niz u doroslych.
      • Norma leukocytów to liczba pojedyncza i to do 6. Moja córcia miała w wakacje
        zakażenie dróg moczowych, więc jestem wyczulona na puncie tych leukocytów. Jak
        tylko pojawia się gorączka to robię badanie moczu i potem sprawdza wyniki
        lekarka. Przy chyba piątym badaniu już sama wiedziałam co powie: jeśli
        leukocyty 2-5 to jeszcze OK, ale najlepiej jak pojedyncze w polu widzenia lub
        w ogóle ich nie ma. Powyżej 5 - to trzeba podawać furagin. A jeśli dużo dużo
        więcej to czasem i antybiotyk...
        • renia731 napisała:

> Norma leukocytów to liczba pojedyncza i to do 6. Moja córcia miała w wakacje
          > zakażenie dróg moczowych, więc jestem wyczulona na puncie tych leukocytów. Jak
          > tylko pojawia się gorączka to robię badanie moczu i potem sprawdza wyniki
          > lekarka. Przy chyba piątym badaniu już sama wiedziałam co powie: jeśli
          > leukocyty 2-5 to jeszcze OK, ale najlepiej jak pojedyncze w polu widzenia lub
          > w ogóle ich nie ma. Powyżej 5 - to trzeba podawać furagin. A jeśli dużo dużo
          > więcej to czasem i antybiotyk...

Ale moja corka ma ponad norme leukocytow (krwinek bialych) we krwi.

Pozdr.
      • nina78 napisała:

> moja corcia miala jak byla przeziebiona i miala bakterie w moczu.
        >
        > Podwyzszone leukocyty swiadcza o jakiejs infekcji w organizmie (nawet przy
        > wychodzeniu zabkow). A jaki poziom leukocytow ma twoje dziecko? Bo norma u
        > dzieci jest inna niz u doroslych.

Ola ma 13,7 a norma podobno jest 3,6-10,00.
        Corka urodzila sie w grudniu z zapaleniem pluc.

Ania i Ola
        • Niedawno też robiliśmy badania i synek też ma podwyższone, nie pamiętam ile i
          jaka norma,musiałabym spojrzec.Pediatra powiedziała mi że u dzieci w tym wieku
          tak się zdarza, i nic sie nie dzieje złego.Krystian ma 5miesięcy.Nasza pediatra
          jest kobietą bardzo wyczuloną i czasem niepotrzebnie daje skierownia wiec gdyby
          coś było nie tak to napewno gdzieś by nas już wysłała.(I tak właśnie
          zastanawiam się nad zmianą pediatry...)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.