Zinacef :( Dodaj do ulubionych


Podczas ferii zimowych moja córka zachorowała, dostawała dwa razy dziennie
zinacef, po którym czuła się jeszcze gorzej. W czasie kontroli lekarka widząc
stan dziecka chciała dołożyć jeszcze dwa zastrzyki, ale nie zgodziłam się. Po
kilku dniach córkę zaczęły bardzo boleć nogi, problemem było dojście do
szkoły. Przerazona całą sytuacją zawiozłam dziecko do specjalisty metod
naturalnych (homeopatia, alarat metoda Volla), który stwierdził, że dizecko
walczyło z wirusem i zastrzykami. Na szczęście wszystko zakończyło się
dobrze. Po sporządzeniu zawiesina zmieniała kolor, pielęgniarka też się
dziwiła, jak ufać lekarzom? Czy mogą być jeszcze jakieś inne skutki, jak o
tym pomyślę - to już chyba nigdy nie wybiore się do lekarza. Musiałam to z
siebie zrzucić.
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.