• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Monitor oddechu - bezdech nocny. Dodaj do ulubionych

• 06.04.07, 09:17
    Witam,

Musze kupić monitor oddechu dla mojego 2 msc. syna - zalecenie lekarza.

Czy macie doświadczenie z takim urządzeniem, jakie są wasze opinie, który
    model wybrać, kupować nowy czy używany.
    (Czy wiecie gdzie można kupić monitor oddechu w W-wie?)

Prosze o pomoc.
    Jacek
    Zaawansowany formularz
    • 06.04.07, 10:30
      Ja miałam Angelcare, kupowałam nowy. Na początku i tak mu nie wierzyłam i
      sprawdzałam, czy córka oddycha. Włączył nam się dwa razy, gdy dobiegłam do
      łóżeczka, córka smacznie spała, także podejrzewam, że przez becik nie wyczuł
      żadnego ruchu.Używałam do ok roku.
      Ja polecam jak najbardziej, byłam spokojniejsza. Tylko cena mogłaby być niższawink
      • 06.04.07, 11:08
        My mamy Baby Sense, powiedzieli nam w szpitalu, że takich używają do
        wcześniaków, że są ponoć najlepsze. Nasza ma 13 m-cy i jeszcze używamy. W
        zestawie są 2 maty i na poczatku uzywaliśmy tylko 1 a teraz jak jest już
        większa to spi na 2. Alarm się włączył tylko raz, jak mama wyjęła malutką z
        łóżeczka i zapomniała wyłączyć monitor. Po 20 sek włączył się alarm smile)
    • 06.04.07, 11:25
      Ja mam baby control mobil plus.
      Sprawdza się od noworodka do dzisiaj czyli 6 lat. robi łącznie EKG, monitor
      odechu i wiele innych funkcji. Posiada elektrody takie jak przy EKG a pozostałą
      część mogę wrzucić do plecaka i dziecko swobodnie się bawi i chodzi z plecakiem
      po mieszkaniu. Jak się coś dzieje to uruchamia się alarm. Kontroluje łącznie
      puls dziecka. Dokupuję tylko elektrody lub żel do elektrod.
    • 06.04.07, 14:13
      Ja ma Angelcare z nianią.Początkowo byłam przeiwna i twierdziłam, że
      niepotrzebny wydatek, ale jestem bardzo zadowolona.Nie dochodzę do łóżeczka,
      nie sprawdzam czy oddycha, chociaż na początku nie wierzyłam temu cudeńku.Parę
      razy nam się załączył, prawdopodobnie mały miał za płytki oddech i urżądzenie
      nie wyczuwało ruch.Zmieniliśmy czułość i jest OK.
      • 07.04.07, 10:59
        My korzystalismy z dużo tańszego niż ww., czeskiego monitora oddechu "Nanny" -
        kosztował 370 zł (na Allegro widziałam ostatnio nowe za troche ponad 300 zl).
        Tez włączył sie nam 2 razy - bo reaguje nie tylko na zupełny bezdech, ale tez na
        częstotliwośc oddechów niższą niz 8 razy na minutę (też może prowadzic do
        niedotlenienia).
        Dziecko było wcześniakiem, używaliśmy monitora przez 6 miesięcy po wyjściu małej
        ze szpitala.
        A to link do tego na Allegro:
        www.allegro.pl/item182461507_promocja_niemowlece_monitory_oddechu_nowe_bm_02.html
        --
        Dlania
        dlania@poczta.onet.pl
        "Czasem musi być gorzej, żeby potem mogło być lepiej"
        • 07.04.07, 14:34
          U nas na oddziale noworodkow uzywamy materacyku do monitorowania bezdechu Baby
          Sense. Polecamsmile
          --
          "Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej
          zostaje."
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.