LAMBRIE-jak leczyc domowymi sposobami Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Dziewczyny,u siostrzenicy wykryto Lambrie.
    Jak to cholerstwo leczyc pomijajac srodki dostepne w aptekach-podobno domowe
    bardziej skuteczne.Czy ktoras miala juz z tym do czynienia i co
    stosowalyscie,jakies nalewki babuni?

Kasia&16tyg
    • Znam kilka domowych sposobów. Lablie nie lubią kwaśnego środowiska i jak mi
      lekarz ostatnio powiedział, wyniosą się same gdy " zakwasimy " trochę dziecko.
      Dzieciom, które już praktycznie wszystko jedzą można dawać ogórki kiszone lub
      kwas z ogórków lub kwas z kiszonej kapusty. Ja swojemu dziecku, ma 2 latka
      dawałam też zmielony kminek ( podobno zabija lablie ) z miodem . Słyszałam też
      o dawaniu dziecku pestek z dyni. Te ostatnie spsosoby to jak to nazwałaś to
      domowe sposoby babuni, a skuteczność ? Testy mojego dziecka zaczęły być
      negatywne od kiedy zakwaszam go ogórkami i kwasem z kiszonej kapusty a
      dodatkowo daję mu pestki z dyni a od czasu do czasu tez kminek z miodem. Powiem
      ci tylko, że żadne dostępne na polskim rynku lekarstwa nie są skuteczne. I
      jeszcze jedno. Nie opierajcie się tylko na jednym tescie, one tez są omylne.
      Warto zrobic ponowne badania w innym labolatorium. Przekonałam sie o tym.
      Powodzenia !!!!!!!!Jagoda.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.