• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Kiedy wychodza zęby 6?

• 09.05.07, 11:52
    Moje dzieci mają 2.5 roku i komplet zębów do 5. Od kilku dni słabiej jędzą i
    pokazują na zęby, zajrzałam ale ciężko cos zobaczyć, chociaż wydaje mi sie, ze
    widziałam jakieś białe punkty w miejscu 6. Czy to możliwe? Kiedy tak właściwie
    wychodzą te dalsze zęby?
    Edytor zaawansowany
    • 09.05.07, 11:54
      Chyba mało prawdopodobne. Tak pod koniec przedszkola. Ale chyba są już zawiązki.
      --
      Pozdrawiamy
      Magda i Pawełek (07.11.2003)
      • 09.05.07, 12:20
        Przepraszam, że tutaj pytam ale przy okazji tematu zębowego może uda mi się
        czegoś dowiedzieć. Moja córka ma tez 2,5 roku i ma w sumie 16 zębów, czy
        jeszcze bedzie miała jakieś mleczaki (wynika że 4 powinny być) ale nie bardzo
        jest tam miejsce w szczęce. Prosze o podpowiedź ile powinno mieć dziecko
        mleczaków.
        • 09.05.07, 12:37
          20 mleczaków (piątki też). Piątki wychodzą w 3 roku życia, tak najczęściej.
          A szóstki - mojemu synowi wyszły jakoś niezauważalnie, mając 5 lat ich nie
          miał, mając 6 poszedł do dentysty na kolejną kontrolę - a tu komplet szóstek.
          --
          Be nice to your kids.
          They will choose your
          nursing home one day.
        • 09.05.07, 12:42
          mleczaków jest 20szt więc chyba 6 to już by były zęby stałe choć widziałam 18 m-czną dziewczynkę z 21 zębam tak czy siak prawidłowo zębów mlecznych jest 20 czyli do piątek

--
          Ksawery 11.08.2005 - mój malutki ukochany skarb smile
    • 09.05.07, 13:41
      właśnei wczoraj dyskyutowałąm na ten temat z dentystką, będac na wizycie ze
      swoją swieza 5-latką.. wyoady jej dolne jedynki i juz nowe rosną.. zdziwiła
      sie, ale stwierdział, ze równowaga musi byc, skoro niektórym rosną w 8-9 roku
      życia to inny,m muszą już w 5-tym..
      ale od razu zaczęła szukac 6-tek, bo jak powiedziął, wychodzą mniejh wiecej
      razem ze stłąymi jedynkami.. i... okazało sie,ze właśnie juz powoli wychodzą....
      juz w jedym miesjcu onbie dolne szóstk,i sie przebijają..
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.