• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

dlaczego tak harczy??

• 11.12.08, 09:42
    zastanawiam sie moj synek od kilku dni slysze takie harczenie jakby
    w nosie, ale noek ma zcysty, zakrapiam mu woda morska i probowalam
    sciagac ale nic nie ma.wiec moze to w gardle, co z tym zrobic? Ma 7
    miesiecy, moze jakis syropek odkrztuszajacy?
    Edytor zaawansowany
    • 12.12.08, 12:40
      Syrop wkrztuśny? Skąd ten pomysł.
      Nawilżaj nosek oraz pokój. Oraz wietrzenie pokoju.
      W tej sytuacji wydaje mi się, że trzeba czekac na rozwój dalszych
      wypadków.
      --
      gosia i bartuś
      • 12.12.08, 13:45
        U mnie jest taka sama sytuacja.Córeczka ma 2 lata 8 miesięcy i od tygodnia
        charczy.Nie może ani odkaszlnąć, ani wysmarkać.Najgorzej jest gdy śpi.Ciężko
        oddycha,słychać,że coś ma w nosku,ale jak staram się jej odciągnąć to prawie nic
        nie ma.Temperatura w pokoju jest idealna do spania 18-20 stopni, w dzień max.22,
        mamy nawilżacz powietrza i nebulizator,którym robimy codziennie
        inhalacje.Poszłam wreszcie do lekarza,bo już nie mogłam słuchać jak
        oddycha.Osłuchowo bez zmian,gardło lekko zaczerwienione,dostała witaminy i
        syrop.Lekarz sądzi,ze to raczej alergia i zaproponował 5 kropli Zyrtec przed
        snem.Zobaczymy czy pomogą.Życzę Wam zdrówkasmile
        • 12.12.08, 17:31
          tez jestem ciekawa, czy zyrtek pomoże. Moj synek (3 lata, 2 miesiące) też charczy, tyle że on ma powiększony migdał. laryngolog zaproponowal m.in zyrtek, ale chcę jeszcze mlodemu zrobic testy alergiczne i czekam z tym zyrtekiem.
          • 12.12.08, 17:51
            Moja córeczka również ma przerośnięty trzeci migdał i czasem chrapie w nocy, a
            to charczenie to zupełnie coś innego.Robiłam jej testy alergiczne z krwi,czekamy
            na wyniki więc mogę jej zacząć podawać Zyrtec.Zobaczymy czy będzie lepiej.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.