Dodaj do ulubionych

Jest jakis proszek do prania dla alergikow?

08.06.11, 12:14
Piore Malej ciuszki w platkach mydlanych, ale ma juz pol roku i chcialam sprobowac uprac w jakims delikatnym proszku, ze wzgledu na pralke i uciazliwosc rozpuszczania tych platkow.
Nie wiecie czy jest jakis proszek dla dzieci z alergia, czy tylko zostaja mi platki albo Jelp?
Edytor zaawansowany
  • alabama8 08.06.11, 12:41
    Ja używam proszku "Bobas" dla dzieci. Do nabycia np. w Carrefourach. Dla dzieciaków z alergią i tak najlepsza jest metoda prób i błędów, bo jedne uczula to a inne siamto. Kup, jak się okarze że nie pasi to możesz proszek wykorzystać do prania swoich ubrań. Nie zmarnuje się.
    --
    Alabama8
  • mniamumniamu 08.06.11, 22:41
    Ja używam Dzidziusia, kupuję w realu. Po Jelpie i Loveli była u nas wysypka, po najtańszym Dzidziusiu jest ok.
  • mami7 08.06.11, 23:33
    trzeba popróbować. u nas sprawdzał sie tylko Yelp, teraz jest tez swietny płyn do prania.
    zawsze daje jeszcze dodatkowe płukanie.
  • inka650 09.06.11, 09:46
    U mnie to samo, tylko Jelp
  • fiamma75 10.06.11, 08:31
    u nas sprawdza się Dzidziuś
    --
    My oraz Starsza i
    Młody
  • kotkowa 10.06.11, 09:54
    Kazdy proszek dla dzieci mozna wyprobowac. Nam pasuje Dzidzius. Wszystko zalezy od dziecka - jedno toleruje Jelp, inny Lovele, inny Dzidziusia itd.
    --
    Krzyś, 13.04.2010 r.
    tnij.com/podpiszpetycje
    ----------------
  • asiorkapl 10.06.11, 11:35
    moja córeczka miała uczulenie na Lovelę (proszek i płyny), po wielu próbach najlepsze okazało sie mydło w płynie Biały Jeleń. Są też specjallne proszki do prania i płyny tej Marki,a le powiem szczerze cięzko to spotkac w sklepach. Więc piorę w mydle w płynie. Jest super.
  • emil.zola 10.06.11, 19:17
    jest taki proszek: Biały Jeleń Pollena Ostrzeszów

Na nim napisane: bez fosforanów i alergenów, przebadany dermatologicznie, na bazie naturalnego mydła; hypoalergiczny dla osób o skórze wrażliwej ze skłonnością do alergii

Kupiłam w sklepie z asortymentem dziecięcym.
  • tosia79 12.06.11, 08:17
    Przedewszystkim zrezygnuj z proszku, i kup Płyn. Ja teraz używam Lovelli płynu,wcześniej był Jelp, ale uczulał.I 2 razy płuczę.W proszkach chodzi o to ,że nie zawsze się granulki wypłukają ze zgrubień, np koło szyii.
    --
    http://www.suwaczek.pl/cache/51d97335f7.png
  • calineczkazbajkii 22.06.11, 11:22
    Moj Synek jak dostał pierszej aleri , to kupilam proszek Amway-a dla dzieci. Piore wszystko w nim , zwłaszcza ze mąż też jest alergikiem.
    Nam pomaga
    --
    mojegotowaniee.blox.pl
    gotowaniedlamojegobrzdaca.blox.pl

Kuchnia Pięciu Przemian dla dzieci zdrowych i alergicznych
  • kirasowa 19.07.11, 17:45
    Zajrzyj na anty-alergiczny.pl - tam jest sporo środków czystości dla alergików.
  • mw115 19.07.11, 21:22
    ja zamierzam kupić, starszym dzieciom (7 i 4,5 lat) w tym spróbuję prać, do tej pory piorę im w jelp
    ale czy dla noworodka sie nadadzą?

używała któraś z Was? nie uczulają?
    --
    pozdrawiam
    Monika
  • kasialu5 08.08.11, 10:42
    Polecam orzechy piorące. Nie uczulają, a pranie jest miękkie i delikatne. Wszystko w nich piorę.
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/sa/kh/k1oc/Dvx6aceyd1e9Qiv0NA.jpg
  • mw115 08.08.11, 10:45
    kasialu5, a dopierają Ci te orzechy? pytam bo ja dopiero kupiłam i zaczynam używać
    wszystko pierzesz tylko w nich?
    moi chłopcy czasem nieźle się ubrudzą i nie wiem czy to da sie doprać orzechami
    kupiłam jeszcze eko wybielacz w postaci sody oczyszczonej- stosowałas kiedyś?
    --
    pozdrawiam
    Monika
  • mateusz.paszek 02.04.15, 13:01
    Ja czyściłem wszystko soda i octem do czasu kiedy znalazłem proekologiczne środki czystości. Po pierwsze nie uczulają mojego dziecka, co było dla nas priorytetem. Druga sprawa to uciążliwe "ciężkie" plamy które teraz usuwamy ekologicznie bez problemu dodając troszkę płynu UPC do prania-rewelacja! Zestaw płynów kupiłem w sklepie internetowym, po reklamie w telewizji. Jestem sceptykiem ale ten produkt zasługuję wg. mnie na pochwałę. Podaje link: www.natura24.pl/product/producerList/url/ecovariant/manual/1
  • lidek0 08.08.11, 18:15
    Ja używam Persila, pomimo, że nie dla dzieci sprawdza się super. Kiedyś zamieniłam na inny i obaj moi panowie /syn i mąż dostali mega wysypki/
    --
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się
  • mammajowa 08.08.11, 21:28
    persil sensitive i dzidziuś. oba ładnie się wypłukują i jest ok. a żeby wypłukać mydło najlepiej jest w 60 st. płukać.
    --
    mama Julka
  • marta_paluch 10.08.11, 18:47
    Możesz śmiało wypróbować białego jelenia dla alergików. Jelp jest ok, ale biały jeleń jest 5 razy tańszy, a też się sprawdza. Można go kupić przez neta w sklepie dla alergika. Swoją drogą to też produkt Polleny, tak jak Dzidziuś. Czasem polskie tańsze proszki są zdecydowanie lepsze niż zagraniczne wynalazki.
  • gregggy 23.08.11, 17:14
    Proponuję wypróbować Dalli Hygiene Plus. Jest przeznaczony dla osób z wrażliwą skórą, alergików i dzieci. Zabija zarazki nawet w 30 stopniach big_grinDDD. To proszek z Niemiec, firmy która jest tam w sumie bardzo znana. Uzywam cały czas i to praktycznie jedyny proszek do prania na który nie mam w tej chwili alergii.

karolinnn napisała:

> Piore Malej ciuszki w platkach mydlanych, ale ma juz pol roku i chcialam sprobo
    > wac uprac w jakims delikatnym proszku, ze wzgledu na pralke i uciazliwosc rozpu
    > szczania tych platkow.
    > Nie wiecie czy jest jakis proszek dla dzieci z alergia, czy tylko zostaja mi pl
    > atki albo Jelp?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka