Dodaj do ulubionych

Gronkowiec zlocisty w oku 4 miesięcznego dziecka

11.07.18, 06:13
Witam, mojemu synowi od urodzenia lzawilo i ropialo jedno oczko dostal antybiotyk i maść od pediatry ,które pomogły...po miesiącu zaczęło się to samo robic z drugim oczkiem i już antybiotyk od pediatry nie pomógł...dostaliśmy skierowanie do okulisty, żeby sprawdzic czy to ropienie to wina zatkanego kanalika.. stwierdziła ,że to może być zatkany kanalik albo po prostu infekcja i przepisała antybiotyk ,który nie pomógł..
Byłam u kilku okulistek , bo z oczkiem było coraz gorzej i każda w ciemno dawała antybiotyk i mówiła.ze zatkany kanalik i że czeka nas zabieg, a żadna nie chciała pobrać wymazu ...brał kilka antybiotyków i przy każdym wychodzily mu skutki uboczne, opuchlizna, zaczerwienienie, nadmierne łzawienie...w koncu znalazłam inna okulistke i ja ublagalam, żeby zrobiła mu wymaz i wyszedł gronkowiec zlocisty...mamy ze zrobiony antybiogram...znowu przepisany antybiotyk niby wrażliwy na tego gronkowca i od dzisiaj będę go stosować...już się boje kolejnego antybiotyku czy mu pomoże :-\ ja już nie wiem co mam robic, zabieg udrażniania mamy na sierpien , czy z tym gronkowcem niewyleczonym zabieg może się odbyć? Czy ktoś miał taki przypadek jak mój Syn ?
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.