Dodaj do ulubionych

odczulanie ????????

03.03.07, 08:55
Dziewczyny czy odczulałyście swoje dziecko w Vega Medice rezonansem? Jakie są
Wasze doświadczenia w tej kwestii ? Czy to jest skuteczne ?
Obserwuj wątek
      • jasieczek.z Re: odczulanie ???????? 03.03.07, 09:36
        Nie wiem czy u wszystkich wychodzi uczulenie na laktozę, poprostu zastanawiam
        się nad tą metodą, nie wiem co zrobić czy można ją stosować u 10 miesięcznego
        dziecka, czy nie szkodzi, czy pomaga, czy to poprostu bzdura.
          • jasieczek.z Re: odczulanie ???????? 03.03.07, 10:55
            Może warto ! Ale jak każda matka szukam i dlatego pytam. Być może właśnie
            wstrzymam się od tych " czarów nie czarów ". Myślałam że któraś z Was wie więcej
            na ten temat. Bardzo Wam dziękuję za rozsądne odpowiedzi i chyba raczej
            skorzystam z Waszych rad.
            • chalsia Re: odczulanie ???????? 03.03.07, 13:31
              z doświadczenia osób (znanych mi osobiście), które korzystały z odczulania
              biorezonansem wynika, że JEŚLI pomaga, to tylko chwilowo tzn. uczulenie na dany
              alergen wraca i to często mocniejsze niż przed odczulaniem.

Po za tym nie sądzę by odczulanie w ogóle pomogło w przypadku Twojego dziecka,
              bowiem rozumiem, że ma nietolerancję laktozy, a to nie jest alegia.
              Chalsia
              --
              Są tacy co lubią gady, ja nie.
              • jasieczek.z Re do chalsia 03.03.07, 13:40
                Dokładnie chodzi mi o laktozę bo w poniedziałek mam właśnie ją odczulać ale po
                Waszych odpowiedziach to chyba zrezygnuję. Wielkie dzięki za oświecenie mnie w
                tej sprawie. Mam pytanie do Ciebie co robić przy nietolerancji laktozy gdzy
                prawie każde mleko ją zawiera. Co ja mam dawać dziecku. Dodam że ma jeszcze
                lamblię więc trochę może przez to ma tą nietolerancję.
                • chalsia Re: Re do chalsia 03.03.07, 14:59
                  są preparaty mlekozastępcze nie zawierające laktozy: Nutramigen, Pregestimil.
                  są też preparaty mlekozastępcze sojowe (te z założenia nie mają laktozy bo nie
                  są robione z mleka): Humana SL, Bebilon sojowy, Prosobee

Owszem, lamblia może być przyczyną.

Chalsia
                  --
                  Są tacy co lubią gady, ja nie.
                • nowajulka Re: Re do chalsia 05.03.07, 06:36
                  Nie może tylko na pewno. Jak wyleczysz lamblie i odczekasz 2-3 mc, aż jelitka
                  się zregenrują to prawdopodobnie nietolerancja laktozy też zniknie. Jeśli już
                  chcesz odczulać biorezonansem to lepiej zwalczyć dzięki niemu labmlie, czyli
                  przyczynę, bo walka z samymi skutkami mija się z celem.
                  • kruffa Re: Re do chalsia 05.03.07, 10:14
                    Błagam, tylko nie to smile)
                    Chcesz mi powiedzieć, że biorezonans spowoduje, że organizm zacznie wytwarzać
                    hormon, którego produkcja naturalnie zanika u większości ludzi?
                    Ciekawe jeszcze jakie bzdury są w stanie wmówić człowiekowi....

Kruffa
                  • unhappy Re: Re do chalsia 06.03.07, 12:44
                    nowajulka napisała:

> Jeśli już
                    > chcesz odczulać biorezonansem to lepiej zwalczyć dzięki niemu labmlie, czyli
                    > przyczynę, bo walka z samymi skutkami mija się z celem.

Przy pomocy biorezonansu możesz sobie zwalczyć najwyżej nadmiar gotówki w
                    portfelu i nic więcej.

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka