Dodaj do ulubionych

biszkopty bezglutenowe

18.02.04, 13:31
Gdzie można kupić biszkopty bezglutenowe, bo nie mam pojęcia gdzie?Proszę
poradźcie emamy.Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • mama_olgi 18.02.04, 16:54
    oj ile ja się naszukałam, i w końcu znalazłam, na pewno nie sa do zdobycia w
    hipermarketach muszisz szukać w sklepach z ekologiczną żywnością,smile
  • anja74 23.02.04, 10:11
    Cześć Gustaw.Nie wiem gdzie mieszkasz ale te biszkopty można kupić w EPI
    markecie.Pozdrawiam Ania i Igor.
  • colline 23.02.04, 17:36
    Jeżeli mieszkasz we Wrocławiu, to służę adresami sklepów, gdzie możesz kupić
    biszkopty bezglutenowe. Możesz je również zamówić przez internet lub
    telefonicznie u producenta
    www.glutenex.com.pl

Pozdrawiam, Colline
  • yula 28.02.04, 18:06
    poprosze o te adresy mieszkam we wroclawiu i jestem na etapie niewiedzy co moje
    dziecko moze jesc a czego nieuncertain
  • ewamama 25.02.04, 13:19
    W warszawie np. w sklepie dietetycznym (brzydkim !) na ul. Targowej, przy
    skrzyżoweaniu z Kijewską (na przeciwko przystanku tramwajowego), mają spory
    wybór produktów bezglutenowych.
  • matekpi 23.03.14, 14:21
    Proponuje kupić w internecie, jest tego sporo. DObrym i nowym sklepem jest Sklep Bezglutek z Katowic i jego strona internetowa pozwalająca róniez na zakupy on-line.
    Biszkopty: www.sklepbezglutek.pl/produkt/biszkopty

Koncentrat ciasta biszkoptowego www.sklepbezglutek.pl/produkt/koncentrat-ciasta-biszkoptowego-

ciasto biszkoptowe www.sklepbezglutek.pl/produkt/ciasto-biszkoptowe
    sklep ciągle powiększa ilość towaru, a ceny są bardzo konkurencyjne. W przypadku jakiś braków można skontaktować się mailem i prawie na pewno uda się sprowadzić tany towar na zamówienie.
    Fachowa pomoc również się przydaje. Pieczywo jest świeże i bardo często dostarczane co gwarantuje świeżość nawet przy wysyłce pocztowej.
  • matekpi 23.03.14, 14:22
    zachęcam również do kontaktu, osoba sprzedająca sama jest na diecie i doradza z życia a nie z książek jak to robi wielu innych domorosłych pomocników. www.sklepbezglutek.pl
  • mendog-44 10.08.16, 10:33
    w wielu sklepach ze zdrową żywnością znajdziesz szeroki wybór produktów bezglutenowych, najłatwiej znaleźć w internecie, będzie wiele rodzajów pieczywa, słodyczy i innych produktów bezglutenowych. Ja polecam bezglutenowe jaglane biszkopty: www.jarmarknatury.pl/bezglutenowe-biszkopty-jaglane-z-syropem-ryzowym-dla-dzieci

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka