7 miesięcy - ile i jakie posiłki w ciągu dnia??? Dodaj do ulubionych

hejsmile moja córcia właśnie skończyła 7 miesięcy, ale ja rozszerzyłam jej dietę już po 4 miesiącu (dodam, że cały czas karmię piersią)
robiłam to bardzo pomału, dawałam na próbę różne warzywa i owoce i sprawdzałam czy nie ma reakcji alergicznych
w piątym miesiącu była już jakaś zupka na obiad i owoc na deser i pierś na żądanie
w szóstym dopiero doszłam do kaszki ryżowej (smakowej) najpierw na moim mleku potem na Bebilon Pepti 2 ( bo moja niunia jest alergiczką)
no a teraz jest już 7 miesiąc i rozkład dnia wygląda mniej więcej tak:
6:00 rano pierś
9:00 kaszka na bebilonie około 130 ale gęsta jak budyń do jedzenia łyżeczką
13:00 obiadek lub zupka
15:00 -16:00 owoc z kaszą manną lub sam owoc ze słoiczka lub sama trę jabłuszka + banany, gruszki lub inne
17:00 pierś
19:00 pierś i w nocy tyle razy ile się obudzi

ja zaczęłam tą dietę tak wcześnie rozszerzać ze względu na powrót do pracy

ale sama mam mały problem bo muszę przesunąć zrezygnować z karmienia piersią około 17:00 bo będę jeszcze w pracy a nie mam na tyle pokarmu, żeby odciągnąć i nie wiem czym to zastąpić??? może mi "mamusie" doradzicie??? czy to ma być coś na mleku????
--
www.suwaczki.com/tickers/dxompx9inchmi27q.png"" target="_blank" rel="nofollow">www.suwaczki.com/tickers/dxompx9inchmi27q.png"</a> alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.