• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

oferta pracy pup gorzów

• 01.09.10, 17:16
    czyli przegięcie pały. sami zobaczcie:

www.psz.praca.gov.pl/hr/PoSearch/summaryview.php?do=poSummary&gio=789874&from=poSearch&bgio=&als=poszukujacypracy
    Edytor zaawansowany
    • 01.09.10, 17:20
      jak się nie skończy socjalizm państwa przejawiający się dotowaniu stanowisk
      pracy rynek pracy dalej będzie tak h**owo popsuty jak jest teraz. jak pracodawca
      nie ma na wypłatę dla pracownika to taka firma nie powinna wogóle istnieć! co to
      znaczy że państwo ma płącić za to żeb y przyjał do roboty za psi grosz? a z
      czego płaci? z podatków ściąganych z obciążenia pracy. i przez to 71% ludzi w
      wieku produkcyjnym pracuje.

dopóki się nie skończy z finansowaniem staży dopóty nie będzie ofert pracy
      normalnych w tym mieście. Niech się jakiś polityk tym zajmie.
    • 02.09.10, 18:47
      proponuję przyglądnąć się aktualnym ofertom pracy pup:

http://www.psz.praca.gov.pl/hr/PoSearch/index.php?fastword=&fastlocation=LUBUSKIE%2C+Gorz%C3%B3w+Wielkopolski&startDate=4&itemsPerPage=10&industryName=&industryCode=&jobCategory=&jobCategoryCode=&positionTitle=&locationName=&location=&CandidateSupplier=&CandidateSupplierresult=&PositionNumberPL=&jobContractType_PL=&workShiftScheduleTypePL_HoursPL=&minBasePay=&travel=-1&submited=1&advanced=&page=3

wszystko staże 30- i 45+

90% ofert pracy to staże zawodowe
      pracy nie ma dla nikogo. tylko staż.
      • 02.09.10, 19:36
        > pracy nie ma dla nikogo. tylko staż.
        Staz to takze praca, a nie opierd... sie. No, jesli tak podchodziles do swoich stazow i praktyk, to
        wiadomo, czemu masz problemy ze znalezieniem porzadnej pracy.

--

www.polnocnolubuskie.blogspot.com

Wędrówki po północnej części woj. lubuskiego
        Bo nawet największa podróz zaczyna się od pierwszego kroku...
        • 02.09.10, 21:32
          tam była oferta stażu dla opiekunki do dziecka.

ja na rozmowy w spr stażów tylko chodziłem i na nich się pytali czy mam
          doświadczenie zawodowe a były bardzo podejrzane organizacje jakies non-profit za
          darmo by chcieli wyd*czyć zdup**yć i przeci**czyć a nie zapłacić normalną pensję
          • 03.09.10, 21:03
            > ja na rozmowy w spr stażów tylko chodziłem i na nich się pytali
            czy bedziesz chcial na stazu pracowac, czy sie opier...
            No, i w zwiazku z tym, ze chciales sie opier... na stazu, to dali ci taka szanse, tyle ze bez stazu ;)

--

Aby język giętki wyraził to, co myśli głowa... a gdzie nie poradzi, tam zdjęcie pośle ;)
        • Gość: wanda IP: *.gorzow.mm.pl 09.01.11, 20:05
          Ja to bym chciała chociaż staż, ale coś mi się widzi że w tym roku i z dostaniem się na staż bedzie ciężko.
          • 09.01.11, 21:17
            wanda co jej nie chciał niemiec :)

na staże teraz wysyłają masowo i do 30 roku życia.
            • 09.01.11, 21:57
              > wanda co jej nie chciał niemiec :)
              a i sie pewnie okaze, ze i polak-pracodawca nie chcial ...

> na staże teraz wysyłają masowo i do 30 roku życia.
              Nie na czasie jestes, w tym roku znaczace oszczednosci...

--

Aby język giętki wyraził to, co myśli głowa... a gdzie nie poradzi, tam zdjęcie pośle ;)
              • 09.01.11, 22:02
                oszczędności są na dotacje unijne
                a na staż może i ty się załapiesz i nnie będziesz musiał tej taśmy montażowej montować :)
            • Gość: kazio IP: *.gorzow.mm.pl 01.09.13, 20:27
              Jako bezrobotny robiłem prawojazdy c+e plus przewóz rzeczy. Łączna suma to okoł 10 000 zł. tyle kosztuje to wszystko. chciałem żeby sfinansowało mi to biuro pracy. Głópia baba z PUP tak kręciła, mataczyła aż skończyło się na tym że musiałem sam zapłącić. DZIADOSTWO I K.....TWO ROZPĘDZIĆ NA 4 WIATRY. wYOBRAŹCIE SOBIE ŻE NAWET NIE ZAPROPONOWALI MI PRACY JAKO KIEROWCA, OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO, HYDRALIK CZY MECHANIK. sAM ZNALAZŁEM PRACĘ A JAK OPOWIEDZIAŁEM SWOJE PRZYGODY Z pup TO WYŚMIALI MNIE I POWIEDZIELI ŻE ONI Z pup LUDZI NIE PRZYJMUJA BO ZAWSZE JAK JUŻ PRZYŚLĄ TO KOGOŚ KTO NIE SZUKA PARACY LUB NIE MA KWALIFIKACJI. jEŻELI NANASZE POTRZEBY POTRZEBY KIEROWCY C+E PUP PRZYSYŁAJ GOŚCIA Z B TO WYBACZCIE PAŃSTWO.
      • Gość: gość portalu IP: *.icpnet.pl 22.11.13, 00:08
        Proponuję korzystać ze skracaczy linków (tinyurl.com itp.)
        • 22.11.13, 08:14
          wymagana znajomość języka niemieckiego.
          Praca w Gorzowie.
          Nikt nie mówi, że to na staż, chociaż to jest stanowisko z tych dość atrakcyjnych i paznokcie mogą być pomalowane i się nie zabrudzą :) Nie wiem, być może jest to na staż, a być może na stałe. Trzeba by zadzwonić, ale ja na asystentkę się nie nadaję, na asystenta też nie za bardzo, bo stary wilk ze mnie :)

Wilku młody - takie oferty pracy też są, ale trzeba szukać.
          Bo rozumiem, że magazynierem po studiach to być nie chcesz, nawet jak magazynier zarabia więcej od Twojego szefa?

Jak chcesz podam Ci linka.
          • Gość: turbosprężarka IP: *.gorzow.mm.pl 22.11.13, 23:51
            Aktualny rynek pracy i płacy w Gorzowie, to efekt 15 lat rządów TJ w tym mieście. Kolejne sukcesy na horyzoncie...
          • Gość: w3d IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.13, 09:27
            Podaj linka.
            Wiesz że jak się trafia atrakcyjna oferta to na nią startuje 60 ludzi.
            Ciężko być najlepszym z 10 ludzi bo prawdopodobieństwo że jesteś od nich lepszy jest 0.1 zdaje się jak jest dwóch to masz 0.5 szansy zosta ć wybranym.
            Dlatego startowanie do ofert pracyto jak gra w toto lotka.
            Nie wiem jaki jest sposób na znalezienie dobrej pracy ale na pewno tego bezrobotni nie wiedzą skoro nie mogą znaleźć albo nie chcą nawet takiej zwykłej w fabryce. Jak trafisz tam i mwsz przełożonych głupszych od siebie to pytanie jak się na te stanowiska dostali. Błędy procesu rekrutacji błędy i niekompetencja ludzi kobiet z kadr które pytają się o dośw zawodowe na stanowisku a nie umożliwią jego zdobycia. Chociażby na stażu. Pytałem niejed ą babkę pytającą o doświadczenie na stanowisku czy kiedykolwiek kogoś szkolili mówi że nie. Czyli co szukają frajerów.

Problem lolega na tym że magistery nie powinni pracować na stanowiskwch szeeroćregowy h robotników tylko mieć prace umysłową bo marnuje się ich potencjał. Natomiast głupki bez szkoły a z doświadczeniem bylejakim bo jak ktoś powtarza po wielokroć te same błędy to co mu z takiego doświadczenia.

Pracuję na linii i nieraz nowy lrzychodzi i w kilka miesięcy jest dużo lepszy niż i co siedzą 4 lata.

A jak jest mało inteligentna bestia to ma stanowisko dyrektora działu zarabia 14 tysiecy a cała linia i fabryka się wali lrodukcja ie idzie bo głupek premie pozabiera za nic ludzie sie pozwalniają przyjdą nowi niedoświadczeni robi się chaos trzeba robić adgodziny żeby zamknąć wysyłki jest dużo odpadów i ludzie bqrdziej wartosciowi uciekają z tego syfu. Tak to wygląda w polsce.
            • Gość: w3d IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.13, 09:31
              Tebaby z rekrutacji sprawdzają tylko język jak nikt go nie używa i czy pra owałeś już na stanowisku nieważne jqmim niemotą byłesś. To jest dla nich wyznacznik wartości pracownika. Mam kumpla co zmienia prace jak rekawiczki a rekruferki sa nim zachwycone że ma dużo dosw w roznych firmach a nie pomysla ze on zmienia prace co 3mce na co komu taki pracownik co sie ledwo wdrozy i zaraz ucieka i trzeba szukac nowego no koment jaki ciemnogrod
              • 23.11.13, 18:33
                Gość portalu: w3d napisał(a):

> Mam kumpla co zmienia prace jak rekawiczki a rekruferki sa nim zachwycone że ma dużo
                > dosw w roznych firmach a nie pomysla ze on zmienia prace co 3mce na co komu taki
                > pracownik co sie ledwo wdrozy i zaraz ucieka i trzeba szukac nowego no koment jaki
                > ciemnogrod

Zgadzam się z tą opinią. Pracownik, który nie potrafi zagrzać miejsca to kiepski pracownik.
                No chyba, że dla pracodawcy, który co pół roku otwiera nową firmę, a starą (z długami) zwija.
            • 23.11.13, 18:29

> Podaj linka.
              www.eurojob24.pl/
              Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego. Niestety nasza młodzież myśli przede wszystkim o emigracji... i uczy się angielskiego.
              • Gość: w3d IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.13, 16:03
                Jak ktos zna dobrze niemiecki to nie siedzi w pl tylko wyjezdza za granice gdzie jest lepszy swiat.

Pozostaje praca w gorzowskich fabrykach. Teraz ten miller pcha sie do wladzy moze sprowadzi polske na droge szybkiego wzrostu gospodarczego ti sie poprawi. Ale nie ofladalbym sie na politykow. Mamy bardzo kiepski rynek pracy w gorzowie za sprawa jedrzejczaka ktory od lat nie wspolpracowal z uczelniami tylo wspieral awf. Inkubatory przedsiebiorczosci sa przeludnione tyki samymi firmami od lat sa 4 duze fabryki na krzyz to jest bardzo niedobrze dla goapodarki. Powinny byc male i arednie bo duze to w prlu. Niegospodarnosc i maly wybor praca tylkp dla ludzi po podstawowce. A w zielonej jest duzo wiecej ofert pracy umyslowej tylko gorzow jest taki robotniczy i jieprzyjazny studentom. Niexh sie zmieni wizja prezydenta na gorzow akademicki z utalentowanymi ludzmi ktorzy pozostana w gorzowie nie beda z niwgo uciekac bo tu sie wyzyc nie da tylko bedq tutaj budowac bo bedziw tu lepiej niz gdzie indziej na swiecie.

Bliskosc berlina i niemiec wschodnich to nie jest duza zaleta bo w berlinie i niemczech wschodnich jest bezrobocie wieksze niz w polsce.
                A rwgionalne firmy skupiaja sie w klastry silnie z soba wspolpracujac i nie beda kupowac od polakow. Potrzebna jest tutaj glebsza wspolpraca gospodarcza. Kazda szkola w gorzowie powinna uczyc dzieciakow niemieckiego. Angielski tez. 2 jezyki jwdnoczesnie. I powrot do zawodowek.
                Poyrzebne sa tez rozwiazania dajace uczniom praktyke w zawodzie.
                Nie mozna sie kieroqac przeslankami ze nie bo wyjada za granice. Nieh wyjezdzaja przywioza kase. A polowa i tak zostanie bo bedzie zwiazana rodzinnie i emocjonalnie z tym miejscem.

Duzonze znajomych conpowyjezdzala wrocili tu z kasa. I xnajomoscia jezyka dlatego wtjazy nie sa zle donpracy za granice
                • 24.11.13, 19:29
                  Wiem, że młode nauczycielki angielskiego i niemieckiego odchodzą do podmiotów prywatnych i raczej tego nie żałują.
                  Żeby ktoś (np pracodawca) potraktował Ciebie poważniej musisz mniej pisać, ale za to lepiej (bez tak dużej liczby literówek).
                  • Gość: w3d IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.13, 01:36
                    Nauczyciel zarabia ponad 40zł na godzinę. Nie wiem która prywatna firma płaci więcej przy tak dużej ilości czasu wolnego jaki mają nauczyciele na państwowej posadzie.
                    Raczej wyrzucają tych nauczycieli na zbity pysk bo idzie niż demograficzny a nie że oni sami rezygnują. Bo kto by nie chciał mieć 2 mce wakacji, do tego ferie, wszystkie święta i soboty wolne za 40zł na godzinę w budżetówce.

Mnie nigdy praca nie interesowała na etacie uważam ją za wyścig szczurów a ci karierowicze w korpiracjach własną matke sprzedadzą za awans.

Mnie bardziej interesuje droga do bogactwa i wolności finansowej Roberta Kiyosaki. Człowiekiem który taką wolność osiągnął jest Piotr Majewski prekursor polskiego e-biznesu ale też wielu innych.

Tad Witkowicz milioner z akademii asbiro kamila cebulskiego mówił że zawsze trzeba celować w niszę i nie oglądać się na zuckenberga czy gatesa bo powtórzyć ich sukces jest jak wygrać w toto lotka. Oni byli pierwsi ze swoimi pomysłami trafili w niszę dlatego osiągnęli tak spektakularny sukces.

Dzisiejsi młodzi ludzie myślą że założą firmę w internecie bo mają pomysł. Ale na ten pomysł wpadli bo już coś takiego zobaczyli. Wiele osób wymyśla start-upy a tylko niektórym co 10ty się udaje.

Trzeba robić co się w życiu lubi rozwijać swoje hobby które może przełożyć się na sukces
                    • Gość: w3d IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.13, 01:48
                      pracując w fabryce nie masz czasu na hobby bo jest zmęczenie i spanie po 3 znianach. Zbieram kase mam juz 20tys ale nie mam czasuani siły pomyslec co zrobic powinienem rzucic prace by stac sie przedsiebiprca nawet jakims drobnym.

Ciezko sie na telefonie pisze dotykowym
                      • 25.11.13, 23:38
                        > Ciezko sie na telefonie pisze dotykowym
                        Za to świetnie ogląda się na nim filmy HD w stereo.
    • 27.11.13, 17:48
      staż to po prostu jawne wykorzystywanie możliwości wykorzystania taniej (czytaj : niewolniczej zważywszy na koszty) siły roboczej... czy ktoś prowadzi statystyki, jaki % stażystów znajduje zatrudnienie w miejscu odbywania stażu?:) może warto byłoby pochwalić się? ...nie chcę przekonać się na własnej skórze jak głodowa emerytura mnie w kraju z porąbaną prorodzinną polityką mnie czeka :) ...taaa... Don Aldinio zieloną wyspą lubił przechwalać się... za tę jego zieloną wyspę już płacimy - coraz mniej Polaków mieszka w pl... chociaż mimo wszystko przyrost naturalny, mimo tego że jeden z najniższych w Europie, wciąż jest in plus, jeśli nie mylę się ... nie byłem i nie będę fanem PiSu...ale PO to też lipa ... zmykam stąd 01.12...nie chcę przekonać się jakie efekty dalekosiężne, za 10 czy 20 lat przyniesie obecna 7-letnia polityka PO u sterów władzy -na własnej skórze:)
      • Gość: w3d IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.13, 18:46
        Nie jesteś patriotą i kalasz we własne gniazdo wszyscy sie oglądacie co kraj zrobi dla was a sami nic nie robicie dla kraju.
        Wyjedz jesli ci sie tu nie podoba ale zaglosuj na nie po.

Statystyki sprawdzałem i skutecznosc zatrudnienia po stazu tj osoby ktore podjely po nimnprace wynosi ponad 50% czyli duzo.
        Tzn ze polowa z ogolnejnliczby stazystow dostake prace po zakonzeniu stazu. Wystarczy wiec przekazac wiecej kasy na staze i znacznie zmniejszy sie bezrobocie w kraju
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.