06.02.11, 15:19
polecam wszystkim tę gierkę.

thepiratebay.org/torrent/4057586/cashflow_101
do zassania programem bitcommet

to jest symulator bogacenia się opracowany przez Roberta Kiyoshaki inwestora i milionera. Znam co najmniej 2 gości którzy pod wpływem jego nauk stali się milionerami internetowymi. Kamil Cebulski i Piotr Majewski.
Edytor zaawansowany
  • e_werty 06.02.11, 15:27
    ... a co z toba?

... tez jesteś pod wpływem?

--
    Ostrzezenie! Czytanie mych postów i stosowanie ich w zyciu może być powodem strat finansowych oraz uszczerbku na ciele i umysle! Wybór należy do Ciebie! PRECZ Z TV!!! OLEJ WYBORY!!!
  • wolfenstein3d 06.02.11, 17:41
    tak. tylko chamują mnie narzuconymi schematami rodzice z którymi mieszkam i pracodawcy u których robię.

Muszę się wyrwać z wyścigu szczurów i wejść na szybki tor który jest wolnością finansową - wtedy już nie trzeba ani dnia pracować ciężko (za pieniądze) tylko pieniądze cięzko pracują na ciebie.
  • Gość: Bernard IP: *.namao.albertacom.com 06.02.11, 18:37
    Hey wolfenstein,
    A wiec jestes sierota ktory ciagle na mamusi i tatusia garnku zyje...
    Masz racje: to ich wina..
    Powinni cie wykopac dawno temu!
    PS. Nie wyglada na tobys mogl sie z czegokolwiek "wyrwac..
    twoj problem jest w twojej glowie a ta bedzie zawsze z toba..gdziekolwiek bys sie nie ruszyl...
    Zacznij od "sprzatania pod strzecha"...
    :):):):"):)

• wolfenstein3d 06.02.11, 18:49
    bernard ku**asie.
    nie każdy ma sposobność wyjazdu do kanady gdzie jest raj na ziemi.
    idąc drogą rodziców do którj mnie zmuszają - bo mieszkasz na ich utrzymaniu to masz się słuchać prowadzi do pracy na etacie za 1200zł.
    Jak sobie wyobrażasz wyrwać się z tego? wynajęcie mieszkania kosztuje 1200 zł a koszty życia przy nic nie wydawaniu 700-800.

chcąc nie chcąc muszę tyrać na etacie i odbierać sobie wszystkie przyjemności odkładając kase w tak ekstremalnych warunkach.

nie znam dobrze angielskiego i go nie opanuję pracując w stresie i upodleniu bo do tego trzeba systematyczności i determinancji. Wiec wyjazd za granicę odpada.

możliwości w gorzowie - zerowe.

czekam aż się firma rozpier**li i wyląduję na bezrobociu. 6-miesięczny zasiłek i pół roku wolnego czasu powinien naprawic sytuację - będe miał czas i sposobność coś zbudować. teraz nie ma kiedy. po pracy jest zmęczenie i nie że się nie chce tylko nie ma energii. dłużej jak 10h przed kompem nie usiedzisz bo łeb boli i oczy
  • Gość: lekarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.11, 16:02
    Ja z kolei znam też takich co zostali milionerami pod wpływem bajki Andersena.
    Na idiotów to jak widać działa.
  • e_werty 06.02.11, 19:09
    to jest symulator bogacenia się

... wierzysz w te bzdury?

koleś na takich naiwniakach zarabia - to jest system trybików!
    Ale trybiki w tym mechaniźmie zapierda..ją a nie zarabiaja!

--
    Ostrzezenie! Czytanie mych postów i stosowanie ich w zyciu może być powodem strat finansowych oraz uszczerbku na ciele i umysle! Wybór należy do Ciebie! PRECZ Z TV!!! OLEJ WYBORY!!!
  • wolfenstein3d 06.02.11, 23:09
    pograj w tą grę to zobaczysz
    wpisz robert kiyoshaki
    i cashflow z google i zobacz ilu ta gra ma zwolennników i nie przygłupów tylko ludzi szanowanych zawodów i przedsiębiorców
    na goldenline też o tym piszą.
  • e_werty 07.02.11, 11:39
    ludzi szanowanych zawodów

... zawód szewca jest godny szacunku?
    jest...
    a czy szewc z tego powodu jest ideałem?
    moze byc idiotą?

A cały dowcip tej gry chyba na tym polega ze wciaga
    ludzi podatnych na łatwy zarobek.
    Kasyna sa ich pelne.

"...na goldenline też o tym piszą."

... na plotach można znaleźć napis "dupa"
    spróbuj poglaskac...

--
  • Gość: Bernard IP: *.namao.albertacom.com 07.02.11, 18:42
    Hey werty,
    Masz racje...
    Chlopak jest naiwnym dzieciakiem desperacko szukajacym zlotego srodka na bycie "wielkim i bogatym"...
    Hey, ma jednak do tego prawo...
    :):):)
  • wolfenstein3d 07.02.11, 22:09
    nie będe dyskutował z baranami.

każdy poważniejszy człowiek słyszał o robercie kiyoshaki i jego grze cashflow która tylko pokazuje jak ludzie zapędzają się do wyścigu szczurów - niezależnie od ilości zarabianych pieniędzy - wraz z upływem życia pracują coraz dłużej i coraz cięzej i coraz mniej mają pieniędzy i coraz więcej długów.

bogaci ludzie wychodzą z wyścigu szczurów który się kołem zatacza i przechodzą na tzw. dochód pasywny. W tej grze jest dobrze to zaprezentowane.

Ludzie całe życie ładują swoją energię i wszystkie pieniądze w budowę domu w którym będą mieszkać a jakby poświęcili 10% tego czasu na naukę inwestowania, po kilku latach mogliby kupić kilka takich nieruchomości .
  • Gość: Bernard IP: *.namao.albertacom.com 08.02.11, 02:07
    Hey wolfenstein,
    No dobra...
    Teraz powiedz mi kolego...co z ta cala szczurza wiedza zrobisz...
    Bedziesz chcial zaimponowac ludziom na przyjeciu urodzinowym u stryja???
    Nieeeee!!!!
    Ty to na forum przywlekasz...!!!!!!
    By nas niewinnych "mordowac"..
    Sadysta jestes...!!!!
    Tylko Jarek (od Kaczynskich) takie "instynkty" we mnie wzbudzal..
    A kysz silo nieczysta...
    :):):):):)
  • e_werty 08.02.11, 11:37
    każdy poważniejszy człowiek słyszał o

... i to cie nie niepokoi?

Nie wzbudza podejrzeń że te rady to czysta manipulacja?
    Że koles sobie ustawia "do ciosu" ew. klientow?

Autor nie bierze udziału w wyscigu szczurów!
    On je prowadzi i ustawia. Rządzi tym labiryntem.

--
  • wolfenstein3d 08.02.11, 19:04
    >> Autor nie bierze udziału w wyscigu szczurów!
    On je prowadzi i ustawia. Rządzi tym labiryntem.

i dokładnie to samo musisz robić
  • e_werty 09.02.11, 14:55
    dokładnie to samo musisz robić

... a ty bedziesz biegal w tym labiryncie?

Tylko po co?
    --
  • Gość: hiro IP: *.kwidzyn.mm.pl 09.02.11, 17:40
    kiedy ty zmądrzejesz? ja to może i jebniety jestem ale ciebie o już całkiem pojebało
    pozdro jebnięty marzycielu;-)
  • Gość: Bernard IP: *.namao.albertacom.com 09.02.11, 21:05
    Hey hiro,
    Milo cie znowu zauwazyc..
    I jak zawsze duzo szalenczego seksu w twej wypowiedzi...
    :):):):)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka