Dodaj do ulubionych

Mam pytanko

16.10.11, 11:27
dostałam dysk twardy, dvd, cd obudowe do kompa głośnik monitor crt karte graficzną kable. Mam pytanie czy da się z teggo złożyć komputer tak aby odpalił? mam jeszcze jedno pytanie czy da się te przedmioty tak zmniejszyć żeby powstał laptop czekam na odpowiedz (proszę nie mówić że to głupi pomysł) chyba wiem jak przerobić obudowe na mniejsza a reszta?
Edytor zaawansowany
  • makbyt 16.10.11, 12:12
    Da się. Trzeba upychać w malym pudełeczku okolo roku i wszystko sie zmniejszy. Tylko pudelko zrób na wymiar laptopa zeby nie było za małe. Dokładnie wymierz!!!
    --
    Tylko CHUCK NORRIS rozumie kobiety..
  • Gość: tv IP: *.kwidzyn.mm.pl 16.10.11, 13:53
    A ja mam inny problem. Jak z laptopa zrobic komputer stacjonarny.
    Kupiłem grę do PC, a nie do laptopa.
  • czysty_harry 16.10.11, 15:09
    Większy komputer, to większa moc. Większy prestiż.
    Nie zmniejszaj!
  • e_werty 16.10.11, 15:19
    Większy komputer, to większa moc

Zosia wie że nie liczy sie wielkość lecz zwinność
    i pracowitość!

--
    Ostrzezenie! Czytanie mych postów i stosowanie ich w zyciu może być powodem strat finansowych oraz uszczerbku na ciele i umysle! Wybór należy do Ciebie! PRECZ Z TV!!! OLEJ WYBORY!!!
  • Gość: emsiziomal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.11, 15:56

Jak Zwykle wcisnęli Ci kit. Nie dali płyty gównej . Chyba, że nie napisałas , że dali. Jak gówna jest od laptoka to dasz radę. Chyba, że jest od notbuka. Czasami od palmtopów dają tez. Trzeba uważać.
  • e_werty 16.10.11, 16:36
    Jak gówna jest od laptoka

... laguano...?

--
    Ostrzezenie! Czytanie mych postów i stosowanie ich w zyciu może być powodem strat finansowych oraz uszczerbku na ciele i umysle! Wybór należy do Ciebie! PRECZ Z TV!!! OLEJ WYBORY!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.