Dodaj do ulubionych

Trzy matki. Trzech synów.

22.01.12, 18:02
"Wyrok na Czesława Kiszczaka ogłoszono z półtoragodzinnym opóźnieniem. Wcześniej sąd musiał się uporać z wrzeszczącym kilkudziesięcioosobowym tłumem, m.in. dawnych opozycjonistów. Trzymali w rękach zdjęcia ofiar stanu wojennego i krzyczeli: "Hańba", "Mordercy", "Sąd pod sąd". Na ich czele stał Adam Słomka (48 l.), były poseł i były lider KPN."

www.se.pl/wydarzenia/kraj/awantura-przed-wyrokiem-za-stan-wojenny-dwa-tygodnie-wiezienia-dla-adama-somki_222085.html
"Spakował szczoteczkę do zębów i inne kosmetyki. Zabiera też książkę, radio, budzik i zdjęcie mamy. - Zabił ją funkcjonariusz SB"

www.se.pl/wydarzenia/kraj/adam-somka-tylko-ja-pojde-siedziec-za-stan-wojenny-zdjecia-wideo_222796.html
Przychodziłem na gorzowskie spotkania z posłem Adamem Słomką. Zaprzyjaźniliśmy się bliżej w Warszawie podczas uroczystych obchodów 25-lecia „Solidarności Walczącej”. Poniewczasie od kolegi Zenona Fabianowicza, Radnego Lubuskiego Sejmiku Wojewódzkiego, świadka pacyfikacji Stoczni Szczecińskiej w 1981 roku, dowiedziałem się, że komuniści zamordowali mu matkę.
Adam, wraz z kolegami z Konfederacji Polski Niepodległej, jak mógł, pomagał Świętej Pamięci Janinie Stawisińskiej – matce 21-letniego Janusza Stawisińskiego, górnika zastrzelonego przez ZOMO w Kopalni „Wujek” w Katowicach w pierwszych dniach stanu wojennego. Opiekowali się nią po licznych podróżach przez całą Polskę pociągiem na trasie Koszalin-Katowice, gdy zdążała na procesy sądowe morderców syna.
Pani Janina zmarła szczególnego dnia – 3 maja ubiegłego roku w Narodowe Święto, tuż po ogłoszeniu wyroku uniewinniającego Czesława Kiszczaka za sprawstwo kierownicze masakry w „Wujku”. Aż do śmierci mieliśmy wspaniały telefoniczny i korespondencyjny kontakt.

Ryszard Rachlewicz na lokalnych i ogólnopolskich forach („Warto rozmawiać”, „Solidarność Walcząca”) imputował mi, iż przyczyniłem się do śmierci jego matki, pielęgniarki, którą umieściłem na Gorzowskiej Liście Zasłużonych dla Władzy Ludowej. Nic z tego, iż jeszcze przed umieszczeniem na Liście walczyła ze śmiertelnym nowotworem. Jak się później okazało, była Młodszą Chorążą Milicji Obywatelskiej, resortowe odznaczenie otrzymała od szefa gorzowskich esbeków pułkownika Lecha Kosiorowskiego, wnioskującego w centrali o zamordowanie księdza Witolda Andrzejewskiego i bestialskiego pacyfikatora strajku w gorzowskim „Ursusie” - pułkownika Jana Krzyżaniaka, zaś list gratulacyjny od... generała Czesława Kiszczaka, szefa wszystkich esbeków w Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, skazanego w procesie autorów stanu wojennego.
I wraz z tym przypomnieniem Ryszard Rachlewicz, tak aktywny w Internecie, nawet w wątku o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy nazywający mnie szmatą, a w wielu innych grożący mi pobiciem (tylko z uwagi na nowotworową śmierć matki nie skierowałem sprawy do prokuratury i nie skończył jak Krzysztof Sz., syn Majora Służby Bezpieczeństwa, Edwarda Szczerbickiego – jego kolega ze specjalnych kolonii dla dzieci esbeków), zamilkł. Nie pisze nawet o... sporcie.
Janina Stawisińska nawet po wylewie ostatkiem sił walczyła o pamięć syna. Adam Słomka niedawno, za publiczne przypomnienie śmierci matki, powędrował do więzienia.
A Ryszard Rachlewicz, wraz z przedrukowaniem ogólnie dostępnej w okresie PRL historii swej matki, zwyczajnie zamilkł.

forum.gazeta.pl/forum/w,58,104330658,104330658,Wojewodzka_akademia_MO_i_SB.html
Na lokalnych forach nie pisze już nawet o sporcie. Ba, od tego czasu nie wysyła mi już regularnych wcześniej esemesów o podobnej treści: „Tyle i tyle czasu temu umarła moja mama. To przez ciebie gadzie. Będę ci o tym przypominać do końca życia.”
Czerp Pan wzorce z Adama Słomki!
Edytor zaawansowany
  • slawek_wieczorek 25.01.12, 18:44
    W latach 90. ub. w., mieszkający wówczas w amerykańskim Sacramento Andrzej Rozpłochowski zamieścił w wydawanym w Gdańsku przez Joannę i Andrzeja Gwiazdów miesięczniku "Poza układem" potężny artykuł o budowaniu struktur "Solidarności" w hutach i kopalniach przez... partyjnych sekretarzy.
    Wydawcy poprzedzili tekst komentarzem, iż polska opinia publiczna na tego typu informacje nie jest przygotowana.
    Artykuł Rozpłochowskiego przedrukował później tygodnik "Nasza Polska", a sam autor od lat związany jest z "Solidarnością Walczącą".
    Teraz zwrócił medal:

"z powodu uwięzienia Adama Słomki za jego protest na sali sądowej w dniu 12 stycznia br., w dniu ogłoszenia wyroku na sprawców stanu wojennego. Protestował on i słusznie, m.in. wobec tego, że wymiar sprawiedliwości III RP już od lat pobłaża komunistycznemu związkowi przestępczemu o charakterze zbrojnym, który 13 grudnia 1981 roku wprowadził w Polsce stan wojenny, aby przez 8 lat siłą pacyfikować wielomilionową "Solidarność" i wszystkie inne demokratyczne środowiska Polaków, których jedynym celem było pragnienie wolności i zniesienie agenturalnej, służącej obcym interesom komunistycznej dyktatury. I tym razem efekt jest taki, iż sąd okręgowy w Warszawie wypuścił komunistycznych oprawców, a do celi aresztu trafiła jedna z ich ofiar, za... zakłócenie sądowej procedury! Taki stan rzeczy dowodzi, że naprawa zaniedbań i krzywd w III RP nie tylko się nie polepsza, ale do starych dochodzą nowe.

Wyobraźmy sobie, że na procesie norymberskim narodowo-socjalistyczni przywódcy III Rzeszy, choć formalnie napiętnowani opuszczają sąd w zasadzie wolni, a aresztowany zostaje obserwujący proces sfrustrowany więzień obozu koncentracyjnego za zakłócenie sądowej procedury."
    niezalezna.pl/22327-zwrocil-order-komorowskiemu?page=2
  • Gość: jona IP: *.access.telenet.be 25.01.12, 22:07
    Zebys nie byl glupkiem to pewnie nie tylko Rysiek ale wielu innych zrobiloby z toba porzadek.Jak zarznieta stara plyta znowu i dalej prowokujesz...Rysiek, wiem,ze dupkami nie przejmujesz sie,ale ilez mozna....PROWOKOWAC I MIEC W SOBIE TYLE JADU????????Pewnie latwiej i lepiej "olac" ten watek,ale ktos w koncu z GW powinien w koncu zablokowac tego kolesia i powiedziec mu STOPPPPPPPPP
    Uchwala o danych osobowych i regulamin forum GDZIE?????Zajmujesz niepotrzebnie miejsce na serwerze.Rozumiem,ze i kompleksy klaniaja sie....Rysiek jest w Gorzowie osoba publiczna, znanym i lubianym dziennikarzem,a ty? Kim ty jestes????
  • Gość: widz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.12, 10:54
    A czemu nie staniesz w obronie Krzyśka?
  • Gość: anty ACTA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.12, 11:51
    Już w innym miejscu napisałem, że przecież Rachlewicz sam się przedstawia w radiu. Łamie prawo, ustawę o ochronie danych osobowych? Bzdury piszesz.
  • Gość: jona IP: *.access.telenet.be 26.01.12, 15:02
    a ja tam i tu ci odpowiadam....czy ty chociaz raz czytales ustawe o ochronie danych osobowych? Czy znasz pojecie forum i prawa-regulamin.Pewnie,ze jak jest osoba publiczna to i w radio przedstawia sie.Tu nocnik probuje porownac sie z nim i ciagle co jakis czas pisze to samo i zieje jadem,podaje jego dane osobowe co jest zakazane i zagwarantowane ustawa.OKI wszyscy wiemy ze to prowokacja,wiekszosc go olewa,a ja mowie STOP tym bardziej,ze podobno to zachowanie nie tylko jest tolerowane ale i popierane nie tylko przez dziennikarzy,ale moich dawnych znajomych....jezeli to bylaby prawda to wstyd mi za nich,bo przynajmniej jeden z nich pewnie nie lubi jak co jakis czas i jego tu krytykuja....
  • Gość: gość IP: 188.125.235.* 26.01.12, 15:42
    Ale to ty ziejesz jadem nazywając go nocnikiem. Ja w jego tekście nie wyczytałem żadnej obelgi. I też zapytam dlaczego nie weźmiesz w obronę Krzyśka tylko uwziełaś się na Ryśku? Przecież o nim też napisał.
  • Gość: jona IP: *.access.telenet.be 26.01.12, 22:22
    Jadem???Gdzie???Nocnik to uzytkowy przedmiot i taki... mily pasujacy....A moze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Moze nie umiesz odrozniac roznych form typu forum,sprawozdanie z pracy komisji,referat....nie znam osobiscie ani jednego ani drugiego.No z Ryskiem mialam wf w 11, kiedy on w latach 80 byl praktykantem(ja pamietam,on-nie).Wkur**** mnie jak co jakis czas nocnik wspomina zmarla bliska osobe R i podaje jego imie i nazwisko na forum. Kiedys tez zbierajac plotki o mnie probowal mi cos zainsynuowac bo kazdy dzieciak owczesnego mundurowego musial byc komuchem, kazdy mundurowy potworem.Pewnie kolesie mu powiedzieli,ze nie kazdy i wyjatkow w Gorzowie bylo wiele.....Pewnie ze teraz mozna robic z siebie bohatera na forum wypisujac bzdety nt kogos tylko dlatego ze byl dzieckiem pracownika sluzb mundurowych.A czy nocnik wie ile osob z tych wlasnie sluzb rowniez w Gorzowie wspolpracowalo z "S" i pomagalo? W tych goracych czasach nie balo sie posylac dzieci do komunii, spotykac i godzinami dyskutowac z kapelanami "S". Gdzie i u kogo np przechowywano bibule,transparenty, nadajnik??? Kto im pomagal w WKU?Kto wylecial ze szkoly a ojciec stracil prace w komitecie? I tu mozna podawac jeszcze wieleeeeeeeeeeeee przykladow,ale po co zyc przeszloscia i ciagle do niej wracac.Oki, wiekszosc forumowiczow uwaza,ze nie nalezy reagowac na posty nocnika i je olewac,ale ile mozna....On jak stara plyta ciagle to samo...........PROWOKUJE......NO coz tu klaniaja sie kompleksy.........i dlatego tak bardzo lubi temat R
  • rabi_ltd 27.01.12, 01:41
    ość portalu: jona napisał(a):

> A moze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Moze nie umiesz odrozniac roznych form typu forum, sprawozdanie z pracy komisji,referat....

CZY TY AŚKA ZAWSZE CZYTASZ ZE ZROZUMIENIEM? BO MAM PEWNE WĄTPLIWOŚCI
    NIE IMPUTUJ INNYM, KIEDY SAMA MASZ Z TYM PROBLEMY

> Wkur**** mnie jak co jakis czas nocnik wspomina zmarla bliska osobe R i podaje jego imie i nazwisko na forum.

A MNIE WKUR*** JAK NA TYM FORUM OBRAŻA SIĘ LUDZI, KTÓRZY MAJĄ INNY POGLĄD NA DANĄ HISTORIĘ PRZECZYTAŁEM KILKA POSTÓW SŁAWKA WIECZORKA, OSOBIŚCIE TEŻ MAM WIELE UWAG DO GOŚCIA, ALE MIEĆ UWAGI DO RZETELNOŚCI, INTERPRETACJI ITP. - TO JEDNO A OBRAŻANIE - TO DRUGIE
    "NOCNIK" - DARUJ ALE ZE ZROZUMIENIEM CZYTAM JAKO - INWEKTYWĘ W KIERUNKU ADWERSARZA I NIE UDAWAJ NIEWINIĄTKA

> bo kazdy dzieciak owczesnego mundurowego musial byc komuchem, kazdy mundurowy potworem.
    > Pewnie kolesie mu powiedzieli, ze nie kazdy i wyjatkow w Gorzowie bylo wiele.....

DZIECKO MUNDUROWEGO NIC NIE MA WSPÓLNEGO, TO RODZICE ODPOWIADAJĄ ZA UCZYNKI DZIECI A NIE NA ODWRÓT
    DZIECKO ZAWSZE KOCHA SWOJEGO RODZICA MIŁOŚCIĄ BEZWARUNKOWĄ I BEZKRYTYCZNĄ - I NIE MAM NIKOMU TEGO ZA ZŁE
    DLATEGO NIE SIĘGAJ PO TEGO TYPU ARGUMENTY - BO SĄ PONIŻEJ PASA
    ALE ABY BYĆ MUNDUROWYM W PRL - TRZEBA BYŁO BYĆ KONFORMISTĄ LUB ŚWINIĄ LUB JEDNYM I DRUGIM (WYJĄTKI POTWIERDZAJĄ REGUŁĘ - BO CIĘŻKO NAZWAĆ BOHATERSTWEM, GDY "WSZYSCY" SĄ BOHATERAMI)
    SKORO BYŁO WIELE TO WYMIEŃ CHOĆ 10 PRZYKŁADÓW - SURMACZA SOBIE ODPUŚĆ, 10-CIU SB-KÓW, LUB SYTUACJI

> A czy nocnik wie ile osob z tych wlasnie sluzb rowniez w Gorzowie wspolpracowalo z "S" i pomagalo?
    > W tych goracych czasach nie balo sie posylac dzieci do komunii,

CZY POSYŁANIE DZIECI DO KOMUNII MOGŁO BYĆ FORMĄ KONFORMIZMU LUB BRAKIEM ODWAGI LUB NACISKIEM INNYCH CZŁONKÓW RODZINY?
    DZIECI KOMUNIJNE TO ŻADEN ARGUMENT

> spotykac i godzinami dyskutowac z kapelanami "S".

OFICJALNIE NA KOMENDZIE PO WEZWANIU NA PRZESŁUCHANIE, CZY PO WCZEŚNIEJSZYM NALOCIE NA ZAKRYSTIE? CZY MOŻE TO BYŁY ROZMOWY REEDUKACYJNE NA ZASADZIE "MY WIEMY, CO KNUJECIE NA 3 MAJA". CZY NIE W TEN SPOSÓB TEŻ SB-CY "ROZMAWIALI" Z KURONIEM W CZASIE TAJNYCH KOMPLETÓW CZY Z RULEWSKIM W BYDGOSZCZY?

> Gdzie i u kogo np przechowywano bibule,transparenty, nadajnik???

NADAJNIK? DZIEWCZYNO CO TY PLECIESZ!!! NADAJNIK BYŁ NAJBARDZIEJ POSZUKIWANYM URZĄDZENIEM PRZEZ SB W GORZOWIE I UWIERZ MI, ŻE ŻADEN ESBEK NIE MIAŁ Z TYM NIC WSPÓLNEGO. POCZYTAJ "RADIO SOLIDARNOŚĆ W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM W LATACH 1982-1989".

> Kto im pomagal w WKU? Kto wylecial ze szkoly a ojciec stracil prace w komitecie?

POMAGAŁ W WKU? A KTO TAKI?

> I tu mozna podawac jeszcze wieleeeeeeeeeeeee przykladow, ale po co zyc przeszloscia
    > i ciagle do niej wracac.

WIEKEEEEEEEEEEEEEEEE PRZYKŁADÓW PROSZĘ PODAJ! MYŚLĘ, ŻE ZBYSZEK BODNAR I D. RYMAR CHĘTNIE NAPISZĄ KSIĄŻKĘ O TYCH "CICHYCH" BOHATERACH WALKI Z KOMUNĄ. WARTO CZASEM PRZYPOMNIEĆ JAK BYŁO ABY WYCIĄGNĄĆ WNIOSKI, ABY NIE DAĆ ZAKŁAMAĆ TAMTEJ RZECZYWISTOŚCI I WCALE NIE CHODZI MI O REWIZJĘ CZY ZEMSTĘ.
    CHODZI PO PROSTU O PRZYZWOITOŚĆ I NIEZAKŁAMYWANIE HISTORII

> NO coz tu klaniaja sie kompleksy.........

NO I TO JEST SEDNO TWOICH POSTÓW, PYTANIE KTO MA RZECZONE KOMPLEKSY?
  • Gość: jona IP: *.access.telenet.be 27.01.12, 10:32
    moge podac wiele przykladow...ale nie na tym forum,a na priva(mozesz pisac na ten adres gazetowy).Ksiazke o gorzowskim radiu i pare innych osobiscie i z dedykacja otrzymalam od dyrektora archiwum.Mialam okazje kilka razy rozmawiac z tym madrym czlowiekiem i to on przekonal mnie (kiedy trafilo mnie ze jeden koles ktory nie powinien zajmuje odpowiedzialne stanowisko w LUW) min zebym odpuscila sobie.Zeby nie zyc przeszloscia a przyszloscia i terazniejszoscia.Oprocz tego,ze probujesz robic wycieczki personalne przedstawiasz swoje zdanie w normalny sposob a ja moge myslec inaczej....gdyby "S" nie miala jak piszesz swoich swin i konformistow w niektorych miejscach to moglyby byc wieksze klopoty lub niektorych spraw nie osiagneliby.Pewnie,ze to byly takie czasy,ze pomagalo wiele zwyklych,incognito osob, po ktorych inni nie spodziewali sie pomocy. WKURW**** mnie ciagly powrot nocnika do tego samego tematu jednej pielegniarki. Dla mnie to jest jego kompleks. Tym bardziej,ze ktos kiedys napisal,ze jego wlalsna matka byla w strukturach. Co on chce pokazac-ze na jakims tam forum regionalnego wydania GW jest bohaterem-historykiem bo subiektywnie opisuje jakas osobe, bo wie ze byla pielegniarka i matka dziennikarza,ktorego nie lubi. Dla mnie to jest leczenie kompleksow.Oki,Rysiek ma to w nosie, przyzwyczail sie,ale ja jako forumowicz (i uwazam ze inni powinni postapic podobnie) pisze,ze uwazamSTOPPPPPPPPPP ze poraz kolejny nie powinno byc tu na forum tego typu tekstow o zmarlej i jej synu.Chocby dlatego ze w PL bardzo przestrzegaja ustawy o danych osobowych,a tutaj w postach pojawia sie i imie i nazwisko.Regulamin mowi piszcze o wydarzeniach,a nie co chwile opier**** innych
  • Gość: widz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.12, 10:43
    Była mł. chor. MO.
    Czy ty mi w końcu odpowiesz dlaczego nie weźmiesz w obronę Krzyśka? To drugi z synów opisywanych w wątku wieczorka.
  • rabi_ltd 27.01.12, 11:36
    Hey jona
    wciąż wkur*** mnie, że używasz obraźliwego "nocnik" - nie przystoi to damie z brukselskich salonów!!!

Sama poruszyłaś wątek "dobrych" SB-ków w Gorzowie. Ukrywanie nadajnik ect., a to tylko Twoje "chciejstwo", żeby tak było. NIKT z SB NIE POMAGAŁ PRZY RADIO SOLIDARNOŚĆ W GORZOWIE!!!
    To że w kraju w Gdańsku był major, który był po słusznej (solidarnościowej) stronie to jedno. Nie mieszaj młodym ludziom w głowach.
    W Gorzowie nie znam przypadku "dobrych" bohaterskich SB-ków.
    Jeśli było inaczej to będę pierwszym, który publicznie to odszczeka!!!
    KONKRET a nie dyrdymały w stylu "wiele", "gdyby" i ect.
    Nie podpieraj się "dedykacjami" - bo okazało się, że rzeczonej książki nie przeczytałaś!!!
    RADIO S CAŁE SZCZĘŚCIE NIC NIE MIAŁO WSPÓLNEGO Z SB

szanuj innych jak chcesz być szanowana - to proste, wystarczy chcieć :)
    Pozdrawiam, żyj w pokoju
  • Gość: Bolo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.12, 15:11
    "Tym bardziej,ze ktos kiedys napisal,ze jego wlalsna matka byla w strukturach."

To byłoby ciekawe.
    Napisz więc kto i kiedy to napisał.
    Jaki stopień w SB miała matka Wieczorka, bo o Rachlewiczu już wiemy, że była młodszą chorążą.
    Odpowiedz na te wszystkie pytania, skoro już podjęłaś ten temat.
    Ale poraża mnie twoja głupota. Oburzasz się, gdy Wieczorek przypomina udokumentowane dzieje matki Rachlewicza. Wyzywasz go od najgorszych. A tu sama wyskakujesz, że jego matka też była w strukturach.
  • Gość: nicelus IP: *.dip.t-dialin.net 04.06.12, 08:47
    jona napisała:

> WKURW**** mnie ciagly powrot nocnika
    > do tego samego tematu jednej pielegniarki.

> HAHAHA,przeczytaj definicje forum....
    > KAZDY ma prawo do wlasnego zdania....

• Gość: widz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.12, 10:31
    A ja cały czas chcę usłyszeć czemu nie staniesz w obronie opisywanego Krzyśka?
  • Gość: nicelus IP: *.dip.t-dialin.net 14.02.12, 08:49
    jona napisała:

> Jadem???Gdzie???Nocnik to uzytkowy przedmiot i taki... mily pasujacy...

Pasujący do gówna? Dlaczego nocnik? Czy dlatego, że gdy się pojawi, to natychmiast wypływają jakieś gówna?

Jurek Bożyk ballada o rdzawym oku

• Gość: nicelus IP: *.dip.t-dialin.net 14.02.12, 08:51
    Jurek Bożyk ballada o rdzawym oku
  • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 14.02.12, 11:25
    no.... największe gó... wypłynęło.............a miało wypływać sporadycznie.......
    ale gówna z enerde zawsze szybko wypływają.......
  • slawek_wieczorek 12.02.12, 22:15
    Gość portalu: jona napisał(a):

> podaje jego dane osobowe co jest zakazane i zagwarantowane ustawa.

Cały czas wychodzi Pani przed orkiestrę. Zgłaszając się na świadka Krzysztofa Sz., syna majora Służby Bezpieczeństwa Edwarda Szczerbickiego, domniemywał, że jego nazwisko będzie cytowane w całości. W relacjach z rozpraw sądowych dziennikarze podają nazwiska świadków, natomiast w przypadku oskarżonych i skazanych tylko ich inicjały.

"19.11.2008 (środa), godz. 9.00, Sąd Rejonowy, ul. Chopina 52, blok 10, sala 106

Mecenas Czesław Gudzowski, obrońca oskarżonego Krzysztofa Sz., na świadka
    powołał pana Ryszarda Rachlewicza."

forum.gazeta.pl/forum/w,58,78054969,87400949,Rozprawa_juz_dzis_i_nowy_swiadek.html
  • Gość: nicelus IP: *.dip.t-dialin.net 14.02.12, 08:34
    jona napisała:

> czy ty chociaz raz czytales ustawe
    > o ochronie danych osobowych?

a ty?

z tego co piszesz wynika, że przeczytałaś jedynie tytuł ustawy i nie masz zielonego pojęcia czego ta ustawa dotyczy.

• Gość: bingo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.12, 19:07
    Rysiek jest w Gorzowie osoba publiczna, znanym i lubianym dziennikarzem,a ty? Kim ty jestes????

W Gorzowie Wieczorka nikt nie zna.

I. Skład Gminnej Komisji Wyborczej w Kłodawie powołanej dla przeprowadzenia wyborów do Rady Gminy w Kłodawie oraz wójta w Kłodawie zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 r.:

Przewodniczący: Sławomir Władysław Wieczorek - Różanki

klodawa.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=5&artykul=1107&akcja=artykul
  • Gość: gol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.12, 20:31
    Czy ktoś tu wie jak dojechać do tych Różanek?
    Jestem wielbicielem Sławomira Władysława ( to chyba na cześć tow. Gomółki) Wieczorka i chętnie bym na niego popatrzył.
  • Gość: jona IP: *.access.telenet.be 26.01.12, 22:04
    obywatelu bingo jak widac jestes fanem,choc jednym.... hahaaaaaaa Klodawa-Rozanki, choc mieszka tam troche znajomych to nie uwazam,zeby jakiegos tam nocnika z komisji wyborczej mozna bylo przyrownac do dziennikarza,a moze i wkrotce....Czyzby w Klodawie bylo wielu chetnych na czlonka -przewodniczacego komisji wyborczej. A moze obywatel nocnik potrzebowal dorobic,bo pewnie jakas dieta jest...Znam z autopsji,ze nigdy nikt nie lubi zasiadac w tak zaszczytnej komisji, no chyba ze nie ma dochodow i dieta przyda sie...
  • Gość: każdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.12, 11:29
    We wtorek, 31 stycznia br. w Programie TVP2, o godz. 16:20 , wyemitowany zostanie film dokumentalny Polska 2012.
    " Gdzie się podziało 80 milionów?" - pan nocnik, znany opozycjonista z wioski Różanki na pewno "zajmie stanowisko" w tej sprawie, na pewno osobiście - jak zwykle - zna wszystkich bohaterów filmu i Ich historię ciężkiej walki o to co mamy.

Ps. będzie to ostatni dzień pracy całej załogi Huty Szkła " IRENA" w Inowrocławiu - jednej z pierwszych prywatyzacji w latach dziewięćdziesiątych, Fabryki o 100 letniej tradycji.
    " ...Była najlepsza, wiec nadawała się najbardziej do sprywatyzowania!.."
  • slawek_wieczorek 27.01.12, 22:11

> PROWOKOWAC I MIEC W SOBIE TYLE JADU????????

To dla Pani przejaw miłości:

"Jesteś dla mnie, i jak sądzę dla większości ludzi zwykłym ŚMIECIEM!!!!!!
    Powtórzę: ŚMIECIEM i dodam: KANALIĄ, ZEREM i co tam jeszcze można sobie wpisać. "

forum.gazeta.pl/forum/w,58,83580073,83644166,Re_do_obywatela_W.html
  • Gość: Juras IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.12, 12:24
    A jak można od czerwonych oczekiwać kultury osobistej?
  • Gość: jona IP: *.access.telenet.be 29.01.12, 16:59
    1/forum prowadzi sie swoimi kanonami
    -nie uzywa sie w loginçie imienia i nazwiska
    -"nie paniuje sie"
    2/ mysle,ze zareagowalabym podobnie,nie, nawet ostrzej jak ktos tykalby mnie i najblizsze mi osoby
    3/ w innym poscie wytykaja mi,ze zauwazylam ze podobny tobie gwiazdor chodzi na plotki w tym samym garniturze-to przypadek,bo tv gorzowska podsyla mi sama linki ze swoimi plotkami,ale ty mnie przebiles..... posty z 2008 masz gdzies w faworytach :-) to juz nie jest prowokacja tylko choroba........
  • slawek_wieczorek 03.02.12, 22:37

> Zebys nie byl glupkiem to pewnie nie tylko Rysiek ale wielu innych zrobiloby z
    > toba porzadek.

"brawo autor listy
    Tak na liste,a wlasciwie watek ,,wpadlam,,dopiero dzis wieczorem i natychmiast
    przeslalam ja paru osobom.
    Paie RR zarzuty pana i ujadanie na autora tylko swiadcza o panu-ujadajacym jak
    wsciekly pies.Tak jak pan tak i ja wiemy,ze wszyscy co pracowali w KW MO,czy w
    PZPR,czy JW musieli sluzyc SB"

forum.gazeta.pl/forum/w,58,54210433,55476233,brawo_autor_listy.html
  • slawek_wieczorek 10.02.12, 01:28

> Uchwala o danych osobowych

Ustawa.
    Nie rozróżnia Pani źródeł prawa w Polsce.
    I dlaczego wychodzi Pani przed szereg?

"Gość: Ryszard Rachlewicz"

forum.gazeta.pl/forum/w,58,54210433,54210433,www_sw_org_pl_lista_html.html
  • Gość: nicelus IP: *.dip.t-dialin.net 04.06.12, 08:51
    jona napisała:

> Pewnie latwiej i lepiej "olac" ten watek,ale ktos w koncu z GW powinien
    > w koncu zablokowac tego kolesia i powiedziec mu STOPPPPPPPPP

> HAHAHA,przeczytaj definicje forum....
    > KAZDY ma prawo do wlasnego zdania....

• Gość: gg IP: *.aname.net 27.01.12, 14:40
    ponieważ takie dno moralne jak Wieczorek nie mogłoby funkcjonować w przestrzeni publicznej. A tak proszę bardzo przewodniczący komisji o ile to o niego chodzi.
  • Gość: południe IP: *.play-internet.pl 27.01.12, 15:15
    O niego czy nie o niego, ale dlaczego go obrażasz?
    Tu padło zasadnicze pytanie. Ryszard Rachlewicz przez całe miesiące czy może nawet kilka lat publicznie oskarżał go o śmierc matki. Sam sprawdzałem w wyszukiwarkach. I nagle przycichl, gdy Wieczorek wywalił ten dostepny w poscie dokument, że jednak rodzina Ryszarda w SB była umaczana. A Adam Słomka konsekwentnie broni swojej matki. W Superekspresie podał nawet nazwisko tego mordercy z SB. I cały czas trwa przy swoim. A Rachlewicz też sprawdzałem nie pisze rzeczywiście nawet o sporcie. On wiecej zaszkodził swojej matce. Porównajcie jego zachowanie i Piotra Żyły z Zielonej Góry.
  • Gość: jona IP: *.access.telenet.be 27.01.12, 16:08
    1/ najpierw zwracasz uwage jednego ze wyzywa,a sam jestes ZWYKLYM PALANTEM I TCHORZEM ktory anonimowo chce sobie "pojechac" piszac takie glupoty i po nazwisku.Jestes wielbicielem nocnika? A moze zazdroscisz drugiemu.I jeszcze jestes anonimowym TCHORZEM podpisujac sie poludnie. Mnie w tym i innym temacie chodzi o to,ze i dziennikarze GW pozwalaja nocnikowi na czesty powrot do tego samego tematu, ktory przedstawie w sposob ... i tu nawet nie mam slownictwa, bo to nawet nie jest idiotyzm, tylko moze perfidia.Wiem, wielu "olewa" ale to co ten nocnik robi to jest zwykle lamanie ustawy o danych osobowych .Podobnie ty je zlamales (pisanie danych osobowych na forum)
    ps.Poludnie to dla mnie zaden nick tylko tchorzostwo
  • rabi_ltd 27.01.12, 18:27
    będę się powtarzał, co mi tam :)
    do skutku

rabi_ltd napisał:

> Hey jona
    > wciąż wkur*** mnie, że używasz obraźliwego "nocnik" - nie przystoi to damie z brukselskich salonów!!!
    >
    > Sama poruszyłaś wątek "dobrych" SB-ków w Gorzowie. Ukrywanie nadajnik ect., a t
    > o tylko Twoje "chciejstwo", żeby tak było. NIKT z SB NIE POMAGAŁ PRZY RADIO SOLIDARNOŚĆ W GORZOWIE!!!
    > To że w kraju w Gdańsku był major, który był po słusznej (solidarnościowej) stronie to jedno. Nie mieszaj młodym ludziom w głowach.
    > W Gorzowie nie znam przypadku "dobrych" bohaterskich SB-ków.
    > Jeśli było inaczej to będę pierwszym, który publicznie to odszczeka!!!
    > KONKRET a nie dyrdymały w stylu "wiele", "gdyby" i ect.
    > Nie podpieraj się "dedykacjami" - bo okazało się, że rzeczonej książki nie prze
    > czytałaś!!!
    > RADIO S CAŁE SZCZĘŚCIE NIC NIE MIAŁO WSPÓLNEGO Z SB
    >
    > szanuj innych jak chcesz być szanowana - to proste, wystarczy chcieć :)
    > Pozdrawiam, żyj w pokoju
  • Gość: jona IP: *.access.telenet.be 29.01.12, 17:52
    1/ ksiazke przeczytalam w ciagu jednej nocy... gdyz na drugi dzien mialam okazje podyskutowac z jej autorem, np dlaczego jedna z najmlodszych bohaterek nie jest przedstawiana ze swojego owczesnego nazwiska tylko obecnego :-) I pare innych uwag.... dzieki tej ksiazce zrozumialam niektore owczesne wydarzenia wtorkowe. Wystarczy dowodow.....na przeczytanie ksiazki...Bardzo cenie sobie autora tej i innych ksiazek o Gorzowie.To on przekonal mnie,ze nie warto obecnie myslec o przeszlosci i "tykac" owczesne kanalie. Dlatego maja one honorowe miejsce w moim domu.Historyk przedstawia wydarzenia historyczne na podstawie sprawozdan innych,bo sam nie pochodzi z Gorzowa.
    2/Nigdzie nie napisalam,ze gorzowscy SB-cy pomagali gorzowskiemu podziemiu i raczej watpie zeby tak bylo,ale na 100% wiem, ze pewien smutny pan widzac w moim domu pewna grupe ludzi zaszkodzil mocno...), natomiast pisalam o pracownikach sluzb mundurowych (osobiscie znam 3) i jednego,ktory byl kierowca w KW i ojcem jednej osoby represjonowanej
    3/dama nie jestem :-), brukselskie salony-co to takiego???Nigdy nie slyszalam o tym...a nie przeklinam tylko wpisuje ladne ****
  • rabi_ltd 29.01.12, 23:14

> Wystarczy dowodow.....na przeczytanie ksiazki...
    Tym bardziej nie rozumiem, po co podałaś fałszywy fakt o ukrywaniu nadajnika?
    Czyżbyś chciała w ten sposób "upiększyć" rzeczywistość czy może "podkreślić" argument, że w służbach mundurowych byli "dobrzy" ludzie?

> 2/Nigdzie nie napisalam,ze gorzowscy SB-cy pomagali gorzowskiemu podziemiu (...) natomiast pisalam o pracownikach sluzb mundurowych (osobiscie znam 3) i jednego, ktory byl kierowca w KW i ojcem jednej osoby represjonowanej

Kierowcę KW pominę milczeniem, co do 3 osób ze służb mundurowych. Surmacza pomijasz, czy zaliczasz? Tak czy siak - 3 to raczej NIE WIELE a nie jaki pisałaś WIELEEEEEEEEEEEEE.
    Dla mnie osobiście nie ma znaczenia czy ktoś był kierowcą w KW, sprzątaczką w SB czy pigułą w SB - takie osoby raczej nie miały nic wspólnego z represjonowaniem. Chyba, że kierowca jeździł na "akcje", a sprzątaczka donosiła na koleżanki, a piguła wystawiała "lewe" zaświadczenia, że przesłuchiwany "upadł" bo był pod wpływem alkoholu.

> 3/dama nie jestem :-), brukselskie salony-co to takiego???Nigdy nie slyszalam o tym...a nie przeklinam tylko wpisuje ladne ****

"NIE RÓB TATE WARIATA" - WIESZ DOKŁADNIE O CO CHODZI.
    powtórzę
    CHCESZ BYĆ SZANOWANA - SZANUJ INNYCH

Pokój z Tobą
  • Gość: argentina IP: 200.32.70.* 29.01.12, 23:23
    Jeszcze 30 lat i okaże się że ci nasi wyzwoliciele to gorsze ku... od komunistów. Teraz jest taka inwigilacja że nawet komuchom się nie śniło.POpłuczyny po AWSie już o to zadbali bo przecież nasz etos wie najlepiej co dla Polaków najlepsze.
  • Gość: jona IP: *.access.telenet.be 30.01.12, 16:10
    2/NIGDY nie bylam i nie bede fanka obywatela radnego S. Jezeli troche orientujesz sie w czasach przeszlych to wiesz,ze i wowczas byly 2 obozy mlodych ,mnie blizej bylo do tego drugiego...
    3/szanuje WSZYSTKICH ktorzy na moj szacunek zasluguja...krytykuje zlo i tych ktorzy niepotrzebnie tu na forum tego zla poszukuja.... w tym temacie lamanie praw o danych osobowych i ciagle ta sama historia jak granie zdartej plyty...
  • rabi_ltd 30.01.12, 22:12

> 2/NIGDY nie bylam i nie bede fanka obywatela radnego S. Jezeli troche orientujesz sie w czasach przeszlych to wiesz, ze i wowczas byly 2 obozy mlodych ,mnie blizej bylo do tego drugiego...

RMN, NZS, KIHAM, WiP - to jeden obóz
    ZSMP, TPPR - to drugi?

> 3/szanuje WSZYSTKICH ktorzy na moj szacunek zasluguja...krytykuje zlo i tych ktorzy niepotrzebnie tu na forum tego zla poszukuja.... w tym temacie lamanie praw o danych osobowych i ciagle ta sama historia jak granie zdartej plyty...

Ryszard jest osobą publiczną (czy tego chce czy nie), pracuje w radio publicznym
    o jakich do cholery danych osobowych mówisz.
    Podano do publicznej wiadomości adres, telefon prywatny, e-mail prywatny?
    Przestań pisać bzdury o danych osobowych - do nich nie należy imię i nazwisko osoby publicznej!!! To tak jakbym nie mógł używać zwrotu: Tadeusz Jędrzejczak, Zbigniew Bodnar, Paweł Krysiak, mec. Synowiec itd. To są koszty bycia osobą publiczną!! Jak sama nazwa wskazuje, osoba publiczna upublicznia swoje dane wraz z wizerunkiem.
    Więc nie krusz kopii, nie zdzieraj płyty

i pozostań w Pokoju
  • Gość: login_t IP: *.dynamic.t-mont.net.pl 29.01.12, 15:08

> jestes anonimowym TCHORZEM podpisujac sie poludnie

A ty jak się podpisujesz i kim jesteś kretynko?
  • Gość: Bolo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.12, 15:14
    Pamiętam, jak Wieczorek wrzucił tu kiedyś jej imię i nazwisko. Ale się motała, żeby to usunąć z forum.
  • Gość: jona IP: *.access.telenet.be 29.01.12, 17:55
    Na pewno nie kretynka.... :-)) od zawsze tu uzywam tego samego nicka i pisze co mysle... Z tego co mi wiadomo ty tez uzywasz pseudo, choc kto wie czy tylko jednego :-)
    Fajnie,ze bawisz sie w adwokata... poludnia
  • Gość: radca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.12, 10:35
    "jestes anonimowym TCHORZEM podpisujac sie poludnie."

Wzywasz do złamania ustawy o ochronie danych osobowych?
  • Gość: KPN IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.12, 17:41
    Słomkę należy pochwalić za batalię w przypominaniu o śmierci matki zabitej przez pułkownika SB Zygmunta Zygadłę.
    A rodzina Rachlewiczów? Szkoda słów. Od takich właśnie pułkowników odbierali medale.
    I ten syn (no właśnie: jakim prawem nazywał siebie na tym forum synem) zamknął buzię, gdy wrzucono w net wypociny organu KW PZPR opisujące dzieje rodu.
  • Gość: gol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.12, 18:48
    Tylko nie ruszajcie Rozpłochowskiego, o którym pisze nocnik z Różanek. Przynajmniej, jesli chodzi "o dzieje rodu".
  • Gość: emziziomal IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.01.12, 14:39
    I ktoś tu pisze, żeby nie robić z forum bagna.
    Czy wystarczy być gastarbeiterem żeby pouczać ? Bo nie wystarczy żeby nad poziom bagna wyrosnąć.....to pewne.
  • Gość: jona IP: *.access.telenet.be 29.01.12, 17:58
    ja pisalam o bagnie,ktore ty tu czesto robisz....Nigdzie nie pisze niezgodnie z forum i ustawa o danych osobowych.Czyzby nastepny,a moze ten sam psychiatra-wrozczkarz??? Tak ciezko byc gastarbeiterem..... :-)
  • slawek_wieczorek 29.01.12, 18:35

> wrozczkarz???

Łonczem siem s Paniom w BULU i jestem pełen NADZIEJI, że opanuje Pani zasady poprawnej polszczyzny!
  • Gość: jona IP: *.access.telenet.be 29.01.12, 22:51
    1/nie musisz mi paniowac
    2/o moja polszczyzne nie martw sie....pewnie kiedys moglibysmy scigac sie kto jest lepszy... teraz w tym jezyku pisze tu i rozmawiam z najblizszymi od czasu do czasu.A to jest "moj zlepek",najwazniejsze ze zrozumiales...Ale zapewniam ciebie,ze w en,fr,vl i kilku innych odstawalbys... :-)
  • Gość: Bolo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.12, 09:58
    Ty tu o tym, a o innym zamilkłaś. Zaczynasz zachowywać się jak Rysiek, którego tak bronisz.

"Tym bardziej,ze ktos kiedys napisal,ze jego wlalsna matka byla w strukturach."

To byłoby ciekawe.
    Napisz więc kto i kiedy to napisał.
    Jaki stopień w SB miała matka Wieczorka, bo o Rachlewiczu już wiemy, że była młodszą chorążą.
    Odpowiedz na te wszystkie pytania, skoro już podjęłaś ten temat.
    Ale poraża mnie twoja głupota. Oburzasz się, gdy Wieczorek przypomina udokumentowane dzieje matki Rachlewicza. Wyzywasz go od najgorszych. A tu sama wyskakujesz, że jego matka też była w strukturach.
  • Gość: Krzyś IP: *.gorzow.mm.pl 30.01.12, 12:22
    Gość portalu: Bolo napisał(a):
    > "Tym bardziej,ze ktos kiedys napisal,ze jego wlalsna matka byla w strukturach."
    > To byłoby ciekawe.
    Nie pamiętam kto i kiedy, ale poszukaj sobie na tym forum a na pewno znajdziesz. Matka nocnika (ksywa wzięła się od tego, że swoje wpisy wpisywał w środku nocy). A więc jego matka była dyrektorką przedszkola, a w tamtych czasach nikt kto nie należał do PZPR (a juz na pewno musiał mieć poparcie jedynej słusznej partii) nie mógł zajmować kierowniczego stanowiska.

> Jaki stopień w SB miała matka Wieczorka, bo o Rachlewiczu już wiemy, że była mł
    > odszą chorążą.

MO, a nie SB. A w tym artykule co SW przypomniał napisane jest, że była przełożoną pielęgniarek a nie sądzę aby było to powodem do chańby. A że przyjęła odznaczenie? Są tam wymienieni też dwaj milicjanci, którzy odebrali na tej akademii od tych samych ludzi odznaczenia za oddawanie krwi. Z nimi też na szafot?
  • Gość: adwokat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.12, 13:00
    Ty się lepiej Rychu zajmij własną rodziną.
  • rabi_ltd 30.01.12, 15:32
    Gość portalu: Krzyś napisał(a):

> MO, a nie SB. A w tym artykule co SW przypomniał napisane jest, że była przełożoną pielęgniarek a nie sądzę aby było to powodem do chańby. A że przyjęła odznaczenie? Są tam wymienieni też dwaj milicjanci, którzy odebrali na tej akademii od tych samych ludzi odznaczenia za oddawanie krwi. Z nimi też na szafot?

a gdzie wieczorek napisał, że na szafot? Przeczytaj wpis od, którego historia ta niechlubna się zaczęła. Tam Wieczorek cytował (bez komentarza i bez swoich opinii, czy też skrótów) artykuł, który ukazał się w GL. To pozostali na forum imputowali mu złe zamiary, pewnie wieczorek się zachwycił, skutkiem swojego wpisu (zasada: uderz w stół a nożyce same się odezwą). Może prowokacyjnie umieścił rzeczony artykuł lecz interpretacji nie dokładał!
    Dla mnie nie było tematu mamy RR, przełożona piguł czy sprzątaczka nie są zaangażowane bezpośrednio w system represji. Ale jak już pisałem, jeżeli ta sprzątaczka lub piguła donosiła na innych lub co gorsza poświadczała nieprawdę - to już INNA HISTORIA.
  • Gość: Robson IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.12, 11:26
    "A więc jego matka była dyrektorką przedszkola, a w tamtych czasach nikt kto nie należał do PZPR"
    A co będzie, jak ona niedługo umrze? Irena Rachlewicz umarła zaraz po tym, jak Wieczorek przypomniał, że była ważną milicjantką. Sam syn (ten właśnie Ryszard) to nagłaśniał. Pisał, że umarła właśnie przez to. Gdyby nie ta lista, żyłaby do dziś jego zdaniem. I co będzie z panią Wieczorkową, jak napisałeś, że była ważną partyjniaczką? Ale jak umrze z tego powodu policja i tak znajdzie ciebie po IP.
  • Gość: Juras IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.12, 11:12
    Nawet w wątku o Szymborskiej czerwoni z braku argumentów rzucili się na matkę Wieczorka.
  • Gość: Zawarcie IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 28.02.12, 17:18
    I tutaj znowu znalazłm. Ryszard Rachlwicz syn milicjantki znowu mąci.
  • Gość: . IP: *.gorzow.mm.pl 28.02.12, 17:33
    Pisz pisz Wieczorek im więcej tym lepiej
  • Gość: adwokat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.12, 11:25
  • sympatyk.z.sld 17.07.12, 17:38
    Gość portalu: Krzyś napisał(a):
    była przełożoną pielęgniarek

Tylko w ustroju socjalistycznym chorzy psychicznie mogli znaleźć pracę w organach bewzpieczeństwa. A co z psychicznymi robili faszyści? Do gazu, do gazu. A w Polsce Ludowej chorzy psychicznie znajdowali zatrudnienie w ZOMO najbardziej patriotycznej obok Służby Bezpieczeństwa organizacji w dziejach Polski Ludowej. I ktoś tym ludziom musiał pomagać. Ale Krzysiek i Rysiek o tym nie napiszą, bo wstydzą się pracy swoich rodziców. Na kielecczyźnie by byli zlinoczowani, bo tam pracownicy organów bezpieczeńsytwa socjalistycznego państwa mają swoje pomniki z nazwiskami i ludzie kładą tam kwiaty. A Sławek też o tym nie napisze, bo on przedstawia tych ludzi tylko jako złych. Nie napisze, że po wojnie chronili nauczycieli zwalczających analfabetyzm po Polsce sanacyjnej do których strzelały uzbrojone bandy reakcyjnego podziemnia. Że pracujący w ZOMO mieli zapewnioną odpowiednią opiekę medyczną. Ja mógłbym napisać, że Krzysiek, Rysiek i Sławek to są świnie faszystowskie ale nie napiszę, że to są świnie faszystowskie bo nie nie chcę ich obrażać.
    Czytam te gazete i co? Bezdomny zmarł bo pogotowie nie przyjechało. A czy za Polski Ludowej byli bezdomni? A co dziś porabiają chorzy psychicznie. Czy państwo daje im takie zatrudnienie? Czy mają taką opiekę medyczną jak nasze chłopaki z ZOMO?
    Faszyzm nie przejdzie!
    Socjalizm zwycięży!
  • Gość: nicelus IP: *.dip.t-dialin.net 01.08.12, 22:00
    sympatyk.z.sld napisał:

> A co z psychicznymi robili faszyści?

Co robili, bo nie wiem?

PS. Wiem co robili starożytni Grecy, ale przecież faszyści się wzorowali bardziej na starożytnym Rzymie.

• sympatyk.z.sld 21.09.12, 14:10
    Faszyści psychicznych zapędzali do gazu a Polska Ludowa dała im pracę w organach bezpieczeństwa.
  • Gość: kropa IP: *.gorzow.mm.pl 29.01.12, 16:16
    i jego banda też!
  • Gość: nkac IP: 176.31.202.* 29.01.12, 18:06
    Gość portalu: kropa napisał(a):

> i jego banda też!

Tak to prawda !!!! Rychu z klanu , Zenek i Sztefen ze Złotopolskich oraz wieczorek to największe kozaki w Polsce
  • slawek_wieczorek 29.01.12, 18:40
    > Gość portalu: kropa napisał(a):
    > kozaki w Polsce

Kozacy w Polsce!
    W 1920 roku tysiące z nich walczyło u boku Polaków przed bolszewicką nawałą.

kazaczestwo.npx.pl/news.php
  • slawek_wieczorek 29.01.12, 18:52
    A dziś, Adamie, są z Tobą!

"Krajowy Komitet Obrony Sprawiedliwości

Kornel Morawiecki – przywódca Solidarności Walczącej – Wrocław;
    Kazimierz Świtoń – założyciel Wolnych Związków Zawodowych - Katowice;
    Gabriel Janowski – b.internowany, NSZZ „Solidarność” Rolników Indywidualnych, Przymierze dla Polski – Warszawa;
    Janusz Sanocki – b.internowany, Stowarzyszenie Obywatele Przeciw Bezprawiu – Nysa;
    Wiesław Ukleja – b.internowany, Opolskie Stowarzyszenie Pamięci Narodowej – Opole;
    Andrzej Melak – Komitet Katyński – Warszawa;
    Elżbieta Pustułka – Krajowa Wspólnota Emerytów, Rencistów i Kombatantów – Katowice;
    Tadeusz Wołyniec – Stowarzyszenie Osób Represjonowanych w Stanie Wojennym – Koszalin;
    Zygmunt Miernik – Ogólnopolski Ruch Obrony Bezrobotnych – Będzin;
    Jerzy Jachnik – Stowarzyszenie „Przeciw Bezprawiu Sądów i Prokuratur” – Bielsko-Biała;
    Krzysztof Bzdyl – założyciel KPN w 1979 r, b. więzień polityczny – Kraków;
    Paweł Władkowski – prezes Stowarzyszenia Ofiar Grudnia 1970 – Gdańsk;
    Krystian Frelichowski – b. więzień polityczny, Klub Gazety Polskiej – Bydgoszcz;
    Zygmunt Korus – krytyk sztuki, Klub GP – Chorzów;
    Anna Orzechowska – Ruch Wolności – Warszawa;
    Tadeusz Bielawski – KPN-OP – Kraków;
    Sławomir Kropisz – Ogólnopolski Ruch Obrony Bezrobotnych – Opole;
    Witold Korona – FMW, NZS – Częstochowa;
    Konrad Szewczyk – Lublin;
    Józef Sidoruk – Zw. Strzelec – Puławy;
    Dariusz Grześkowiak – działacz opozycji – Puławy;
    Janusz Szkutnik – antykwariusz, historyk, b.więzień polityczny – Rzeszów;
    Adam Biliński – Przemyśl;
    Robert Majka – Solidarność Walcząca Przemyśl;
    Ryszard Kędra – Krosno;
    Krzysztof Wianecki – Tarnobrzeg;
    Włodzimierz Green – b.internowany – Kielce;
    Zenon Fabianowicz – Gorzów Wlkp.
    Dariusz Łaska – Łódź;
    Anna Wojewódzka – Kołobrzeg;
    Edward Dulewicz – prawnik – Łódź;
    Jerzy Zacharow – Przew. Stow. Internowanych Zamojszczyzny – Zamość;"

niezalezna.pl/22179-komitet-w-obronie-adama-slomki
  • Gość: trach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.12, 19:25
    Z Kobylej Górki widać inaczej ogląda się świat.
    Słomka z aresztu chyba trafi znowu do psychiatryka a potem go wypuszczą jak zawsze bo niegroźny jest.
    Lista tych, co odpadli też jest ciekawa. Kto by pomyślał, że oni się tak żrą między sobą...
  • slawek_wieczorek 29.01.12, 19:29
    Gość portalu: trach napisał(a):

> Słomka z aresztu chyba trafi znowu do psychiatryka

A był tam kiedykolwiek?
  • Gość: . IP: *.gorzow.mm.pl 31.01.12, 15:34
    www.wprost.pl/ar/216427/Slomka-do-psychiatry-Byly-dzialacz-KPN-zostanie-doprowadzony-na-badania-psychiatryczne/?K=1&KI=469605
  • slawek_wieczorek 31.01.12, 22:52
    Podczas uroczystych obchodów 25-lecia "Solidarności Walczącej" piłem w Hotelu Tumskim we Wrocławiu do białego rana wódkę z legendarnym radzieckim dysydentem i pisarzem, bohaterem filmów dokumentalnych Grzegorza Brauna "Towarzysz generał" i "Towarzysz generał idzie na wojnę", Władimirem Bukowskim. Mój współbiesiadnik trafił do sowieckiego szpitala psychiatrycznego za "schizofrenię bezobjawową", zaś podczas głodówki kagiebowcy jedzenie aplikowali mu przez... nozdrza!
  • Gość: Stilooon IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.01.12, 15:56
    Cieszę się, że stalowcy też potrafią patriotycznie myśleć. A spróbujcie taki wpis zamieścić na forum radia. Powód? Syn tej milicjantki cenzuruje jako moderator.

Tak. Popierdółka. W kwietniu 1945 w dywizji Waffen SS trupie główki też służyły już tylko leszcze.

SB zabijało nie tylko w 1989. Przykład z brzegu.

www.insomnia.pl/Wy...ec-t606284.html

Te mendy jak np. Krzysztof Szczerbicki grożą jeszcze dziś

gorzow.gazeta.pl/g...ie_o_zycie.html

7dni.wordpress.com...stwa-z-gorzowa/

Nie ma znaczenia czy był tam ktoś dzień, czy 50 lat, i czy tylko wydawał papier toaletowy, lub był tylko chorążym MO (jak matka Rachlewicza ).
    Wszyscy byli i są do dziś ubekami, szpiclami, kapusiami, gumowymi uszami

Ujawniać, publikować listy w internecie, itp. Pełna lustracja.

Inna sprawa, że najbardziej przydałoby się takie lustracje przeprowadzić w Gorzowie, mieście AWF (90% absolwentów z lat 80-tych jest podejrzana o kontakty
    z SB). Sam mam 2 sąsiadów, którzy co prawda esbekami nie byli, ale donosili o czym sąsiadka rozmawia z rodziną z zagranicy.

Trenerzy, zawodnicy, działacze, było tego trochę. Np. Witold Staszewski , czy też były zapaśnik Piotr Batkowski, właściciel firmy ochroniarskiej
    Baheras, później oskarżony o zabójstwo (długo po 1990 roku).

Na moje oko Żyto został zwerbowany nie tyle w Opolu, co podjął się kontaktów już w Gdańsku, klubie MO i MSW.

www.forum.stalgorzow.pl/viewtopic.php?p=27524
  • Gość: Kłodawa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.12, 09:59
    Święta prawda. W Polsce zabrakło uczciwego uporania się z przeszłością. A nawet dzieci dawnych funkcjonariuszy (jak pokazują twoje linki) czują się teraz bezkarnie.
  • Gość: bratpit IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.12, 11:00
    szczególnie dzieci kierowników przedszkoli.
  • Gość: paszoł won IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 05.02.12, 15:57
    Oficjalny życiorys Szymborskiej zaczyna się w 1966 r. Rachlewiczów w 1989.
  • Gość: sio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.12, 16:14
    Życiorysu wieczorka brak.
  • Gość: Adam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.12, 10:36
    To go zamieść.
  • Gość: matka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.12, 18:40
    Odrażające typy. Nie można ich nazwać synami.
  • slawek_wieczorek 07.02.12, 22:49
    Przedwczoraj otrzymałem SMS-a następującej treści:
    "WRÓCIŁEM CHWILOWO NA WOLNOŚĆ Z ARESZTU 9za WRONe). ZAPRASZAM DO WSPIERANIA SPEKTAKULARNYCH DALSZYCH PROTESTOW patrz www.kpn-1979.pl i slomka.bloog.pl adamSlomka"

Od momentu zamieszczenia relacji z Wojewódzkiej Akademii MO i SB przestałem otrzymywać rocznicowe i miesięcznicowe SMS-y od Ryszarda o treści:
    „Tyle i tyle czasu temu umarła moja mama. To przez ciebie gadzie. Będę ci o tym przypominać do końca życia.”
  • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 07.02.12, 22:53
    jesteśmy dumni z ciebie i z adama!
    pozdro hiro
  • slawek_wieczorek 07.02.12, 22:58
    Gość portalu: hiro napisał(a):

> jesteśmy dumni z ciebie i z adama!
    > pozdro hiro

Odwzajemniam!
  • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 07.02.12, 23:10
    ja też ku... ....ja też................oj z iq coś nie biega....................
  • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 07.02.12, 23:14
    a ty o polityce chcesz pie...ć?no co ameba ma nibynózki<ja po borygo>
  • Gość: Sru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.12, 23:01
    wieczorek i słomka.
    Dawno sobie powiedziałem, że nic mnie nie zdziwi i nie podłamie.
    Brawo wieczorek!
  • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 07.02.12, 23:07
    trzeba być twardym;-)
  • Gość: sru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.12, 18:06
    Twardym? Jeśli się osiągnęło "twarde dno" i został nam tylko Słomka...
  • Gość: Gorzów IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 11.02.12, 20:53
    To rzczywiści 2 różne światy. Synalki SB i MO i syn ktorą zabili tamci.
  • Gość: ktośzkimśgdzieś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.12, 21:09
    Tak dla ścisłości:
    Kto to jest "syn którą zabili tamci"? Bo pachnie mi to jakąś dziwną legendą. W końcu ktoś jednak to czyta...
  • Gość: Juras IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.12, 15:20
    Adam Słomka, któremu matkę zabili czerwoni.
  • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 12.02.12, 22:21
    a teraz matki zabijają biali....(brak nakładów na opiekę medyczną nieprawidłowe leczenie plus błędy lekarzy)?;-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    zostali jeszcze zieloni i trójkolorowi?
  • slawek_wieczorek 14.02.12, 00:05
    Gość portalu: Gorzów napisał(a):

> To rzczywiści 2 różne światy. Synalki SB i MO i syn ktorą zabili tamci.

Peerelczycy kontra Polak!

To tak jak:

"Pamiętam, jak jesienią 1980 roku przyjechał do nas, do studentów AWF-u, sześćdziesięciokilkuletni major Orlem z Armii Andersa. Stanął przed nami w mundurze z naszywką POLAND, w czapce z orłem w koronie. Polski oficer, z którego emanowała niesamowita siła. Popłynęły łzy wzruszenia, dumy i jednak nadziei. I po takim spotkaniu idzie pan na zajęcia ze studium wojskowego, które prowadzi działacz partyjny w stopniu pułkownika. Człowiek bez żadnej klasy, bełkocze coś o zbrodni hitlerowskiej w Katyniu. To było zderzenie dwóch światów."

gorzow.gazeta.pl/gorzow/1,88509,7951278,Jak_wyrwalismy_komunie_gorzowski_AWF.html?as=2&startsz=x
  • Gość: Juras IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.12, 11:09
    Czerwoni to same prymitywy.
  • Gość: czerwony IP: *.gorzow.mm.pl 14.02.12, 11:21
    Wiem Juras to nasza wspólna cecha . Ty ani ja nie jesteśmy w stanie jej się pozbyć .
  • Gość: Juras IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.12, 13:32
    Wyróżniam się na korzyść od czerwonych!
  • Gość: meloman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.12, 11:18
    Ciekawe na jakiej liście umieścił ją Wieczorek? CIA, FBI? Gdyby nie to, żyłaby do dziś.
  • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 13.02.12, 11:23
    taaaaaaaaaaaa a ty na jakiej ją umieściłeś//////?
  • Gość: narożnik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.12, 13:52
    Głodowa emerytura albo dłuższa praca. - To temat na dzisiejszym Portalu Gazety.
    Wieczorek potrafi to wytłumaczyć? Bo zomo ostrzegało ale wieczorkowi to nie pasi.
    Wieczorek wieczorkiem woli manifestować w Warszawie.
  • slawek_wieczorek 16.02.12, 23:27
    Gość portalu: narożnik napisał(a):

>Bo zomo ostrzegało

Uderzaniem pałkami w tarcze?
  • Gość: głos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.12, 17:55
    A jednak jakiś amerykański nocnik stał za jej śmiercią.

muzyka.wp.pl/gid,652632,title,Smierc-Whitney-byla-przypadkowa,galeria.html
  • Gość: Zbynek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.12, 17:56
    Trudno oprzeć się wrażeniu, że po tej burzy, którą rozpętał ten dziennikarz sportowy w gorzowskich rozmowach domowych o tamtych mrocznych czasach nazwisko Piotrowski przewija się na przemian z Rachlewicz.
  • slawek_wieczorek 20.02.12, 22:10
    Wraz z przekroczeniem progu jego mieszkania przez policjantów.
    A wcześniej było go pełno:

Re: Zawiadomienie do prokuratury o przestępstwie
    Oświadczam ciekawskiemu że nie zostałem pojmany i mam sie dobrze.Co do pacjenta Wieczorka zdania nie zmieniłem .Zgodnie z obietnicą moją i moich kumpli Wieczorka pacjenta czeka dość ciekawe przeżycie traumatyczne.

Wt, 17-04-2007 Forum: Gorzów Wlkp. Wątek: Obywatel Wieczorek założył swój prywatny IPN (328) Autor: duckbuster

Re: Nie chce mi sie robic
    PROZAK tylko jest zajeb..scie drogi

Wt, 03-04-2007 Forum: Gorzów Wlkp. Wątek: Nie chce mi sie robic (14) Autor: duckbuster

Re: W Gorzowie IPN pokaże twarze ubeków
    POkaze twarz UBEKÓW i Wieczorka he he pogromcy barów mlecznych

Cz, 08-03-2007 Forum: Gorzów Wlkp. Wątek: W Gorzowie IPN pokaże twarze ubeków (16) Autor: duckbuster

Zdjęcia:

Więcej zdjęć »
    Re: Juz niedługo Wieczorek
    A własnie ze plastyk tylko ze babra sie w gó..e.

Cz, 01-02-2007 Forum: Gorzów Wlkp. Wątek: www.sw.org.pl/lista.html (288) Autor: duckbuster

Juz niedługo Wieczorek
    Chlapiesz pyskiem na lewo i prawo to niedlugo puszcze twoje portfolio z adresem i wszystkimi danymi.Zobaczymy szmato jak sie wtedy bedziesz czuł.Mieszkasz w Rózankach to sie nie boisz ze ci ktos morde obije z Gorzowa.Ale wszystko do czasu he he.Braciszek nierób , siostrzyczka tylko po podstawówce ,

Cz, 01-02-2007 Forum: Gorzów Wlkp. Wątek: www.sw.org.pl/lista.html (288) Autor: duckbuster

Re: do jony
    ps2. Tez jestem ze styropianu. Niestety ja tez.Na dzien dzisiejszy nie ma sie czym chwalic

Cz, 11-01-2007 Forum: Gorzów Wlkp. Wątek: Pamietacie historie z Sychla (81) Autor: duckbuster

do jony
    ...WIECZORKI I INNE POPAPRANCE - PRL SKONCZYL SIE 15 LAT TEMU. No ale jak sie ma styropian zamiast mózgu to nie wiem czy zrozumiecie.PS. na górze planszy jest wyszukiwarka wpisz uzytkownika duckbuster cos ci powinno wyskoczyc

Cz, 11-01-2007 Forum: Gorzów Wlkp. Wątek: Pamietacie historie z Sychla (81) Autor: duckbuster

Wieczorek to agent (początek wątku)
    Sławomir Wieczorek który podaje sie za wielkiego dekomunizatora i sprawiedliwego jest agentem bezpieki widnieje w IPN pod numerem IPN BU 707/324 WIECZOREK SŁAWOMIR.Takze ciszej nad ta trumna.

Pt, 05-01-2007 Forum: Gorzów Wlkp. Wątek: Wieczorek to agent (26) Autor: duckbuster

Pytanko ??? (początek wątku)
    Czy ktos się orientuje kto ma kompetencje w usuwaniu zarządów i prezesów spółek należacych do miasta.Prezio czy rada miasta.

Pt, 17-11-2006 Forum: Gorzów Wlkp. Wątek: Pytanko ??? (1) Autor: duckbuster

Re: Napiłbym sie z......
    Jerzym Urbanem pogadalibyśmy o polityce

Pt, 17-11-2006 Forum: Gorzów Wlkp. Wątek: Napiłbym sie z...... (1440) Autor: duckbuster

• Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 20.02.12, 22:20
    ja pie...! jest z nim źle może pomożemy?po kiego h...a się ośmieszasz? po kiego?nie potrafisz robić swoje?chłopie dorośnij bo już nawet znani ci ludzie z ciebie brechtają................
  • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 20.02.12, 22:24

Tym forum opiekują się marek_p i pretty01.;-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))0
  • Gość: kupaśmieci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.12, 22:33
    Dzisiaj Słomkę eksmitowali przy asyście policjantów bo zalegał z czynszem a wy tu smiechy z wieczorka uprawiacie.
  • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 20.02.12, 22:41
    posłuchaj ! tu się rosmawia poważnie!
  • slawek_wieczorek 20.02.12, 22:49

> Tym forum opiekują się marek_p i pretty01.

Znani mi skądinąd ze wspólnych biesiad i popijaw.
  • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 20.02.12, 22:56
    a to pijackie nasienie jak tam wyborowa przy noblistach wchodziła?
  • slawek_wieczorek 20.02.12, 22:57
    Było lajtowo. Tylko piwo.
    Przepraszam za makaronizm!
  • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 20.02.12, 23:00
    widziałem czytałem(wyżej)nie przepraszaj tylko ogarnij się troche...............;-))))))))))))))
  • slawek_wieczorek 20.02.12, 23:06

> widziałem czytałem

I ja tam byłem. Miód i wino piłem... A co widziałem, Wam opowiedziałem!
  • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 20.02.12, 23:02
    bo z tymi komunistami w takim stylu to nie wygramy nigdy.......
  • slawek_wieczorek 20.02.12, 23:08

> bo z tymi komunistami w takim stylu to nie wygramy nigdy.......

"Ostatnią sztuką Szatana jest przekonać nas, że nie istnieje."

Charles Baudelaire
  • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 20.02.12, 23:12
    widzę ,ze szatan walisz dużą literą............czyli szacun czy lęk?
  • slawek_wieczorek 20.02.12, 23:15

> widzę ,ze szatan walisz dużą literą............czyli szacun czy lęk?

Konkretna osoba, a w języku polskim nazwy własne pisze się wielkimi literami.
  • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 20.02.12, 23:17
    to nie niemiecki
  • slawek_wieczorek 20.02.12, 23:23

> to nie niemiecki

Tu niekwestionowanym autorytetem na Forum jest Pan nicelus.
  • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 20.02.12, 23:31
    nie pękaj zwykły rzeczownik rodzaju męskiego.........a sulęcina w to nie mieszaj bo zaraz pojedzie betonem architektonicznym;-)
  • Gość: . IP: *.gorzow.mm.pl 20.02.12, 23:35
    Pisz pisz Wieczorek im więcej tym lepiej
  • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 20.02.12, 23:39
    spiepszaj dywersancie!
  • Gość: adwokat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.12, 10:33
  • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 20.02.12, 23:22
    pl.wiktionary.org/wiki/szatan
  • Gość: nicelus IP: *.dip.t-dialin.net 21.02.12, 12:45
    hiro napisał:

> widzę ,ze szatan walisz dużą literą............

Ponieważ tu chodzi o Szatana Diabła, a nie o każdego upadłego anioła, kawę, czy grzyb, więc prawidłowo po polsku jest Szatan. W oryginale również jest napisane dużą literą, a więc nie ma wątpliwości o kim Charles Baudelaire pisał.

"La plus belle des ruses du Diable est de vous persuader qu'il n'existe pas !"

Cała fraza brzmi:

"Mes chers frères, n'oubliez jamais, quand vous entendrez vanter le progrès des lumières, que la plus belle des ruses du Diable est de vous persuader qu'il n'existe pas !"

• slawek_wieczorek 21.02.12, 21:22
    Z taką znajomością obu języków doskonale by Pan sobie radził w Alzacji i Lotaryngii.
  • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 20.02.12, 23:05
    użyj jakiegoś makaronizmu i gadamy dalej..........
  • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 20.02.12, 23:06
    nie wstydź sie ...no nie wyszło z określenie ale coooootam
  • slawek_wieczorek 20.02.12, 23:11

> użyj jakiegoś makaronizmu i gadamy dalej..........

Wiodący temat mych wypowiedzi to PRL.
    Rosyjskie "wiedujuszczij" - główny.
  • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 20.02.12, 23:14
    też uważam ,że jezyk wroga trzeba znać! j23 był i tak lepszy od ciebie;-)
  • slawek_wieczorek 20.02.12, 23:21

> też uważam ,że jezyk wroga trzeba znać!

W pamięci ucznia Szkoły Podstawowej nr 17 w latach 80. ub. w. trwale zapadł mi katecheta Andrzej Karut z "katakumb" Białego Kościółka: nauczyciel matematyki z Krakowa i harcerz zarazem, który za działalność opozycyjną miał wilczy bilet w szkołach państwowych i tak trafił do podgorzowskiego Deszczna, gdzie osiadł wówczas na stałe. To z jego ust dowiedzieliśmy się o agresji Związku Radzieckiego na Polskę 17 września 1939 r., deportacjach Polaków na Wschód i Zbrodni Katyńskiej. U części uczniów panowało przekonanie, że nie należy uczyć się języka rosyjskiego. Karut wszczepił w nas coś innego. Zapamiętałem jego słowa, które w czerwcu podczas uroczystych obchodów 25-lecia Solidarności Walczącej, przy wieczornej wódce, powtórzyłem w Hotelu Tumskim we Wrocławiu legendarnemu dysydentowi
    Władimirowi Bukowskiemu i innym obecnym
    przy stole wyraźnie wzruszonym rosyjskim opozycjonistom: "Proszę, nie pałajcie żalem i nienawiścią do Rosjan! To naród tak samo cierpiący i zniewolony przez komunizm, jak Polacy. Wydał wielu wybitnych pisarzy i poetów. Wiedzcie, że rosyjski to nie tylko język Lenina, ale i język Tołstoja, Turgieniewa, Dostojewskiego czy Gogola."
  • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 20.02.12, 23:29
    i jaką naukę z tej mądrej podpowiedzi wyjąłeś dla siebie jako sławka wieczorka?bo tak czytając co tu wypisujesz to..........?
  • slawek_wieczorek 21.02.12, 21:26

> i jaką naukę z tej mądrej podpowiedzi wyjąłeś dla siebie

Ja budu żdać. Ja jeszczio wstrieczu swojego druga Władimira.
  • Gość: nicelus IP: *.dip.t-dialin.net 21.02.12, 13:03
    hiro napisał:

> też uważam ,że jezyk wroga trzeba znać!

Ty się najpierw własnego naucz.

Minister mówi, że w 10 lat będzie wojna, a Ty jeszcze się wysłowić nie potrafisz.

W razie wojny za wroga Cię wezmą, gdy zamiast słów będziesz kropkami walił.

:D

• slawek_wieczorek 21.02.12, 21:27
    Gość portalu: nicelus napisał(a):

> Minister mówi

A Pan Prezydent napisał, że jest pełen BULU i NADZIEJI.
  • Gość: jona IP: *.access.telenet.be 21.02.12, 21:59
    odczep sie od Andrzeja KARUTA. Najpierw sie przypieprzasz do jednych,a teraz tu cytujesz fantastycznego czlowieka,ktory w twoich cytatach jawi mi sie z bluznierstwami....Znam Andrzeja i on muchy by nie skrzywdzil,ale na pewno twojego jadu i nienawisci tez NIGDY nie poparlby...ODCZEP SIE OD NIEGO
  • Gość: spod mostu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.12, 23:43
    A słomka z KPNu i Stowarzyszenia Obrońców Bezdomnych czy Bezrobotnych (?) sam został w końcu eksmitowany za niepłacenie czynszu.
    " Słomka! Jesteśmy z Tobą!"
  • Gość: nicelus IP: *.dip.t-dialin.net 23.02.12, 11:08
    jona napisał(a):

> odczep sie od Andrzeja KARUTA. Najpierw sie przypieprzasz do jednych,
    >a teraz tu cytujesz fantastycznego czlowieka,ktory w twoich cytatach jawi mi sie
    > z bluznierstwami....Znam Andrzeja i on muchy by nie skrzywdzil,ale na pewno
    > twojego jadu i nienawisci tez NIGDY nie poparlby...ODCZEP SIE OD NIEGO

Zastanawiam się, jaki ma skutek wywołuje obrona i poręczenie przez osobę pełną jadu i nienawiści, która swoimi wpisami stara się krzywdzić innych...

• slawek_wieczorek 24.02.12, 00:15
    Gość portalu: nicelus napisał(a):

> Zastanawiam się, jaki ma skutek wywołuje obrona i poręczenie przez osobę pełną
    > jadu i nienawiści, która swoimi wpisami stara się krzywdzić innych...

I znów Przedmówczyni wyszła przed szereg...
  • Gość: spod mostu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.12, 20:23
    Ty wieczorek zajmij się lepiej swoją rodziną.
  • Gość: nicelus IP: *.dip.t-dialin.net 24.02.12, 21:04
    spod mostu napisał:

> Ty wieczorek zajmij się lepiej swoją rodziną.

Ty się o swoją martw.

:)

• slawek_wieczorek 24.02.12, 22:56
    Gość portalu: spod mostu napisał(a):

> Ty wieczorek zajmij się lepiej swoją rodziną.

Losem mojej rodziny zatroskany był już skazany Krzysztof Sz., syn Majora Służby Bezpieczeństwa - Edwarda Szczerbickiego.

"Chlapiesz pyskiem na lewo i prawo to niedlugo puszcze twoje portfolio z adresem
    i wszystkimi danymi.Zobaczymy szmato jak sie wtedy bedziesz czuł.Mieszkasz w
    Rózankach to sie nie boisz ze ci ktos morde obije z Gorzowa.Ale wszystko do
    czasu he he.Braciszek nierób , siostrzyczka tylko po podstawówce , a ty
    niedowartosciowany imbecyl."

forum.gazeta.pl/forum/w,58,54210433,56561633,Juz_niedlugo_Wieczorek.html
  • jonapl 25.02.12, 00:06
    A ja myslalam,ze dyzurni z GW uspokili ciebie troszeczke i dlatego nie odpowiadaja na konkrety.Ale jak widac tak nie jest....i trzeba temu towarzystwu przypomniec o prawie.
    Piszesz o wychodzeniu przed szereg.... ty idz w koncu do psychiatry bo tylko on moze ci pomoc....
  • Gość: nicelus IP: *.dip.t-dialin.net 27.02.12, 10:26
    jonapl napisała:

> A ja myslalam,ze dyzurni z GW uspokili ciebie troszeczke
    > i dlatego nie odpowiadaja na konkrety. Ale jak widac tak nie jest....
    > i trzeba temu towarzystwu przypomniec o prawie.
    > Piszesz o wychodzeniu przed szereg.... ty idz w koncu
    > do psychiatry bo tylko on moze ci pomoc....

aktualnie kim jesteś? redaktorem naczelnym, wydawcą, czy napoleonem?

• Gość: nicelus IP: *.dip.t-dialin.net 11.03.12, 23:48
    jonapl napisała:

> A ja myslalam,ze dyzurni z GW uspokili ciebie troszeczke i dlatego nie odpowiad
    > aja na konkrety.Ale jak widac tak nie jest....i trzeba temu towarzystwu przypom
    > niec o prawie.

Jesteś niepowtarzalna!

:)

• Gość: nicelus IP: *.dip.t-dialin.net 26.02.12, 15:47
    Niedawno minęła 70 rocznica urodzin Jana Krzysztofa Kelusa.

• Gość: plotek IP: *.gorzow.mm.pl 26.02.12, 17:13
    Gdyby nie 50 Cent, The Game nie zrobiłby kariery. Teraz w bardzo specyficzny sposób odpłacił kumplowi mówiąc w jednym z wywiadów, że ten jest gejem. Zdradził pilnie strzeżony sekret, by wzbudzić wokół siebie rozgłos czy chciał narobić 50 Centowi kłopotów?
  • Gość: kulturalny jan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.12, 18:49
    Godz. 22:40 , dla zainteresowanych " Jak się robi rewolucje" - myślę ,że i wieczorkowi się przyda.
    Może coś zrozumie...
  • slawek_wieczorek 26.02.12, 23:15
    Gość portalu: kulturalny jan napisał(a):

> Godz. 22:40 , dla zainteresowanych " Jak się robi rewolucje" - myślę ,że i wiec
    > zorkowi się przyda.

Przegapiłem.
  • Gość: plotek IP: *.gorzow.mm.pl 26.02.12, 19:41
    www.kciuk.pl/Kontrowersyjny-serial-o-gejach-wkrotce-w-Polsce-wideo-a4994
  • Gość: plotek IP: *.gorzow.mm.pl 27.02.12, 12:34
    Piosenkarka zaangażowała się w akcję "No H8"!

Miley Cyrus chętnie angażuje się w różnego rodzaju akcje społeczne. Przyjmuje propozycje od fundacji charytatywnych i zabiera głos w kampaniach na rzecz ochrony środowiska, walki z zaburzeniami odżywiania i obrony praw mniejszości.

Ostatnio gwiazda przystąpiła do akcji "NO H8", która ma na celu walkę z nietolerancją wobec homoseksualistów. Na Facebooku pojawiły się zdjęcia z sesji, w której wzięła udział Miley.
  • Gość: meloman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.12, 10:42
    Ciekawe na jakiej liście umieścił go Wieczorek? Bo tak by żył do dziś.
  • Gość: plotek IP: *.gorzow.mm.pl 01.03.12, 11:12
    Nie, niestety nie chodzi o kolejną polską edycję. Pierwszą lesbijkę w roli uczestniczki „Tańca z gwiazdami” zobaczmy w amerykańskiej odsłonie programu. Na parkiecie pojawi się Martina Navratilova, jedna z najwybitniejszych tenisistek w historii tego sportu i zarazem jedna z pierwszych (coming-out jeszcze w latach 80.) sportsmenek otwarcie przyznających się do homoseksualizmu.
  • Gość: gorzówek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.12, 16:14
    Dziś komuchy czczą pamięć żołnierzy wyklętych (taki Jędrzejczak). Ci to nigdy nie mają wstydu.
  • Gość: login_t IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.12, 16:33
    Gość portalu: gorzówek napisał(a):

> Dziś komuchy czczą pamięć żołnierzy wyklętych (taki Jędrzejczak). Ci to nigdy n
    > ie mają wstydu.

Nawrócił się.
    Zasiądzie po prawicy.
  • Gość: Juras IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.12, 13:26
    Czerwoni zawsze potrafią się przefarbować.
  • slawek_wieczorek 03.03.12, 22:21
    Gość portalu: login_t napisał(a):

> Gość portalu: gorzówek napisał(a):
    >
    > > Dziś komuchy czczą pamięć żołnierzy wyklętych (taki Jędrzejczak). Ci to n
    > igdy n
    > > ie mają wstydu.
    >
    > Nawrócił się.
    > Zasiądzie po prawicy.

"Kapitaliści sprzedadzą nam sznur, na którym ich powiesimy."
    Włodzimierz Lenin
  • Gość: plotek IP: *.gorzow.mm.pl 01.03.12, 17:05
    Okazuje się, że piosenkarce nie przypadł do gustu film, który uświetniła swoim nagraniem. Co więcej, "Kac Wawa" nie spotkał się z uznaniem mamy artystki, która towarzyszyła córce na oficjalnej premierze.Mama była jednak tym filmem zniesmaczona. Ja nie widzę w ten sposób stolicy, jak w filmie "Kac Wawa", czyli od strony dziwek i ku...arzy! Widzę w niej o wiele więcej ciekawszych historii - powiedziała Doda.
  • Gość: plotek IP: *.gorzow.mm.pl 03.03.12, 23:24
    w polskim show-biznesie.
    Zakochałam się w kobiecie. To nie jest tajemnicą, ale w naszym kraju stanowi ciągle coś egzotycznego. Dobrze jednak, że Polska otwiera się na inność albo może raczej różnorodność. Czytałam gdzieś, że statystycznie 10 procent ludzkości jest homoseksualna, pewnie w Polsce jest podobnie - powiedziała Katarzyna Adamik.

To pierwsze takie wyznanie, jeśli chodzi o znane Polki. W Stanach Zjednoczonych homoseksualne kobiety otwarcie mówią o swojej orientacji. W Polsce to wciąż temat tabu. Sprawdziliśmy, jak polscy celebryci podchodzą do kwestii swojego homoseksualizmu i skonfrontowaliśmy to z poczynaniami zagranicznych gwiazd.
  • Gość: plotek IP: *.gorzow.mm.pl 05.03.12, 11:35
    Dzięki poparciu nowego gubernatora, stan Nowy Jork przyjął ustawę o legalizacji małżeństw osób tej samej płci. Homoseksualne pary będą mogły stanąć przed ołtarzem już w połowie lata.

• Gość: meloman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.12, 10:06
    Wieczorek umieścił go gdzieś na liście piłkarzy. Gdyby nie to, żyłby do dziś.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka