• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

"Zginął" Józef Szaniawski

• 05.09.12, 00:08
    Jeden z synów pułkownika Ryszarda Kuklińskiego zginął "utopiwszy się" na jachcie, drugi zaś "potrącony" przez polującą na niego ciężarówkę.
    Józef Szaniawski spadł równie dziwnie jak Jan Rodowicz "Anoda", Adam Jurczyk i jego ciężarna żona czy Jadwiga Kryńska i Zbigniew Wołoszyn.
    Po seryjnym samobójcy znów zaczyna grasować seryjna ofiara wypadku...

niezalezna.pl/32540-tragiczna-smierc-jozefa-szaniawskiego
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Bernard IP: *.namao.albertacom.com 05.09.12, 05:33
      Hey,
      Tak w ramach "akademickiej dyskusji"...
      Gdyby jasny szlag nagle trafil to pisowskie scierwo...
      Gdyby nagle pociag go przemielil na pasze dla dziczyzny, albo jakis nieostrozny kierowca..."potracil na smierc .... przypadkiem"..
      Gdyby sku...elowi w Klodawie pianino na glowe spadlo albo wsciekle psy flaki wyzarly????
      Co by bylo?
      Prawdopodobnie nic...
      Nie byloby o tym nawet na tym forum...
      I to sa jaja....
      :):):):):)
    • Gość: login_t IP: *.noc.fibertech.net.pl 05.09.12, 08:15
      W wieku 68 lat szedł szlakiem, którym ja bym nie poszedł w wieku lat 28.

www.youtube.com/watch?v=xij2ORQzRfs
      • 05.09.12, 08:35
        test

teścik
        --
        Cierpliwość i praca jednych uszlachetniają, a drugich wzbogacają.
        Wacław Berent
    • 05.09.12, 08:39
      Zanim zostnie pochowany już został opluty przez lewackie trolle na różnych forach. Lewactwo już tak mam. Wystarczy zajrzeć w tutejsze wątki.
      • Gość: / IP: *.gorzow.mm.pl 05.09.12, 09:10
        klodawa1952 napisał:
        Lewactwo już tak mam.

Wiemy wiemy kłodawa że tak masz na zewnątrz udajesz prawicowca a w środku siedzi rasowy czerwony. Ale czerwoni już tak mają
        • 05.09.12, 11:42
          Gość portalu: / napisał(a):
          > Wiemy wiemy kłodawa że tak masz na zewnątrz udajesz prawicowca a w środku siedz
          > i rasowy czerwony. Ale czerwoni już tak mają
          Jakieś konkrety ?
      • Gość: gość IP: *.gorzow.mm.pl 05.09.12, 18:22
        klodawa1952 napisał:

> Zanim zostnie pochowany już został opluty przez lewackie trolle na różnych fora
        > ch. Lewactwo już tak mam. Wystarczy zajrzeć w tutejsze wątki.

Śmierć człowieka jest zawsze tragedią. Przynajmniej dla mnie. Niemniej niedobrze mi się robi jak czytam wpisy p. Wieczorka, który wszędzie doszukuje się spisku. Tym samym szarga pamięć p. Szaniawskiego bo wykorzystuje ją do określonych celów.
        Może drogi klodawo1952 trudno ci to pojąć ale dla mnie oczywistym jest, że działania p. Wieczorka właśnie prowokują owe "lewackie trolle" i dają im tylko pożywkę.
        • 06.09.12, 04:49
          > Może drogi klodawo1952 trudno ci to pojąć ale dla mnie oczywistym jest, że dzia
          > łania p. Wieczorka właśnie prowokują owe "lewackie trolle" i dają im tylko poży
          > wkę.
          Tak. Trudno jest mi pojąć takie prymitywne reakcje na inne poglądy. Znane są w niedalekiej historii takie poglądy gdzie twierdzono np : że czarny owszem został pobity ale sprowokował tych Panów przechodząc przez park w "białej" dzielnicy.
          • Gość: gość IP: *.gorzow.mm.pl 06.09.12, 07:19
            klodawa1952 napisał:

> Tak. Trudno jest mi pojąć takie prymitywne reakcje na inne poglądy.

Mylisz poglądy z urojeniami
    • Gość: 37.221.161 IP: *.is.a.tor.exit.server.torland.is 05.09.12, 09:32
      doszukiwała sie teorii spiskowych. A tak na marginesie Wieczorek pedałku informacja jest na głownych stronach portali internetowych. Więc nie zasmiecaj forum bo kazdy umie czytać.
      • 05.09.12, 11:45
        Gość portalu: 37.221.161 napisał(a):

> doszukiwała sie teorii spiskowych. A tak na marginesie Wieczorek pedałku inform
        > acja jest na głownych stronach portali internetowych. Więc nie zasmiecaj forum
        > bo kazdy umie czytać.
        Aleś Ty prymitywny !
      • 05.09.12, 12:03
        bo kazdy umie czytać.

... ale nie każdy czyta "między wierszami"!

--
        Ostrzezenie! Czytanie mych postów i stosowanie ich w zyciu może być powodem strat finansowych oraz uszczerbku na ciele i umysle! Wybór należy do Ciebie! PRECZ Z TV!!! OLEJ WYBORY!!!
      • Gość: pamięć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.12, 13:26
        Trochę szacunku, bo tu mowa o tragicznie zmarłym. Śmiałeś się z biednej zmarłej pielęgniarki, chciałeś zrzucić winę na zmarłego kolegę. Czy znów wpadasz w furię, bo poniżej jest coś o tatusiu?
    • Gość: stargrave IP: *.org 05.09.12, 14:29
      Wiadomo że w sprawę zamieszane sa swistaki,niedzwiedzi no i oczywiście komando smierci z SB.

Matoł z Rózanek który szuka sensacji w tragicznej smierci człowieka. Ogarnij się pedal.e.
      • Gość: Walczaka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.09.12, 17:17
        Tego Wieczorka zaczynam szanować bo ma strasznie prymitywnych przeciwników z jakimiś problemami z homoseksualizmem.
        Skąd tyle homofobów po stronie przeciwnej dla Wieczorka czyli po lewej a ten psychol Bernard to już wogóle daje popis choroby.
        • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 05.09.12, 17:36
          ludzi,którzy nie zmieniają ników i poglądów trzeba szanować:-)
          • Gość: psychiatra IP: 79.134.255.* 05.09.12, 17:59
            Chorobe Bleuera leczy się teraz z dobrym skutkiem. Zapraszam Wieczorka oraz jego inne "ja" do poradni psychiatrycznej na Walczaka. Na pewno pomożemy.
      • Gość: n IP: *.dynamic.chello.pl 08.09.12, 18:37
        m
    • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 05.09.12, 19:55
      przeanalizowałem dogłębnie to co napisałeś. i tak się zastanawiam:kto go tam zaniósł? to wymaga wyjaśnienia. nie wiem czy byłeś na zawracie ale nie ma siły! tam musiał go ktoś zanieść!
    • Gość: login_t IP: *.noc.fibertech.net.pl 06.09.12, 08:23

1 września (...) pochowano gen. Kazimierza Dudka, ostatniego szefa SB w byłym woj. olsztyńskim z asystą honorową: udziałem kompanii honorowej, która oddała salwę i sztandarem Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

(...) Kazimierz Dudek, swoją karierę w UB zaczął w 1952 roku, jako wykładowca i starszy wykładowca w szkole przy Wojewódzkim Urzędzie Bezpieczeństwa Publicznego w Poznaniu, (...) [potem w Gdańsku] błyskawicznie awansuje. W styczniu jest starszym oficerem śledczym samodzielnej Sekcji Śledczej SB KW MO, w marcu - kierownikiem, a w lutym 58 roku – zastępcą naczelnika.
      Od 16 stycznia 1970 do 15 września 1972, a więc w okresie masakry stoczniowców na Wybrzeżu, był zastępcą komendanta wojewódzkiego MO ds. SB, następnie został przeniesiony do Olsztyna na stanowisko I zastępcy komendanta wojewódzkiego MO ds. SB i jako szef SB przygotowywał listy działaczy Solidarności do internowania, a od 1 stycznia 1981 roku kontynuował represje jako komendant wojewódzki aż do 5 lutego 1990 roku, do czasu zwolnienia ze służby.

www.debata.olsztyn.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2412:ostatniego-szefa-sb-w-olsztynie-pochowano-w-asycie-kompanii-honorowej-policji&catid=46:adam-jerzy-socha&Itemid=97

Jak to wieszczył poeta?

Kary nie będzie dla przeciętnych drani,
      A lud ofiary złoży nadaremnie.
      Morderców będą grzebać z honorami...
      • Gość: login_t IP: *.noc.fibertech.net.pl 06.09.12, 09:08
        Cały ten tekst znakomity. Jakoś kojarzę, że z 1982 roku.

Kary nie będzie dla przeciętnych drani,
        I lud ofiary złoży nadaremnie.
        Morderców będą grzebać z honorami
        Na bruku ulic nędza się wylęgnie.

Pomimo wszystko świat trwać będzie nadal -
        W Słońce i Kłamstwo wierzą ludzie prości.
        Niedostrzegalna szerzy się zagłada,
        A wszystkie ręce aż lśnią od czystości.

Handel, jakich nie było, z chciwością się zmaga,
        Na gorycz popytu, na zdradę cen nie ma.
        Uczynków złych i dobrych kołysze się waga
        Z pełnymi krwi szalami obiema.

Nieistniejące w milczeniu narasta,
        Aż prezydenci i gwiazd korce bledną,
        Coś się na pewno wydarzy - to jasne,
        Ale nam wtedy będzie wszystko jedno
        • Gość: swap IP: *.proxnetwork.com 06.09.12, 11:00
          A ty co loginie jesteś niestabilny psychicznie ?. Pedzio załozył wątek o śp.tragicznie zmarłym Szaniawskim a ty wyjezdzasz z jakimś generałem SB i cytujesz wiersze Jacka Kaczmarskiego.
          • Gość: kosynier IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.12, 13:25
            Masz żal, że twój tatuś jest tylko porucznikiem SB?
            • Gość: Jaro IP: *.gorzow.mm.pl 07.09.12, 18:49
              Stary Szczerbicki został negatywnie zweryfikowany. Syn też jest teraz sfrustrowany.
      • 08.09.12, 02:26
        Gość portalu: login_t napisał(a):

>
        > 1 września (...) pochowano gen. Kazimierza Dudka, ostatniego szefa SB w byłym
        > woj. olsztyńskim z asystą honorową: udziałem kompanii honorowej, która oddała s
        > alwę i sztandarem Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

A autentyczny (w przypadku komunistów stopnie oficerskie to ujma na mundurze polskiego oficera) generał - Stanisław Skalski, as lotnictwa, bohater bitwy o Anglię, w czasach stalinizmu pierwotnie skazany na karę śmierci, w (PO)Wolnej Polsce zmarł w nędzy i zapomnieniu w domu pomocy społecznej...
        • Gość: ele Skalski ! IP: *.dynamic.chello.pl 08.09.12, 09:00
          Stanisław Skalski ! nienawidził mafi boszlewicko-żydowskiej !!!! i dlatego był w PRL i tak
          zwanej wolnej polsce III rzeczypospolitej zydo-chazarskiej był skazany na zapomnienie !

Słowianie ! to nasz Polski Słowianski patriota !!! SYN NARODU !!! w Wolnej POLSCE bedziemy mu stawiac pomniki !!!!!!
        • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 08.09.12, 12:22
          ..........jesteś w swoim żywiole....?
          > A autentyczny (w przypadku komunistów stopnie oficerskie to ujma na mundurze po
          > lskiego oficera) generał - Stanisław Skalski, as lotnictwa, bohater bitwy o Ang
          > lię, w czasach stalinizmu pierwotnie skazany na karę śmierci, w (PO)Wolnej Pols
          > ce zmarł w nędzy i zapomnieniu w domu pomocy społecznej...

dlaczego powiązałeś szaniawskiego z esbeką? to jakas sugestia?
    • Gość: \ IP: *.gorzow.mm.pl 08.09.12, 13:21
      "Zginął" w cudzyslowiu ??? czyli mamy ostrą fazę paranoidalną
    • Gość: plotek IP: *.gorzow.mm.pl 10.09.12, 17:14
      Ważnym wątkiem w "Szpilkach Na Giewoncie" była rozmowa Artura z Ewą. Podczas wyprawy w góry, gdzie przyjaciele mogli sobie porozmawiać, Artur w złości wykrzyczał przyjaciółce, że nie tylko jej problemy z facetami są najważniejsze. On również ma z nimi problem. Okazało się, że bohater jest gejem. Od tego momentu Ewa stara się pomóc koledze w poszukiwaniach jego wielkiej miłości.
    • Gość: plotek IP: *.gorzow.mm.pl 11.09.12, 09:36
      Pięciu pedałów siedzi w jacuzzi. Nagle na powierzchni pojawia się prezerwatywa. Na to odzywa się jeden z nich:
      - Przyznać się, który pierdnął?!
      • Gość: ./ IP: *.gorzow.mm.pl 16.09.12, 19:24
        ???????
    • Gość: ???? IP: *.gorzow.mm.pl 17.09.12, 11:30
      ??????
      • 19.09.12, 10:08
        Dyzurujacy na forum okragla dobe,za co kacza partyjka placi mu wierszowke.I nigdy przenigdy sensownego tekstu,tylko belkot antyrzadowy,partyjny,kaczy...
        • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 19.09.12, 13:34
          a kto mu zabroni? komunistyczny cenzor wypie... tylko wątki ważne społecznie ! jak ktoś na przykład coś powie o szpitalu w niepoprawnym gazeciarskim tonie, abo o sporcie wypie... na bocznice .gorzowie.....
          o to !to wypie...!
          dlaczego oszołom ? ma zrytą łepetynę ale to nie zmienia faktu ,że przybajerzyć z nim można .
          ma poglądy rodem z marsa -fakt ale to są jego pojebane poglądy ! nie moje !i nie twoje! niech gada! niech pisze !
          • Gość: fghj IP: *.dynamic.chello.pl 23.09.12, 19:59
            bohoy
    • Gość: . IP: *.gorzow.mm.pl 30.09.12, 19:24
      .
      • Gość: hiro IP: *.gorzow.mm.pl 30.09.12, 19:27
        nie szalej . nie warto:-)
    • Gość: . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.10.12, 01:01
      w gore
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.