Dodaj do ulubionych

Filharmonia w promocji. Tadeusz Jędrzejczak ma ...

20.03.13, 15:59
Małgorzata Pera [...]Nie wyklucza, że będzie startować w konkursie, który zostanie wkrótce ogłoszony i ma być rozstrzygnięty 30 kwietnia

... a ogłoszony 1 kwietnia?

Mam wrazenie że już jest rozstrzygnięty...
Miasto testuje swoich urzedników?

Ciekawe kto nastepny?
No i kto będzie zamiatał po eksperymentach w rzadzeniu Miastem?

--
Ostrzezenie! Czytanie mych postów i stosowanie ich w zyciu może być powodem strat finansowych oraz uszczerbku na ciele i umysle! Wybór należy do Ciebie! PRECZ Z TV!!! OLEJ WYBORY!!!
Edytor zaawansowany
 • mmmmmm000 20.03.13, 16:59
  Czy TJ mógłby się w końcu konkretnie miastem zająć, a nie tylko filharmonią ???
 • Gość: kolo IP: *.dynamic.lte.plus.pl 20.03.13, 17:06
  ble ble ble, jak już to towarzystwo odejdzie to będzie co robić kadrowo w tym mieście - niekompetencja Tadeusza J. kosztuje nas ciągłe turbulencje w kolejnych instytucjach
 • e_werty 20.03.13, 17:11
  "Penderecki na dyrygenta"!!!???

  ... jak będzie w Gorzowie to moze...?

  --
  Ostrzezenie! Czytanie mych postów i stosowanie ich w zyciu może być powodem strat finansowych oraz uszczerbku na ciele i umysle! Wybór należy do Ciebie! PRECZ Z TV!!! OLEJ WYBORY!!!
 • Gość: Bernard IP: *.net.albertacom.com 20.03.13, 17:31
  Hey,
  :):):):):):)
 • Gość: ding IP: *.7.226.91.jim-satnet.pl.7.226.91.in-addr.arpa 20.03.13, 17:39
  wez cos na gardlo, bo ci zaschlo!
 • slonecznik40 20.03.13, 17:51
  Kto pod kim dołki kopie ... ten szybko awansuje.
 • Gość: l. IP: *.7.226.91.jim-satnet.pl.7.226.91.in-addr.arpa 20.03.13, 18:15
  A artykuł o "odwołaniu dyrektora" przepadł w czeluście (spadł sporo niżej) z racji... z byt dużej krytyki poczynań prezia? To teraz ma wizje nasz kochany prezio, teraz jest super... dobrze i uczciwie!? Echhhh węszyć panowie, węszyć, szukać, analizować, krytykowac/popierać a nie tylko ... relacjionować!
 • Gość: gość II IP: *.215.41.31.jim-satnet.pl.215.41.31.in-addr.arpa 21.03.13, 07:41
  Dziwne, że prezio tak szybko zareagował na pismo od części członków orkiestry. W MCK było całkiem inaczej bronił nieudacznika Janczeską do końca. Po kompromitującej kontroli audytu oraz ostatnich działaniach tej "wyjątkowej osobowości" kazał jej się zwolnić, bo się zmęczyła. Poszła oczywiście na cieplutkie stanowisko do urzędu i tam dalej będzie partolić robotę.
  Świtalski miał dobre pomysły- szersze niż sięga umysł prezia i stał się wygodny.
 • Gość: gosc IP: *.pawluk.org 22.03.13, 16:14
  Switalski to manipulator i cwaniak bez talentu i tak sie dziwie ze tak dlugo z nim wytrzymali wiedzą o tym wszyscy w Zielonej Górze
 • Gość: ość IP: *.gorzow.mm.pl 20.03.13, 18:59
  Dziekański wystartuje, jak wygra zablokuje przyłączenie Filarów do Filharmoni poprzez przyłączenie Filharmonii do Filarów, uff
 • Gość: laaazy_boy IP: *.icpnet.pl 20.03.13, 19:28
  "Na swoim koncie ma m.in. sprawnie przeprowadzone prace nad marką Gorzów-Przestań."

  ... makabra, rozpisanie przetargu i zaakceptowanie pierwszej lepszej, niespójnej, archaicznej, po dwóch latach zwyczajnie nieświeżej propozycji średniej agencji, która skasowała za projekt dużą bańkę, jest podnoszone jako największa zasługa Pani Pery.

  Szanowna Pani Pero, w normalnych firmach briefy takie projekty i ich wdrożenie robi się w miesiąc-dwa i nie jest to zadanie z cyklu "największe osiągnięcie kariery".

  tak, tak, gorzów przestań. dyrektor filharmonii udaje, że dryguje, tadziu jędrzejczak udaje, że pracuje, a pera z promocji udaje, że wie na czym polega promocja, a teraz zarządzania filharmonią. następnie wszyscy będą udawali, że kolejny konkurs ma również obiektywny charakter. i jakoś to będzie.
 • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.13, 21:03
  Pera to niezwykle utalentowana pani z promocji jest. Największym sukcesem biura promocji jest wybicie monety okolicznościowej. świetnie, coraz lepiej.
 • slonecznik40 20.03.13, 21:09
  Gdy gļupota z władzą już mnie mają, robię małpę i mam w filharmonii cyrk! Show must go on...
 • Gość: M IP: *.gorzow.mm.pl 20.03.13, 21:09
  I oczywiście Pani weźmie bezpłatny urlop na dotychczasowym stołku aby w razie "W" wrócić bezpiecznie z Filharmonii do UM --> miejsce będzie na nią spokojnie czekać, można ciągnąć dwie sroki za jeden ogon (przykład D. Janczewskiej).
 • Gość: gość IP: *.gorzow.mm.pl 20.03.13, 21:27
  Janczewska na dyrektora filharmonii!!!
 • Gość: mieszczuch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.13, 09:53
  Gorzowianie są tego wszystkiego warci! Nie ma reakcji - żadnej. Parę osób pokrzyczy na forum i to wszystko. Miasto jest systematycznie niszczone przez urzędasów z preziem na czele. Za chwilę zlikwiduje produkcję Wolkswagen, potem "telewizory". Nie będzie pracy, nie będzie miał kto płacić podatków. A ludzie siedzą cicho, więc dobrze im tak!
 • sunny-weather 21.03.13, 12:35
  A gdzie jest zdobywczyni motyla? Czyżby Przybyłowicz na dobre odfrunęła z gorzowskiej KULTURY? to ona winna piastować stanowisko dyrektora filharmonii!
 • Gość: nicelus IP: *.dip.t-dialin.net 21.03.13, 15:32
  Gdzieś przeczytałem wypowiedź prezydenta Jędrzejczaka w związku z ostatnią roszadą w filharmonii, że wszystko trzeba postawić na nogi...

  Na nogach stoi wszystko u Berlińskich Filharmoników. Berlińczycy bezpośrednio finansują swoją orkiestrę i bezpośrednio nadzorują swojego dyrygenta, czy jest wierny sztuce i czy czasem w jakimś stopniu nie sprzeniewierza się komercji.

  W Gorzowie nigdy nie będzie stało wszystko na nogach, jeżeli mieszkańcy za pośrednictwem urzędników będą finansować swoich filharmoników i urzędniczka będzie nadzorowała dyrygenta.

  W Gorzowie urzędniczka od bułki z pieczarkami będzie wydawała polecenia osobie tak bardzo zasłużonej dla polskiej kultury, jak pani prof. dr hab. która prowadziła orkiestrę w nowojorskiej Carnegie Hall. Na przykład: "Monika, przygotuj coś szczególnego z muzyki biesiadnej na gorzowskie kulinaria, bo będzie pan prezydent, a wybory się zbliżają - no wiesz o co chodzi." Czy tak to ma wyglądać?

  Dokładnie tak!
  I to są jaja.

  :D :D :D

 • Gość: ktos IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.13, 10:28
  skończ już nicelus z porównywaniem za każdym razem do berlińskich filharmoników tego tamtego czy owakiego...jeśli tam mieszkasz, tam chodzisz na koncerty to się ciesz ze masz taka możliwość niepotrzebnie wtedy zabierasz głos w sprawie Gorzowa jak to miasto nie jest tym w którym na co dzień przyszło tobie mieszkać, żyć, funkcjonować, gdy tylko masz sposobność w jakimkolwiek wątku porównujesz sprawy dziejące się w Gorzowie do spraw dziejących się w Berlinie..czy nie dostrzegasz niedorzeczności w tych porównaniach...chyba ze bierzesz przykład z mmmmmm000 który to akurat znalazł sobie inne miasto do porównania a mianowicie...Poznań..i tez to robi zazwyczaj z uporem maniaka w niekończących się długich i mdłych w swojej treści epistołach
 • Gość: nicelus IP: *.dip.t-dialin.net 22.03.13, 12:35
  ktos napisał:

  > skończ już nicelus z porównywaniem

  Dobrze jest zobaczyć jak to jest gdzieś indziej, po to by czerpać dobre wzory i się uczyć na błędach innych. Czyż nie tak?

 • danny_boy 23.03.13, 08:47
  Gość portalu: nicelus napisał(a):
  > Dobrze jest zobaczyć jak to jest gdzieś indziej, po to by czerpać dobre wzory i
  No to teraz opowiedz nam o filharmonii w Hamburgu. Ile w nowym gmachu odbyło się już koncertów i na kiedy pierwotnie były zaplanowane?
 • Gość: nicelus IP: *.dip.t-dialin.net 23.03.13, 12:27
  danny_boy napisał:

  > No to teraz opowiedz nam o filharmonii w Hamburgu.

  Filharmonia w Hamburgu tak się ma do filharmonii w Gorzowie, jak dominanta do wieży Eiffla. Takie obiekty budowlane jak filharmonia w Hamburgu powstają na świecie raz na sto lat. Katedrę w Kolonii budowano 600 lat. Poczytaj sobie ile czasu budowano i ile kosztowała budowa opery w Sydney.

  :D

 • danny_boy 23.03.13, 18:02
  Na razie sobie czytam o porcie lotniczym Brandeburgia.
 • Gość: nicelus IP: *.dip.t-dialin.net 23.03.13, 18:13
  danny_boy napisał:

  > Na razie sobie czytam o porcie lotniczym Brandeburgia.

  Jeżeli byś chciał po niemiecku dobry artykuł na temat sporu przy budowie filharmonii w Hamburgu z nr 15 z 04.04.2012 STERN, albo artykuł na temat nielegalnej pomocy samorządów dla regionalnych lotnisk z nr 9 z 25.02.2013 to mogę ci skany wysłać.

 • Gość: ktos IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.13, 10:38
  "Filharmonia w Hamburgu tak się ma do filharmonii w Gorzowie, jak dominanta do wieży Eiffla"

  i tak samo się ma filharmonia w Berlinie do gorzowskiej filharmonii...wiec twoje porównania to NIEDORZECZNOŚĆ wyrażając się najgrzeczniej jak się da...czy nie widzisz różnicy w jakiejkolwiek materii w 3,5mln Berlinie i 130tys. Gorzowie...przykłady to możesz brać z ośrodków funkcjonujących w podobnych realiach, a Berlin do Gorzowa ma się właśnie tak jak wspomniałeś powyżej..idąc twoim tokiem myślenia zaczniesz zaraz czerpać przykłady z filharmonii nowojorskiej lub wiedeńskiej...i jak mantre powtarzac tam jest cacy a tu jest be

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka