Dodaj do ulubionych

Świeża kasa dla modliszki

12.04.13, 10:58
Jak podzielić? I kto to ma problem? Marszałek ??? Podzielić "sprawiedliwie" czyli jak zwykle 75% na południe a resztę ochłapów na północ. Przecież na północy mieszka dzicz która nie ma wielkich wymagań.Jak coś skapnie ze stołu marszałka to i tak plebs z północy będzie Panią marszałek całował w dupę że coś w ogóle dostał. Ja bym proponował za te pieniądze wybudować lotnisko dla helikoptera na dachu urzędu marszałkowskiego aby urzędnicy zbytnio nie zmęczyli się podróżą samochodem lub rowerem na stołeczne lotnisko w Babimoście / och przepraszam , do portu lotniczego Zielona Góra/. Poza tym włączyłbym do udziału w podziale wybitnego posła któremu to już nie staje, ale za to dobrze wie jak podzielić.
Edytor zaawansowany
 • bardgorzowski 12.04.13, 13:43
  W tej dyskusji na Forum ZG czytam

  "... Re: Takiej kasy w woj. lubuskim nie było nigdy. JIP: *.30.59.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
  Gość: konfederat 12.04.13, 12:55
  Sprawiedliwie po gorzowsku, to kasa na kolejne znakomite pomysły typu filharmonia czy "parki naukowe". I z rączką po datek do marszałka, bo "nam się należy". Jeden z niewielu udanych projektów to wasz bulwar. i nie liczcie że będzie fifty-fifty, na południu mieszka 64% mieszkańców, na tzw. północy reszta. I taki niech będzie podział z wyjątkiem przedsięwzięć o znaczeniu regionalnym np. lotnisko w Babimoście czy wsparcia dla szkół wyższych.
  Gorzowianie: do roboty! A nie pisać że wasze szkoły wyższe nie mają wsparcia od marszałka, jak sam Jędrzejczak nie chce go udzielić! ..."
  Palant uważa, że południe powinno dosatać 64 % a północ 36 %.
  I jeszcze najlepiej odebrać północy jeszcze "parę groszy", no bo przecież
  "... przedsięwzięć o znaczeniu regionalnym np. lotnisko w Babimoście czy wsparcia dla szkół wyższych ... " naturalnie w zielonce, należy nie zapomnieć.
  A w Gorzowie wsparcie ?
  No przecież :
  "... sam Jędrzejczak nie chce go udzielić! ..."


  Oto zielonogórskie podejście do sprawy.
  Sama "prawda i sprawiedliwość".

  Przepraszam.
  Bierze mnie na wymioty.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka