Dodaj do ulubionych

Niemcy Niemcy

19.08.16, 11:14
Nicelus się zaraz tu zaglądnie.
Edytor zaawansowany
 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.08.16, 09:46
  Polacy bardzo chwalą sobie życie w Berlinie.

  Wolfenstein3d zaraz linka oglądnie.

 • Gość: Tutejszy IP: *.adsl.inetia.pl 05.09.16, 13:18
  Jest taki jeden co notorycznie się onanizuje na forum i ma ksywę nicelus a czytany od końca to sulęcin.
  To zapiekły niezłomny i konsekwentny koniobójca.
  Przechwala się że mieszka w Niemczech, zastanawiające jest komu i za ile tam bije konia i jakie korzyści z tego czerpie
 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 06.09.16, 08:44
  Gość portalu: Tutejszy napisał(a):

  Tutejszy, to ty jesteś na zielonogórskim forum. Pomimo, że zmieniasz nicki, łatwo cię rozpoznać. Twoje myśli, a za myślami posty, są jak ruchy frykcyjne - zawsze takie same.
 • Gość: obserwer IP: *.adsl.inetia.pl 06.09.16, 10:19
  Tobie gościu odjebało maxymalnie. Onanizm rozyebał ci organizm i psychę
 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 21.08.16, 00:38
  To, że w Niemczech jest lepiej, Polacy argumentują w następujący sposób:

  „Alter, du hältst hier im Park eine Flasche Bier in der Hand. Kannst du das in Polen? Nein—es sei denn, du willst unbedingt 100 Złoty Strafe zahlen."

  "Stary, ty trzymasz tu w parku butelkę piwa w ręku. Możesz to w Polsce? Nie - znaczyłoby, że chcesz koniecznie 100 złotych mandat zapłacić."

  Bidoki nie wiedzą, że w Polsce też można, oczywiście jeżeli się ma parasol ochronny policji. Sam w Polsce widziałem na początku tego miesiąca duże grupy ludzi na haju spacerujące drogą powiatową, a jednocześnie główną ulicą miejscowości, i wielu z nich trzymało w ręku nie tylko butelki piwa, ale też i butelki mocniejszych alkoholi. Policja jedynie eskortowała niemieckie karetki pogotowia z Frankfurtu nad Odrą, jeżeli któryś przedawkował. W Niemczech jest to najbardziej znana impreza, a w Polsce prawie nikt o niej nie słyszał.

  Chodzi tu o imprezę ekologiczną.

  Wszystko czysto naturalne produkty:

  "... Kilo Marihuana, 270 Gramm Haschisch ..."

 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 21.08.16, 04:15
  Dodać należy, że niemieccy celnicy wszczęli aż 467 spraw karnych.

  Natomiast Polscy celnicy skontrolowali jedynie cztery autobusy i to pomimo, że we wszystkich pies znalazł narkotyki. Wygląda to na jakieś działania jedynie pozorowane, gdyż z Berlina wyjechało wtedy aż 140 autobusów naszpikowanych narkotykami i tyle samo wróciło do Berlina ze zwiększoną ilością narkotyków. Niemieccy celnicy znacznie więcej narkotyków znaleźli w autobusach powracających do Berlina. Podobne linie autobusowe były uruchomione też z innych niemieckich miast, jak na przykład z Monachium. Było też kilka tysięcy samochodów osobowych.

  www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/sulecin/g/jechali-na-festiwal-techno-wiezli-ze-soba-mnostwo-narkotykow-zdjecia,10501577,19756911/


 • Gość: Pl_pl IP: *.gorzow.mm.pl 21.08.16, 18:11
  a ty bydlaku jak długo zamierzasz pluć na Polskę i Polaków? twój kolejny wpis (podobnie jak poprzednie) zgłoszony będzie do prokuratury w Gorzowie Wielkopolskim lub w Zielonej Górze.Prawnik wyjaśnia Twoje faktyczne miejsce zamieszkania i pomieszkiwania.Dość!
 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 22.08.16, 07:45
  Ciekawe dlaczego polscy celnicy poprzestali na czterech autobusach, pomimo że we wszystkich znaleźli narkotyki? Do skontrolowania było przecież 280 autobusów, gdyż 140 tam i 140 w drodze powrotnej.

 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 04.09.16, 08:58
  ... sein zweites Tatoo erklärt (das Kürzel H.W.D.P für H... w dupe polici, frei übersetzt „Der Polizei den Schwanz in den Arsch"), ...

  ... swój drugi tatuaż objaśnia (skrót H.W.D.P jako H... w dupe polici, w wolnym tłumaczeniu: „Der Polizei den Schwanz in den Arsch"), ...

  Bidoki nie wiedzą, że ulica w Garbiczu przy której odbywa się festiwal dla Niemców, a jednocześnie najdłuższa gmina droga we wsi, jak pokazują tablice przy których przejeżdża polska Policja, nazywa się: "Fuck Frontex Avenue". (Chodzi tu o jedyną instytucję Wspólnoty, której siedziba jest w Polsce, z czego Polacy są bardzo dumni.)

 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 09.09.16, 09:34
  "Fuck Frontex Avenue" - ta nazwa ulicy w Garbiczu pokazuje wyraźnie, gdzie Niemcy mają nie tylko polskie instytucje, ale też europejskie znajdujące się w Polsce.
 • Gość: STADNINA IP: *.adsl.inetia.pl 12.09.16, 09:23
  niceluS -Sulęcin

  to jest małe miki - ty na wierzchowca się rzucasz i bijesz tego konia uparcie i bez opamiętania.
  Włosy ci między palcyma będą rosły he he he
 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 13.09.16, 04:57
  Gość portalu: STADNINA napisał(a):

  > ... ty na wierzchowca się rzucasz ...

  Jak pisałem, to koń trojański, ale barany jeszcze tego nie wiedzą.

  Póki co, wiadomość na którą czekała Polska. • Gość: obrońcy zwierząt IP: *.adsl.inetia.pl 13.09.16, 07:54
  13 wrzesień godzina 04:57 ? ? ?
  niceluS - Sulecin już zbił sobie na forum konia ??
  :))))))))))))))))))
 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 13.09.16, 23:52
  Gość portalu: obrońcy zwierząt napisał(a):

  > 13 wrzesień godzina 04:57 ? ? ?
  > niceluS - Sulecin już zbił sobie na forum konia ??
  > :))))))))))))))))))

  Wszechświat jest nieustannym ruchem, a nasze życie we wszechświecie jest tym, czym uczynią go nasze myśli.

 • Gość: chmwd IP: *.adsl.inetia.pl 14.09.16, 09:40
  ten poywb niceluS - Sulęcin jak nie zbije sobie konia to dzień uważa za stracony.
  Powinien też się czasem myć :))
 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 09.10.16, 11:17
  Takimi właśnie wiadomościami, jak ta powyżej podana przez niemiecką Gazetę Lubuską o kurze, która zginęła w Hamburgu, Polacy są karmieni przez niemieckie gazety. Polakom w większości to jakoś nie przeszkadza. Gdyby Niemcy dowiedzieli się, że większość gazet w Niemczech jest polska, to by natychmiast większość biegała ze swastykami na ramieniu. Dlatego należy popierać wszystkich, którzy chcą przywrócić w Polsce polskie media. Na przykład te dwie wzajemnie skłócone gazety w sprawie mediów są podobnego zdania:

  Warszawska Gazeta

  Niezależna


 • pyttacz 22.08.16, 08:58
  Angielskie słowo "garbage" (wymowa, z grubsza, "garbicz") oznacza "śmieci". Może to zmyliło Niemców i dlatego wysyłają tu śmieci?
 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 22.08.16, 23:49
  pyttacz napisał:

  > Angielskie słowo "garbage" (wymowa, z grubsza, "garbicz") oznacza "śmieci".
  > Może to zmyliło Niemców i dlatego wysyłają tu śmieci?

  Też nazwa Warszawa mogła zmylić, że od wojny pochodzi. Zapewne dlatego różne państwa co jakiś czas wojska na Warszawę wysyłają...

  Problem z nazwą Garbicza jest znany, ponieważ Anglicy są architektami tego pomysłu. Pomysł zrodził się w Meksyku. Chodziło o znalezienie miejsca na kuli ziemskiej, gdzie można spokojnie konsumować alkohole i inne "używki", policja się nie wtrąca, a tubylcy nie protestują, że im się niszczy obszar Natura 2000. Idealnym miejscem okazał się Garbicz. Tubylców poinformowano, że po angielsku się brzydko nazywają i dlatego organizator myślał o innej nazwie festiwalu, ale w końcu okazał się dla mieszkańców wsi wielkim łaskawcą. Zostawił nazwę tubylcom, a sam zadowolił się kasą.

 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 24.08.16, 22:12
  pyttacz napisał:

  > ... wysyłają tu śmieci?

  Nie jest to zgodne z faktami.

  Nie Niemcy wysyłają, tylko Polacy ściągają.

  Niemcy wyrzucili z Berlina, bo nie chcieli zaśmiecania i oszpecania miasta, mimo że okolica była i tak niezbyt piękna. Blisko Szprewa, ale żadna tam Natura 2000 i żadna strefa chronionego krajobrazu. Jednak "wyrzucanie" nie jest równoznaczne z "wysyłaniem".

  Natomiast Polacy ściągnęli z Berlina do Polski na obszar Natura 2000 "Rynna Jezior Torzymskich" leżący w strefie chronionego krajobrazu "Puszcza nad Pliszką". Burmistrz zorganizował spotkanie z mieszkańcami wsi w celu lobbowania za festiwalem. Obiecał wydanie zgody na festiwal. Powiedział, że "miejscowa młodzież będzie mogła liznąć trochę zachodniej kultury". Było to wszystko zanim jeszcze do gminy wpłynął wniosek o zgodę na pierwszy festiwal w 2013 roku. Tak więc wszystko jest względne. Dla jednych śmieci, dla innych wysoka kultura.

  A tak w ogóle, to Polacy byli jedynie od brudnej roboty w tym przedsięwzięciu ściągania Niemców. Decyzję by polskimi rękami Niemców ściągnąć do Polski podjęli Anglicy w Meksyku. Polska to kondominium. Jarosław Kaczyński już dawno to zauważył. Reszta jeszcze nie.

 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 27.08.16, 11:02
  Niemcy mają słynnego Kapitana z Köpenick, który pokazał im, jak poddańczy stosunek mają do wojskowego munduru.

  Moim zdaniem, na równą sławę zasługuje Burmistrz Torzymia, który pokazuje Polakom, jak poddańczy stosunek mają do tak zwanego "zagranicznego inwestora".

  Nawet pod ten sam paragraf kodeksu postępowania administracyjnego podpadają, który mówi, że decyzja z mocy prawa jest nieważna, jeżeli została wydana przez niewłaściwą osobę, lub bez podstawy prawnej, albo z niewłaściwą podstawą prawną.

  Burmistrz Torzymia od 2013 roku swoje decyzję pozwalające na prywatną imprezę wydaje powołując ustawę o imprezach masowych. Tymczasem w tej ustawie jest wyraźnie napisane, że obowiązuje ona jedynie dla terenów w tym celu przeznaczonych, a przecież ten obszar Natura 2000 nie jest terenem przeznaczonym na imprezy masowe.

  :) :) :)

 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 28.08.16, 08:31
  "Festiwal muzyki techno w Gar-biczu odbył się już po raz trzeci."

  Owsiak podobnież zaniża ilość uczestników, a tu zaniżają nie tylko ilość uczestników, ale też ilość festiwali. Był to już czwarty festiwal: 2013, 2014, 2015, 2016.

  "W tym roku organizatorzy zgłosili 5,5 tys. uczestników. Na tylu zgodziły się władze gminy."

  Organizatorzy zgłosili 2.500 uczestników. Po przedstawieniu policji prostego obliczenia, że jedynie autobusami i jedynie z Berlina przyjedzie 7.200 osób, organizatorzy poprawili się na 5.500 osób. W rzeczywistości z Berlina przyjechało więcej osób. Wszystkich uczestników było w tym roku ok. 15.000, tak lekko licząc.

  Jeden z organizatorów festiwalu, radny Siewierski, mówi, że wie ile biletów sprzedali.

  Wie, ale nie powie?

  Zastępca Burmistrza mówi, że Burmistrz nie ma prawa odmówić, jeżeli ma wszystkie prawidłowo przygotowane dokumenty.

  Pytanie tylko, czy w tym wypadku miał wszystkie wymagane prawem dla obszaru Natura 2000 dokumenty? Nie miał przecież żadnego, jak wynika z informacji Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska.

  :) :) :)

  Pytanie następne, to takie: Czy burmistrz prawidłowo przygotowuje wymagane dokumenty? Czy w obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego ujawnił istnienie obszaru Natura 2000, czy może udaje, że Natury 2000 tam nie ma?

  :) :) :)


 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 09.09.16, 21:21
  Polacy Polacy

 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 13.09.16, 03:27
  Gorzowianin

 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 19.09.16, 00:09
  "Taktownie milcząc na temat objawów postępującej paranoi redaktora Lisa, pozwolę sobie przypomnieć mu, że warszawska energetyka dawno już została „sprywatyzowana” koncernowi RWE, więc cała sprawa jest jakimś wewnętrznym sporem niemiecko-niemieckim, w który nie wypada nam się wcierać."

  Niemiecka elektrownia wyłączyła prąd niemieckiej gazecie!
  Ale jaja!

 • Gość: zdziwienie IP: *.adsl.inetia.pl 19.09.16, 07:43
  Nicelusowa koniobijnia obniża aktywność ? ? ?
 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 24.09.16, 22:41
  Rysiek, powiedz Państwu jak się spłaca kredyt.
 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 25.09.16, 20:57
  W Gorzowie jest bardzo ciekawy barometr polityczny. Jest to jeden całkiem niegłupi adwokat, ale ma taką specyficzną właściwość, że jest całkowicie pozbawiony zmysłu politycznego. Mądry ostro widzący rzeczywistość jako adwokat, a jako polityk ślepiec zupełny. Ciekawostka przyrodnicza taka. Był już w niezliczonych partiach, a każda partia do której się zapisał słabła i w końcu całkowicie znikała ze sceny politycznej.

  Można więc z dużą dozą pewności stwierdzić, że partia "Rumuna Balcerowicza", jak o nim mówił Jan Lityński, w niedługim czasie osłabnie i w końcu całkiem zniknie ze sceny politycznej.

  "To jakiś Rumun, „Rumun Balcerowicza”, tak o nim mówią w partii. Arogant, nikogo nie pyta o zdanie, nie zna się na polityce." - Jan Lityński


 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 09.10.16, 09:58
  Słabnie partia "Rumuna Balcerowicza",
  powstaje partia "Jacka Heil Hitler Protasiewicza".
  Lubuski poseł już tam jest!
  Złota Kancelaria jeszcze nie?

 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 18.12.16, 11:50
  Wolfenstein3d, ty powinieneś Niemców po butach całować.

  Niemcy za ciebie i twoje poglądy rzucają się pod samochody.

  Niemcy stanowią twoje zaplecze logistyczne i myślą za ciebie.

  Powinieneś się od Niemców uczyć, że jednak może skrajna lewica działać ręka w rękę z wielkim kapitałem, jeżeli jest zjednoczona wspólnym celem, doprowadzenia do rozlewu polskiej krwi i powrotu rządu, który robił Niemcom dobrze.
 • wolfenstein3d 18.12.16, 14:01
  co ty chrzanisz ja Niemców nie szanuje bo oni nie są w niczym lepsi od nas tylko hitler 2 wojną tak poukładał gospodarczo świat.

  zapuścił Niemcy zadłużył rozpętał wojny i w wyniku jej następstw USA wyzerowały olbrzymi dług Niemiec drukując w USA i przywożąc w walizkach walutę którą całościowo wymienili ograniczając podaż pieniądza.

  Szybko się znowu zadłużyli w 20 lat, ale przez ten czas się Niemcy gwałtownie rozwinęły. Teraz znów stoją w miejscu ale dobrze starczy im i tak mają za dużo.
 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 18.12.16, 23:08
  wolfenstein3d napisał:

  > co ty chrzanisz ja Niemców nie szanuje bo oni nie są w niczym lepsi od nas

  A powinieneś, bo są jednak w wielu rzeczach lepsi, i to nie tylko w tym co już ci napisałem.

  Niemcy, a nie Polacy, są właścicielami polskich i niemieckich gazet. (Nie decyduje o tym kasa, tylko mądre prawo.)

  Niemcy, a nie Polacy, decydują które rządy wybrane w Polsce i w Niemczech są be, a które cacy.

  Niemcy zakończyli lustrację w 2 lata, a Polakom ćwierć wieku nie wystarczyło.

  Niemcy obalili komunizm i natychmiast obniżyli emerytury pracowników STASI do 70% średniej dla NRD argumentując, że wcześniej zarabiali 160% średniej w NRD, a więc się już wystarczająco nachapali. Przy tym Niemcy się nikogo o zgodę na to nie pytali. Podwyższyli na 100% średniej w NRD dopiero wtedy, gdy niemiecki Sąd Konstytucyjny tak zalecił. Polacy pracownikom UB/SB pozwolili na wyższej od średniej emeryturze dodatkowo się nachapać jeszcze przez ponad ćwierć wieku, a gdy PiS chce wreszcie obniżyć do 100% średniej, to zaraz Nowoczesna podnosi larum, że trzeba się Brukseli spytać, bo na pewno Bruksela na to Polsce nie pozwoli. Mecenas Synowiec jest dziś w Gorzowie frontmanem partii wszelkimi środkami zwalczającej PiS i broniącej ponadprzeciętnych emerytur dla SB/UB. Gdzie się w Polsce podziały czasy, gdy ludzie byli ziemi swej godni? ...

  "Gdy ludzie byli ziemi swojej godni?
  Dziś do niczego nie zdatni — prócz zbrodni.
  Z ognistą duszą, co by mogła siły
  Natchnąć do dzieła godnego pomników,
  Dziś oni pełzną z kolebek w mogiły
  Niewolni — gorzej — słudzy niewolników,
  Zmazani całą szkaradą co brudzi
  Niewiele wyższych nad zwierzęta, ludzi;
  Nie mają nawet tej dzikich odwagi,
  Piersi gotowej przyjąć oręż nagi;
  Tylko rozwożą przez sąsiednie państwa
  Z nowym towarem stare oszukaństwa;"


  Polska, zamiast, podobnie jak Anglia, starać się być bezpośrednim partnerem USA, przez ćwierć wieku starała się być wasalem Niemiec, które same nie mają jaj, jak eunuch Kizlar Aga (niewolnk rządzący rządcą Aten w czasie panowania tureckiego do którego nawiązuje poemat), i są z kolei zależne od USA. Polacy weszli w rolę sługusów dla sługusów. ...

  "Długo by mówić — przechodzić okropnie
  Wszystkie od chwały do niewoli stopnie —
  Dosyć jest wiedzieć, że nikt nie zagrzebie
  Ducha swobody — chyba on sam siebie
  Bo własne tylko upodlenie ducha
  Ugina wolnych szyję do łańcucha."


 • wolfenstein3d 20.12.16, 03:44
  Wykupują nasze media bo mają kapitał. Tvn jest amerykanski robią to dla zysku.

  A to szkopy zapraszały uchodźców i mają teraz zamachy terorystuczne i nie mogą spokojnie imprez urządzać bo ich uchodźcy gwałcą.

  Polaka sterroryzował zastrzelił i wjechal jego ciezarowka w tlum na jarmarku w Berlinie. Taki jest islam.
 • wolfenstein3d 20.12.16, 03:47
  Do tego prowadzi gender i tolerancja do transwestytów i dzikusów z pustyni bliskiego wschodu fanatyków religijnych islamu.
 • Gość: qwertyuiiop IP: *.dynamic.mm.pl 20.12.16, 13:15
  ""Niemcy obalili komunizm.......""
  tylko debil mógł to napisać
 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 22.12.16, 11:24
  Gość portalu: qwertyuiiop napisał(a):

  > ""Niemcy obalili komunizm.......""
  > tylko debil mógł to napisać

  Odwrotnie.

  Nie trzeba być wielkim myślicielem by wiedzieć, że upadek komunizm w Europie i koniec podział Europy między dwa bloki militarne miały miejsce z chwilą upadku muru berlińskiego, a mur berliński obalili Niemcy.

  Tylko debile mogą uważać, że komunizm w Europie upadł z chwilą gdy Wojciech Jaruzelski został prezydentem Polski.

 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 06.01.17, 06:58
  Proszę Państwa, w 2016 roku upadł w Polsce komunizm. • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.12.16, 23:57
  wolfenstein3d napisał:

  > Wykupują nasze media bo mają kapitał.

  Wykupują, bo polskie przepisy pozwalają.

  > A to szkopy zapraszały uchodźców i mają teraz zamachy terorystuczne
  > i nie mogą spokojnie imprez urządzać bo ich uchodźcy gwałcą.

  Gdyby Kaczyński się zdecydowanie nie przeciwstawił, to Polacy też by mieli. Czyli żadna to polska zasługa, że w Polsce jest bezpieczniej, a jedynie Kaczyńskiego, którego przecież razem z Niemcami zwalczasz.

  > Polaka sterroryzował zastrzelił i wjechal jego ciezarowka
  > w tlum na jarmarku w Berlinie. Taki jest islam.

  Jak to było, jeszcze niemieccy komentatorzy nie wiedzą i póki co wykorzystują zdarzenie przeciwko polskiemu rządowi, komentując, że polski rząd się na pewno z tego cieszy. Pośrednio przyznają więc rządowi PiS rację w sprawie uchodźców.

  Mój syn był w miejscu zdarzenia godziną wcześniej. Gdy doszło do tego zdarzenia, na szczęście był już w domu i jadł spokojnie w domu kolację.

  Natomiast ja wczoraj byłem na świątecznym jarmarku w Zielonej Górze. Dzięki Kaczyńskiemu, w Zielonej Górze na świątecznym jarmarku było zupełnie bezpiecznie.

 • wolfenstein3d 21.12.16, 03:12
  To nie dzięki kaczyńakiemu tylko 90% Polaków ktorzy noe chca tu uchdzcow islamu.

  Tylko kod ich chce.

  Natomiast ty jestes Niemcem a oni sa za przyjmowaniem uchodzcow a ty jestes za pisem.

  Czyli zaprzeczasz sam sobie :)

 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 21.12.16, 11:45
  wolfenstein3d napisał:

  > To nie dzięki kaczyńakiemu tylko 90% Polaków
  > ktorzy noe chca tu uchdzcow islamu.

  Tyle samo Polaków co i Niemców nie chce, a jednak Merkel zaprosiła do Niemiec i do Polski, Tusk też chciał, a Kaczyński potrafił się przeciwstawić.

  > Tylko kod ich chce.

  A KOD to wszystkie partie oprócz PiS.

  > Natomiast ty jestes Niemcem a oni sa za
  > przyjmowaniem uchodzcow a ty jestes za pisem.
  >
  > Czyli zaprzeczasz sam sobie :)

  Ty przeczysz sam sobie, bo to ty napisałeś.

 • wolfenstein3d 21.12.16, 03:15
  A teraz powaznie. Polaka zabili (nie podali kto moze niemiecka policja) a uchodzce ktory dokonal zamachu wypuscili na wolnosc bo nie ma dowodow ze to on.
  Tacy sa niemcy!
  Tak nas traktuja.
  Uchodzca to menschen czlowiek a my dla nich polskie swinie.
  Tak o nas mysla.
 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 21.12.16, 12:16
  wolfenstein3d napisał:

  > A teraz powaznie.
  > Polaka zabili (nie podali kto moze niemiecka policja)
  > a uchodzce ktory dokonal zamachu wypuscili na wolnosc
  > bo nie ma dowodow ze to on.
  > Tacy sa niemcy!
  > Tak nas traktuja.
  > Uchodzca to menschen czlowiek
  > a my dla nich polskie swinie.
  > Tak o nas mysla.

  Poważnie?

 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 23.12.16, 17:25
  wolfenstein3d napisał:

  > Uchodzca to menschen czlowiek a my dla nich polskie swinie.

  "Jak cię widzą, tak cię piszą"

  Jeżeli kiedyś niemiecka straż graniczna pozbawiła wolności polskich celników wykonujących swoje obowiązki na statku, a polski rząd mówił, że nic się nie stało, to co mają o Polakach myśleć? Gdyby Niemcy zatrzymali, na przykład holenderskich celników, to kanclerz niemiecki musiałby się długo z tego tłumaczyć, bo Holendrzy to nie świnie, które można pozbawiać wolności.

  Jeżeli kiedyś niemiecka telewizja pokazała, że w Polsce na zlecenie niemieckich firm ubezpieczeniowych niejaki Rutkowski z grupą w kominiarkach uzbrojoną w karabiny maszynowe zatrzymuje samochody na drodze i sprawdza numery fabryczne, to co mają o Polakach myśleć? W Niemczech jedynie państwowe służby mają prawo pozbawiać obywateli wolności, bo w Niemczech obywatele to nie świnie, które prywatna osoba może według swojego uznania pozbawić wolności.

  Jeżeli Polacy od lat nie przestrzegają, ani prawa polskiego, ani europejskiego, i dla niewielkiej kasy niszczą swój obszar Natura 2000 "Rynna Jezior Torzymskich", to co mają o Polakach myśleć? W Niemczech to by było niemożliwe, bo Niemcy to nie świnie, przestrzegają prawa i nigdy nie zafajdają miejsca w którym żyją. Poza tym potrafią liczyć i myśleć. Po co mają swoją przyrodę zafajdać i płacić wysokie kary do EU, kiedy można u sąsiada, który się z tego cieszy, gdy mu nafajdać.

  Tak można by pisać w nieskończoność ...

  "Dosyć jest wiedzieć, że nikt nie zagrzebie
  Ducha swobody - chyba on sam siebie -
  Bo własne tylko upodlenie ducha
  Ugina wolnych szyję do łańcucha."  > Tak o nas mysla.

  Nie wszyscy. • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 23.12.16, 17:51
  wolfenstein3d napisał:

  > A teraz powaznie. Polaka zabili ...

  Poważnie, to redaktorem którego z polskich redaktorów zajmujących się sprawami niemieckimi najbardziej szanuje jest Piotr Semka. Przed laty jako młody człowiek przyjechał do Niemiec i jego pierwsze z Niemiec relacje otworzyły mi oczy na wiele spraw, których nie zauważałem mieszkając w Niemczech i korzystając z niemieckich mediów. Dlatego Piotr Semka w sprawach niemieckich pozostał dla mnie największym autorytetem do dziś. Gorąco polecam jego teksty.

  "Dziwne milczenie"

 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 08.01.17, 04:56
  wolfenstein3d napisał:

  > Uchodzca to menschen czlowiek a my dla nich polskie swinie.
  > Tak o nas mysla.

  O liderze polskiej opozycji ten artykuł.


 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 21.12.16, 12:47
  wolfenstein3d napisał:

  > Polaka sterroryzował zastrzelił i wjechal jego ciezarowka
  > w tlum na jarmarku w Berlinie. Taki jest islam.

  W telewizji powiedzieli w tej chwili, że wiedzą kto, bo znaleźli dokumenty i że Polak do ostatniej chwili żył i próbował powstrzymać zamachowca, a więc zamachowcem jest być może islamista. Powiedzieli "islamista" takim rozczarowanym tonem, jakby oczekiwali sytuacji w której zamachowcem jest kaczysta, a islamista próbuje go powstrzymać.

  Zajrzałem na stronę Niezależna i się okazało, że Niezależna szybsza i dokładniejsza niż niemiecka telewizja.

  A w ogóle to Europejskie gazety za Wyborczą powtarzają kłamstwa.

  Jedynie niektóre polskie gazety piszą teraz w Europie prawdę.


 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 04.01.17, 07:20
  Podczas gdy oddziały Bundeswehry przebywały na misji w Macedonii, minister obrony Rudolf Scharping na urlopie na Majorce pozwolił się fotografować kolorowym pismom w basenie wraz ze swoją towarzyszką życia, hrabiną Pilati-Borggreve. Z tego powodu musiał ustąpić, gdyż utracił niezbędny wizerunek i respekt. W Niemczech obowiązują jednak inne standardy niż w partii mecenasa Synowca, partii zwalczającej PiS i broniącej ponadprzeciętnych emerytur dla funkcjonariuszy SB.

  Nowoczesna to taka PO, tylko bardziej. Przeważnie specyficzni politycy rodem z PO, którzy, jak twierdzą, nie zajmują się polityką. Rzeczywiście! Gdy rządzą zajmują się robieniem w konia. Gdy są w opozycji zajmują się pajacowaniem. "Rumun Balcerowicza", zapewne na podstawie autopsji, wie, że "głowa psuje się od góry", czyli gdy są na górze, to im się głowy psują...

  "głowa psuje się od góry"


 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.12.16, 22:03
  wolfenstein3d napisał:

  > co ty chrzanisz ja Niemców nie szanuje

  A czy ja napisałem, że szanujesz?

  Napisałem, że powinieneś szanować, bo masz w nich niedocenianego pomocnika w zwalczaniu rządu PiS.

 • Gość: poiuytrewq1 IP: *.dynamic.mm.pl 18.12.16, 21:47

  > Wolfenstein3d, ty powinieneś Niemców po butach całować.
  >
  My ci qu... damy niemców.Będziesz chamie rzygał niemieckimi kolorami jeszcze przed Świętami
 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.12.16, 22:05
  Gość portalu: poiuytrewq1 napisał(a):

  > > Wolfenstein3d, ty powinieneś Niemców po butach całować.
  > >
  > My ci qu... damy ...

  Ty to możesz trochę wyżej.

 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 26.12.16, 01:15
  Szok! Szefernaker ujawnia: Z nieoficjalnych informacji wynika, że pod samochody przed Sejmem rzucali się... działacze Antify!

  "Jeżeli faszyzm powróci, on nie będzie mówił: 'Ja jestem faszyzm'.
  Nie, on będzie mówił: 'Ja jestem antyfaszyzm'."
  - włoski socjalista Ignazio Silone.
  (źródło: François Bondy: Pfade der Neugier: Portraits. Benziger, Einsiedeln 1988. S. 84.)


 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 25.07.17, 10:39
  W 2015 roku czyny karalne ze strony lewicy:
  2.246 brutalne przestępstwa (np. uszkodzenie ciała).
  5.113 pozostałe przestępstwa (np. uszkodzenie rzeczy).
  Ponadto propagandowych przestępstw byłyby dziesiątki tysięcy, gdyby w Niemczech czerwona flaga była zabroniona.

  W 2015 roku czyny karalne ze strony prawicy:
  1.485 brutalne przestępstwa (np. uszkodzenie ciała).
  3.913 pozostałe przestępstwa (np. uszkodzenie rzeczy).
  17.562 propagandowe przestępstwa (np. rozwinięcie niewłaściwej flagi).

  Czyny karalne lewicowe/prawicowe w porównaniu - "Prawicowa scena rośnie".
  Przemilczane jest: Lewicowa scena rośnie bardziej.


 • wolfenstein3d 26.07.17, 02:27
  To wynika z koloru skóry.

 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 31.07.17, 07:25
  wolfenstein3d napisał:

  > To wynika z koloru skóry.

  Walka ras.
  Walka klas.
  Walka ze zmianami klimatu.
  To wielkie, ale błędne i groźne dla świata idee.

 • Gość: śniady IP: *.adsl.inetia.pl 01.08.17, 14:13
  Co ma z tym wspólnego kolor skóry ?nicelus ty jesteś kretyn rasista i lubuski idiota !
 • wolfenstein3d 26.07.17, 02:32
  W srodowiskach lewicowych jest wiecej ( w prawicowych w ogole nie ma).
  A jako imigranci czesto nie sa w pelni dopasowani do spoleczenstwa czesto laduja na.margines spoleczny. Rasizm wciaz funkcjonuje. A skutki jego to zamkniete getta osiedli. Tzw slumsy w usa.
  W szwecji natomiast zamkniete osiedla islamskie gdzie przestepczosc jest b. duza ze wzgledu na poblazliwosc policji.

  Kraje zachodnie sa chore jeszcze pod 1,wzgledem. Potrafia zabrac dziecko rodzicom o byle g..no.
 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 27.07.17, 14:27
  wolfenstein3d napisał:

  > ... osiedla islamskie gdzie przestepczosc jest b. duza ...

  Podane statystyki dotyczą wyłącznie przestępstw motywowanych względami politycznymi, a nie religijnymi, czy kryminalnymi.
 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 01.08.17, 12:22
  Niemcy zyskują zaplecze.
 • Gość: nicelus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 14.08.17, 17:23
  Minęło tyle lat, a dla pasjonatów na Dolnym Śląsku nadal najbardziej godne podziwu są czasy Hitlera? Najbardziej pasjonujące jest odtwarzanie pamiątek po Hitlerze?
 • Gość: KGp IP: *.dynamic.mm.pl 14.08.17, 18:29
  Durny palant i pedofil jesteś.
 • Gość: EineKleineProsiacz IP: *.adsl.inetia.pl 15.08.17, 14:03
  Osiadły w Niemczech, skrajnie jeebnięty idiota, korzystajacy z tamtejszych dobrodziejstw których nie on jest wytwórcą krytykuje wszystko w czambuł. nicelus ty sie kretynie pie...ięty bucu lecz :))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.