Dodaj do ulubionych

Wandale grasują na cmentarzu żydowskim

06.12.05, 21:07
pamietam ten cmentarz z lat mojej mlodosci
wtedy rzeczywiscie byly tam jakies nagrobki
staly plyty na terenie calego cmentarza
zdarzaly sie nawet marmurowe
teraz to juz prawie zaniedbany park
Obserwuj wątek
        • budrys77 Re: Wandale grasują na cmentarzu żydowskim 07.12.05, 19:01
          Pamela, Twoje szczeniactwo intelektualne jest wręcz porażające.

Wychowuj swoje dzieci tak, by patrzyły WYŁĄCZNIE w przyszłość i nie
          rozpamiętywały przeszłości... Będzie im super i rewelacyjne, bo gdy założą
          własne rodziny, nie będą musiały martwić się o swoją przeszłość - czyli CIEBIE,
          starą, schorowaną i niepotrzebną babę, której trzeba dać jeść i jeszcze
          zapłacić za lekarza. A po co? Lepiej będzie wydać te pieniądze na nowy
          samochód, bo bardziej użyteczny...
          A Ciebie, niepotrzebną i zbędną, jak pamięć o ofiarach Nazistów - oddadzą na
          śmietnik historii. I DOBRZE!
        • e_werty Re: Wandale grasują na cmentarzu żydowskim 07.12.05, 19:12
          "Widzisz ten nawal ..."
          Bankowych ponadzczasowych porad... pierdzie.lisz jak potłuczony nagrobek. A
          może by tak jeden z drgim wzię którejś niedzieli wiadro chemię, szczpt haczki
          łopaty i ruszył na ten zafajdany cmentarz - który jest na tapecie zawsze w
          okolicach świąt - gdy brak temató. Ale ciekawe czy ktoś - zamiast "naciskania
          amagistratu" równie skuteczna metoda jak wyrywanie zęba przez dziure w tyłku...
          alo "słać e-meile... "domagać sie"... - wziął wiadro i szmate poszedł
          posprzętac to co jego sasiedzi naświnili...?

P.S.

"po to sa pieniądze" - widziałes je?
            • budrys77 Re: Wandale grasują na cmentarzu żydowskim 07.12.05, 20:58
              No jasne, będę o 21-ej leciał na cmentarz by kopać rabatki w grdniu:) A może w
              godzinach pracy, gdy mam trochę luzu i mogę poczytać radosną twórczość Britney
              lub Zielonki:))) Poza tym, cmentarz MA GOSPODARZA i jeszcze potraktują mnie
              jako chienę cmentarną:) No i mamy całą masę robotników komunalnych... Ja
              osobiście poleciłbym właścicielowi, całkowite zamknięcie nekropolii baaaardzo
              wysokim ale eleganckim płotem. To by w jakimś stopniu powstrzymało wandali.
          • e_werty Wandale grasują 07.12.05, 21:23
            "...co nie mają czasu"

nie ma takich. Zajmujesz się w ciągu dnia, tygodnia, miesiaca, roku - setkami
            spraw których mógłbyś nie robić. Ja ci nie każe zapierdzielać jutro skoro świt
            kopać nagrobki... jak sie ociepli to i przy okazji spaceru można.... tylko
            trzeba chciec...

P.S.
            ja nie chce - wali mnie to...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka