• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

jaka maść na pękające naczynka? Dodaj do ulubionych

• 13.10.09, 13:03
    Znacie jakąś skuteczną maść/serum na naczynka? Mam na czubku nosa taka DIODE smile Myślałam o laserze, ale straszą, że może być gorzej- bo teraz to tylko jakby dziurka po igle. Może by sie dało zamknąć jakąś maścią?
    Edytor zaawansowany
    • 13.10.09, 13:09
      maścią nei da rady. czasem coś takiego z czasem się samo wchłonie, ale ja bym na Twoim miejscu poszła do dobrego dermatologa usunąć. I stosuj profilaktycznie kramy do cery naczynkowej, tylko dobre.
      --
      moje dziecuszko

patologia
    • 13.10.09, 13:10
      Dioroseal avene.
      • 21.10.09, 11:10
        Ja miałam 2 paskudne naczynka czerwone, bardzo widoczne na policzku i lekarz
        zalecił mi maść z kasztanowca. Po wizycie w aptece wyszłam zdegustowana, maść
        bez recepty, tania ok 8 zł , stwierdziłam, że kolejne wielkie G... ale cóż
        smarowałam nią około miesiąca i co się okazało że po drogich środkach nic nie
        zniknęło, nawet nie zbladło, a po takiej maści miesiąc czasu i śladu nie ma.
        Polecam Ci na prawde szczerze czasem te tanie maści są lepsze od różnych drogich
        Vichy...
        • 03.10.13, 13:17
          Potwierdzam, drogie specyfiki nie zawsze są dobre. Sama kupiłam maść z kasztanowca w aptece Linia Natury za nie duże pieniądze - i w dodatku polskiego producenta - i do tej pory używam a moje pajączki na nogach są coraz mniej widoczne. pozdrawiam
    • 25.11.09, 11:21
      Ja stosuję kosmetyk apteczny, który ma bardzo dobre wyniki kliniczne i stosując
      go zauważyłam rewelacyjną poprawę. To Ruboril z firmy Isispharmy. Po 3
      miesiącach nie mam takiego przekrwienia a naczynka praktycznie zniknęły. Jeśli
      masz tylko jedno takie naczynko to tym bardziej polecam. Skoro masz tendencje do
      naczynek należy je wzmacniać calościowo bo co z tego że zamkniesz w jednym
      miejscu jak w innym strzeli? Krem jest b.wydajny, a co najważniejsze skuteczny.
    • 28.11.09, 19:30
      a kolezanka z pracy bywa u kosmetyczki ostatnio bo oczyszcza sobie
      buzke i pani powiedziala jej,ze na pekajace naczynka dobrze łykać
      rutinoscorbin 4 tabl dziennie lub inny specyfik typu rutinacea lub
      cerutin chyba rozchodzi sie o dostateczna ilosc wit C.
      łykam,sprawdzimy czy zadziala! smile
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.