Schudlam 28 kilo :) Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Hej

schudlam w przeciagu 3 miesiecy prawie 30 kilogramow i jestem z siebie bardzo
    zadowolona , jestem jak nowo narodzona .....

Pozdarwiam serdecznie

• Bardzo wazne , ze zaczelam walke z nadwaga od 85 kg i zastosowalam diete 500
      kcl ktora polecala jedna dziewczyna na forum + rower , brzuszki i WODa
    • Jestem bardzo ciekawa jak to zrobiłaś, czy stosowałaś jakąś specjalną dietę.
      Czy mogłabyś coś więcej napisać, będę wdzięczna. Też muszę zrzucić kilka kilo i
      nie wiem jak zabrać się do tego.
      Pozdrawiam, Ela mama półrocznego Kacperka (10.10.2003r.)
      • elwlos napisała:

> Jestem bardzo ciekawa jak to zrobiłaś, czy stosowałaś jakąś specjalną dietę.
        > Czy mogłabyś coś więcej napisać, będę wdzięczna. Też muszę zrzucić kilka kilo
        i
        >
        > nie wiem jak zabrać się do tego.
        > Pozdrawiam, Ela mama półrocznego Kacperka (10.10.2003r.)

To wcale nie jest takie trudne jak się wydaje i nie wymaga takich głupot. Na
        poczatek radziłabym wybrać się do specjalisty i przedystkutować stosowane tu
        metody bo widze, że one a przynajmniej jedna z nich Cię interesuje. MOże
        fachowiec wyjaśni Ci, że prawie 10 kg miesięcznie to stanowczo za dużo.
        Moja metoda zdrowa i skuteczna:
        śniadanie płatki na mleku 0,5%
        II śniadanie: jogurt, kawa z mlekiem 0,5% /jeżeli wogóle kawę pijesz/ soki,
        owoce w dowolnej ilości.
        obiad: mięso/dowolne, ale lepiej nie smarzone bo tłuste/ z warzywami, pierogi,
        naleśniki, na co masz ochotę. Obiad jedz ok 13-14
        potem do wieczora owoce, soki, woda

Generalnie trzymaj się zasad:
        jedz wolno i do zniknięcia uczucia głodu, nie najadaj się
        jedz o stałych porach
        dużo pij
        wyrzuć z diety napoje gazowane sztucznie słodzone typu cola
        wyrzuć z diety rzeczy tuczące: śmietanę, sery żółte,słodycze,majonez pieczywo
        sporadycznie np. raz w tygodniu, ale z umiarem
        unikaj pustych kalorii typu lody, alkohol

Dzieki tej metodzie schudłam 10 kg gubiąc 1,5 kg tygodniowo. Lekarz stwierdził,
        że to dobra metoda. Nie uprawiałam przy tym żadnego sportu
        pozdrawiam

• Nie wiem jak mozna być zadowolonym z własnej głupoty, bo tak to trzeba nazawać,
      ale widac można. I nie pisze tego z zazdrości bo w życiu nie chciałabym tak
      szybko schudnąć. A pomyślałaś o wizycie u specjalisty przed ta drakońska
      metodą? Mam tylko nadzieję, że nikt nie pójdzie w Twoje ślady.
      • no miła to Ty ni ejestes lidek0....

jasne, ze tak szybki echudnieci eni ejest zdrowe, ale niektorzy potarfi atyle
        (wspomniane 30kg przytyc w 3miesiace ) i ni epodlegaja tak silnej krytyce
        (głupota-to juz przesada!!)
        To forum ma chyba słuzyc pozytywnym doznaniom i mamy sie wpsierac... a nie
        obrazać nawzajem...
        Sama scudłam 22 kg w 3 miesiące-wcale się o to nie starając- po prostu
        stosowałam diete elimninacyjna ze względyu na alergi edzieck akarmionego
        wówczas piersią. Niewiele mozna jesc makaronu, marchwii, jablek i ziemniakow
        oraz dzemu brzoskiwinowego + oliwa z oliwek-dzień w dzieńsmileAni to zdrowe , ani
        miłe tak jeśc-a patrzci ejak podziłałosmile
        Gdyby nie to, ze wtedy tyle schudłam pewnie nigdy bym nie zrzuciła 40 kg
        nadawagi po ciązy (własnie zwalam "ostatnie" 10 kg na diecie lodowej, ktora tez
        juz pare osob skrytykowało, a jednak 140 postów na ten temat napisano-sporo
        pozytywnychsmile)

wszystkim odchudzajacym się radze spokoj, duzo ruchu-teraz pora roku sprzyja i
        oczywiście rozsadek, ale na pewno lzejsze bedziemy zdrowsze i usmiechniete dla
        naszych maluchow i tych "starszych nicponi" brzuchatych z regułysmile
        pozdrawiam
        Ania

• Schudlam i bardzo sie ciesze , nigdy bym nie schudla gdyby nie moj upor !!!!

Wlasnie jestem po badaniach i dziwne ale wszytkie wyniki sa dobre , moj lekarz
      powiedzial , ze nic nie wskazuje na jakies problemy po tak drastycznej
      diecie !!!!

Jezeli ktos ma ochote porozmawiac to zapraszam .... smile

• Hej

Zaczelam bardzo drastycznie poniewaz chcialam bardzo skurczyc zoladek :
      pilam sok pomidorowy 3 dni tylko , pozniej ustalialm sobie 4 posilki dziennie i
      tego sie bardzo trzymalam , jak mialam strasznie ochote na cos extra to pilam
      coca-cole light .

Posilki :

rano okolo 8 - kawa z mlekiem 0,5 % i jogurt
      lunch - salata , ogorek , pomidor + woda
      obiad - kawalek miesa gotowanego + salata , ogorek , pomidor
      kolacja o 18 - herbata + jablko lub inny owoc ale nie banan

oprocz tego pilam ciagle wode , herbate z cytryna , kawe z mlekiem
      uzywalam slodzika i czasmi coca-cola light ale tylko czasem

kolacja i obiad zmienilam , czasmi mieso z grilla , czasmi gotowana kura ale w
      bardzo malej ilosci , salata bez zadnego sosu jedynie skropiona cytryna .

Cwiczenia :
      zaczelam delikatnie , najwiecej brzuszki i wymachy ale z kazdym dniem dodawalam
      i po okolo miesiacu juz robilam serie 200 brzuszkow rano i okolo 18 , dodalam
      tez skakanke i mysle ze wlasnie ona pomogla i najbardziej schudnac . Codziennie
      rower , kpilam synkowi siedzonko i kask i wycieczki okolo 10 - 12 km .
      Bardzo duzo uzywalam kremow i masowalam cialo specjalna myjka , pryszniece raz
      zimny raz cieply . Wspomagalam sie czerwona herbata i witaminami - taki
      kompleks wszytkich . To chyba na tyle , nie wiem czy o czyms zapomnilam ale
      najlepiej zadawajcie pytania ja na pewno odpisze .

POZDARWIAM waga nie drgnela od 1 miesiaca i 10 dni , wprowadzilam normalne 4
      posilki ale nie jem slodyczy !!!!

--
      kbt.se
      • 19.05.04, 16:56
        Czy ten sok pomidorowy piłaś na początku przez pierwsze trzy dni i tylko ten
        sok czy coś jeszcze a jak radziłaś sobie z napadami głodu.
        --
        Kasia i wielka trójcasmirkebastian,Kuba i Angelika
        Moja kochana córeczka i jej braciszkowie na zdjęciach

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=11252262
      • Coz, moge Ci tylko pogratulowac. Zrobilas naprawde bardzo wiele! Przede
        wszystkim zazdroszcze Ci wytrwalosci, bo mi sie to nie udaje i moja waga wciaz
        rosnie. Nigdy nie mialam wiekszych problemow z waga, tym bardziej mi zle. Moze
        za Twoim przykladem zaczne cos robic.
        Pozdrawiam i zycze, aby nie bylo efektu jojo, chociaz nie sadze po takim czasie
        od odchudzania.
        Kaska.
    • Aha jescze jedno z jakiej startowałaś wagi i ile ważysz teraz
      --
      Kasia i wielka trójcasmirkebastian,Kuba i Angelika
      Moja kochana córeczka i jej braciszkowie na zdjęciach

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=11252262
    • Perspektywa 3 miesięcy diety wcale nie jest przerażająca. Dla mnie osobiście
      ZAWSZE największym problemem jest wytrwałość. Co z tego, że żołądek wcale nie
      upomina się o jedzenie, kiedy ja obsesyjnie myślę o tym, co bym sobie zjadła i
      jaka jestem głodna. Przeważnie tak się kończą moje diety. Codziennie rano budzę
      się z postanowieniem "dnia na wodzie", a po południu wszystko idzie sie....
      Zapisałam się na aerobik, chodzę dzielnie, bo po prostu sprawia mi to
      przyjemność. Staram się nie jeść po ćwiczeniach.Co z tego? Nie mam silnej woli
      i nie wiem jak ją w sobie wyzwolić. Chcę wyglądać ładnie, szczupło, chcę, żeby
      wszyscy się dziwili, chcę się NAPRAWDĘ podobać mężowi, ale nie potrafię się
      przemóc. Nie umiem sobie z tym poradzić...
      • Przede wszystkim gratuluję (i zazdroszczę). Myślę, że nie ma powodów, aby
        krytykować dietę autorki, fakt schudła b, dużo w b, krótkim czasie, ale dieta
        nie jest głodówką. Wydaje mi się, że bardziej niezdrowa jest kapuściana (na
        której jestem od wczoraj). Ale ogólnie najbardziej odpowiednią dla mnie jest
        chyba optymalna (zaraz mnie ktoś ....., bo wszędzie o tym piszę).
        A czy słyszałyście o diecie metabolicznej? Jest książka o tym, ale
        najfajniejszy jest w niej test, który pokaże co dla ciebie jest najlepsze, a co
        Ci szkodzi i od czego nigdy nie schudniesz. Pozdrawiam.
        • Ja tez gratuluje samozaparciasmile
          A ci co tak krytykuja to maja ze soba problem.Kazdy ma prawo robic to na co ma
          ochote.Najwazniejsze zeby sie czuc z tym dobrze.Ja sobie nie wyobrazam wazyc 30
          kg wiecej i jak by tak bylo tez bym zrobila wszystkosmile)))

Gratuluje i teraz duzo wytrwalosci zeby to utrzymac
          --
          Pozdrawiamy Madzia & Oliver(03/11/2002)
          OLIVER eDZIECKO

STRONA OLIVERA
      • Kassia23 czyzbys pisala o mnie????????????? Mam identyczne problemy jak
        Ty!!!!!!!!!!!!!!! IDENTYCZNE!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam!!! Kaska!
    • tez mam 170 cm i kiedys wazylam 57 kilo....ach....no i tak potem troszke
      przytylam i potem jeszcze troszke ze wazylam 65.potem ciaza i +20 no i schudlam
      po ciazy 15 ale waze 70 i moim marzeniem jest wrocic do wagi sprzed 2 lat.ale
      jak -kocham jesc-wszystko cale szczescie oprocz slodyczy.i codziennie rano
      wstajac obiecuje sobie ze to juz ten dzien-odchudzanie no i czas leci i
      nic.!!szlag mnie zaraz trafi.mam duzo ciuchow-co z tego!!!wszystko
      ciasne....najbardziej mnie wkurza to ze czlowiek jest tak slaby i nie potrafi
      sie powstrzymac zeby nie zlapac czegos reka i do geby nie wlozyc!!mozne jakas
      dziewczyna by sie chciala ze mna wirtualnie poodchudzac??wymyslalybysmy sobie
      jakies diety i porownywaly efekty moze by cos to dalo??razem razniej??jak cos
      piszcie szpiczak@gazeta.pl
      pozdrawiam
      inka mama maciusia
      • Inka, odchudzam sie z Toba. To znaczy, ja nie moge sie tak typowo odchudzac ,
        bo moje dziecie ma 7 miesiecy i karmie piersia. Ale odstawilam slodycze
        calkowicie i wlasciwie jem tylko to co jest potrzebne. Schudlam juz 5
        kilogramow w ciagu 1,5 miesiaca. Waze w tej chwili 67 i marze,z eby to 7
        jeszcze zrzucic. Acha, wspomne jeszcze, ze codziennie biore wozek i laze z
        dziecmi ok. 3 godzin. Narzucilam sobie dyscypline i bede sie jej trzymacsmile
        Dorotka
    • ja schudłam 20 kg 3 miesiace po porodzie. zamierzam zrzucić jeszcze 20 kg i jak
      narazie wszystko jest na dobrej drodze. zawsze nalezałam do osób z tendencją do
      nadwagi .W ciązy przytyłam 35 kg. teraz cały czas karmię piersią i może już
      niedługo będe szczupła.
    • to i ja się pochwalę.
      ja schudąłm tylko 14 kilo po porodzie w ciągu...3 tygoni...
      jadąłm normalnie, ale poród miałąm cięzki i potem spędziłąm 3 tygodnie w
      szpitalu. Karmili dobrze (żelazna) rodzina donosiła, a ja jakoś nie miała
      apetytu...
      przez 5 dni po opreracji byłam na głodówce a jak przynieśli mi kleik - taki
      normalny tależ jak do zupy to ja zjadła do tego 2 suchary i miałam dość...
      karmiłąm synka piersią i szybko miłam pokarm.
      mam takie wrażenie, że łatwo jest schudnąć zaraz po porodzie, a potem trudniej,
      zwłaszcza jak się już nie karmi.
      ja mam 170 cm i ważę 58 kilo i wyglądadm normalnie - nie chudo, ale chyba mam
      grubsze kości.
      chciałą bym schudnąć jeszcze ze 2-3 kilo, ale nie udaje mi się.
      jem tak jak autrka pierwszego postu.
      rano kawa potem jogurt albo jabłko, potem ok 18 obiadek jem do syta -warzywa,
      ryba ser pieczywo.
      nie jem mięsa a jeśłi to sporadzycznie i nie jesm słodyczy, a jeśli to bardzo
      rzadko.
      utrzymuję wagę, ale nie chudnę. Organizm się pzryzwyczaił...
      na gimnastykę nie mam czasu ani siły...
      jak wracam z pracy synek chce na spacer, albo żeby się znim pobawić...więc jemu
      poświęcam tę resztkę czasu.
      pozdrawiam wszystkie odchudzające się mamy.,
      jak ktoś ma ochotę to proszę piszcie na saia2003@interia.pl
      pozdrawiam

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Oferty

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.