Dodaj do ulubionych

6 Weidera-zadziałało?

30.12.10, 08:26
Chcialam was zapytac, czy ktoras stosowala ale tak ne serio?nie,ze wymiekam po tygodniu?przynioslo spodziewany efekt?tzn brzuch jak z reklamy magazynu Shape?
nie chodzi mi o schudnięcie a jeno wymodelowanie.Marzy mi sie deseczka napieta....Po 2 dzieci jest z tym problem sad
--
"Mniej nerwów mnie kosztuje izolacja od ludzi niż akceptowalne
społecznie funkcjonowanie z nimi"( by Triss)
Edytor zaawansowany
  • sofi75 30.12.10, 11:13
    tak. zarobilam cala - w dodatku z ciezarkami (po 1 kg) na kostkach.
    Efekt:
    - w polowie A6W piekny plaski brzuszek
    - po skonczeniu nieco przesadzony kaloryferek - prawie jak kulturysci na fotach - ale szybko zaczal wygladac normalnie (juz po tygodniu od zaprzestania cwiczen)
  • miska_malcova 30.12.10, 11:33
    przyłączam się do pytania, bo mój brzuch po ciąży pozostawia wiele do życzenia
  • thegimel 30.12.10, 11:45
    Działać działa, tylko trzeba wytrwałoścismile
    Dla mnie te ćwiczenia są nudne jak flaki na olejusad Ale też chyba zacznę robić, bo po świętach mi oponka rośniesmile
  • babsee 30.12.10, 13:07
    Otóz to-sa tragicznie nudne i upierdliwe.Ale jesli jest efekt to mozna sie pomęczyc.
    Czyli jak pisze Sofi...moze zrobie polowe smile?
    --
  • thegimel 30.12.10, 14:46
    wdziek.info/cwiczenia_na_plaski_brzuch.html
    Ja robiłam jeszcze te kiedyś, też są ok, mniej nudne, ale A6W chyba jednak lepszy efekt przynosismile
  • nisar 30.12.10, 13:34
    "przód" brzuszka, czy boczki też spadną?
  • woman-in-the-city 30.12.10, 13:56
    Ja nie stosowałam, ale mój mąz od dobrych kilku lat codziennie wieczorem cwiczy szóstkę Weidera . Brzuch ma twardy , umięśniony, zero tłuszczu. Cwiczenia są skuteczne przy konsekwencji i dobrej diecie jednocześnie. Małżonek z tych osób, które nie podjadaja i przywiazują wagę do ilosci ioraz jakości jedzenia, ale piwo wypic lubi i uchodzi mu to bezkarniewink
  • szironna 30.12.10, 14:25
    tak, polecam szczerze. ja co prawda nigdy nie miałam większych problemów z brzuchem (poza okresem po ciąży, kiedy był wiadomo jaki), ale chciałam sobie go wymodelować. przerobiłam całą serię, zrobił mi się kaloryfer. teraz jestem na podtrzymaniu wink - robię 3 serie po 20 powtórzeń średnio 2/3 razy w tygodniu.
    zatem do działa smile
    --
    Jedyne, czego mężczyznom zazdroszczę, to - wbrew temu co głosił
    Freud - nie penis, ale zdolność do zasypiania wszędzie, w każdych
    warunkach i na czas dowolny./KG
  • aniorek 30.12.10, 14:27
    Tak, do wymodelowania w sam raz. Nie kazdy ma juz w polowie widoczne efekty, wiec lepiej nie zakladac, ze zrobisz tylko polowe, bo mozesz sie rozczarowac. wink I ostroznie z tymi cwiczeniami, bo mozna sobie krzywde zrobic, jesli beda nieprawidlowo wykonywane.
  • anik0987 30.12.10, 14:40
    Ja już kilka razy zaczynałam i nie mogłam dotrwać do końca. Wolę chodzić na fitness, bo tam ktoś mnie motywuje. Zastanawiam się, czy 6 podziała na skórę na brzuchu, która została po ciąży. Mięśnie mam wyćwiczone i zarysowane, ale niestety nie mam pomysłu jak się owej oponki ze skóry pozbyćsad Jeśli działa, to znowu się pomęczę.
    --
    http://www.gifmix.net/gifs/witch-gifs/HEXE16.GIF
  • sofi75 30.12.10, 16:50
    1) na skore na brzuchu szostka nie zadziala - ona dziala glownie na rzezbe miesni - i to tych poprzecznych, bo skosnych brzucha juz nie. Takze, jesli brzuchol obrosniety tluszczem to A6W mija sie z celem, bo spod tluszczyku i tak miesni nie bedzie widac.Wtedy najlepiej robic szostke razem z jakimis cwiczeniami na spalanie np. jogging 30-50 minut co drug dzien
    2) podobnie tluszczyk z boczkow - on nie spadnie - chyba ze dolaczy sie jakies cwiczenia kardio. A6W nie jest kardio, to sa cwiczenia silowe.
  • sofi75 30.12.10, 17:07
    najlepiej robic te cwiczenia na karimacie (takie 3-5 cm) - na plaskiej podlodze mozna sobie uszkodzic kregoslup.
  • mgd3 30.12.10, 18:07
    Tzn. pewnie zależy jaką masz budowę ciała i ile brzucha do zgubienia. Ja jestem hmm... że tak to łagodnie ujmę mocno pulchna - i to budowa typu jabłko. Zrobiłam całą 6 przy wymiarach m.w. 110/90/100. Po zakończeniu w talii miałam ze 2cm mniej uncertain Czyli tłuszczyk jak był tak został - ale faktycznie zadziałało - pod grubą warstwą tłuszczyku do dziś wyczuwam super zajebiste mięśnie brzucha wink Normalnie jak ze stali big_grin Gdyby się tak nie ukrywały pod mięciutkim amortyzatorkiem to niewątpliwie wyglądałabym świetnie tongue_out
  • moofka 30.12.10, 18:36
    kurcze, nigdy nie doszlam do konca
    bo brak mi wytrwalosci
    ale postanowilam sobie od 1 stycznia, ze robic bede znow, bo mi troche mietki i duzy sie zrobil sad
    moze jak sie tak bedziemy nawzajem dopingowac
    to wytrwamy? wink

--
    Kiciu z Cheshire – zagadnęła go. Czy nie zechciałbyś mi powiedzieć, którędy mam teraz iść? To zależy w dużym stopniu od tego, gdzie chcesz dojść – odpowiedział kot.
  • lilly811 30.12.10, 22:28
    Robiłam po ciąży i efekt był ale nie doszłam do końca, bo coś mi strzeliło w kręgosłupie. Od 2 dni "jadę" znowu smile
  • kosmitka06 30.12.10, 23:10
    Oczywiście że działa smile
    U mnie już po 2 tyg. widać było różnicę, tzn pomniejszyłam się w boczkach i brzuch znacznie zmalał. Ale trzeba to robić tak naprawdę a nie w sposób że odwaliłam jakoś i już wink
    Ja dołożyłam jeszcze bieganie tak co 2 dzień 30-40min. + jazda na rowerze stacjonarnym i ćwiczenia na biust. Z racji że mam spory chciałam go nieco ujędrnić.
    Najgorzej jest na początku przyzwyczaić się do ćwiczeń kiedy jeszcze nie widać efektów. Pierwszy tydzień najgorszy pozniej coraz lepiej smile
    Pozdrawiam
  • babsee 31.12.10, 09:24
    Ja wlasnie najdluzej wytrzymlam 2 tygodnie i jako ze kiedys cwiczylam sporo, to dosc szybki widzialam efekt.Ale te cwiczenia mnie smiertelnie nudza...
    Skoro jednak piszecie ze bedzie faloryfer do jade z koksem.

Kolejne postanowienie noworocznesmileZaczynam od 2 stycznia(bo 1 na kacu cwiczyc nie bede)
    howg!
    --
  • babsee 31.12.10, 09:32
    jesuuuuuobejrzalam foty z efektami na googlach i robie!!!
    --
  • dziub_dziubasek 31.12.10, 09:36
    Ja przetrwałam trzy tygodnie i efekty jak dla mnie piorunujące (tyle, ze ja zgubiłam 5cm w talii po tych 3 tygiodniach). Też mam zamiar od 2 stycznia do tego wrócić.
  • miska_malcova 31.12.10, 10:39
    robię od jutra smile
  • mamaigiiemilki 31.12.10, 11:56
    zadziało, choć całości nie zrobiłamwinkale już w połowie widziałam efekty; tylko trzeba uważać, żeby prawidłowo wykonywać te ćwiczenia- tzn. nie powinnien boleć kark; jeżeli tak się dzieje, to znaczy, że coś się robi źle; najlepiej puść sobie muzykę do ćwiczeń- pomagasmile
    --
    Emilka i Iga mają już...
    fotoforum.gazeta.pl/a/19006.html
  • moofka 03.01.11, 12:08
    i jak kobiety?
    u mnie dzien trzeci smile 2 po 6
    od jutra po 3 serie
    brzuch nie boli
    kark troche przy cwiczeniu
    chyba nie powinien uncertain
    --
    Kiciu z Cheshire – zagadnęła go. Czy nie zechciałbyś mi powiedzieć, którędy mam teraz iść? To zależy w dużym stopniu od tego, gdzie chcesz dojść – odpowiedział kot.
  • miska_malcova 03.01.11, 12:14
    robię! Dziś trzeci dzień. Bolą mnie mięśnie smile
  • moofka 03.01.11, 12:17
    a rozciagasz po cwiczeniu?
    --
  • babsee 03.01.11, 12:23
    Ja od wczoraj wiec nic nie powiem, bo nic nie boli.
    Ale jestem na maxa nastawiona.Powiem wiecej, pooglądalam reszte Cwiczen Weidera i postanowilam po brzuchu podniesc tylek.Bede orzechy zgniatac smile
    --
  • moofka 03.01.11, 12:27
    surprised
    pokaz na tylek?
    ja sobie podswiadomie brzychowy efekt wzmacniam masujac fat burnerem dwa razy dziennie
    parzy big_grin
    --
  • babsee 03.01.11, 12:28
    Natłok mysli,,mialo byc, ze poogladalam inne cwiczenia i po 6AW przyjdzie czas na tyleksmile
    --
  • babsee 03.01.11, 12:30
    Jezu,Moofka,ale bedziemy laski..
    az sie boje..Ty tez?pomysl,te spojrzenia zazdrości,te męski gwizdy....
    --
  • babsee 04.01.11, 08:31
    No dobra, teraz czekam na zlote rady.Co zrobilam zle?
    wczoraj cwiczylam i nagle,pod koniec juz, zlapał mnie jakby skurcz w tym mieśniu co jest na samej gorze brzucha.Ale jaki skurcz!!!!nie mogalm sie wyprostowac i potwornie chcialo mi sie wymiotowac.Co to bylo?co robie zle?
    dzis mam obolały caly brzuch....
    --
  • kawad 04.01.11, 21:30
    Zmobilizowałyście mnie, zaczynam ćwiczenia smile Jestem bardzo ciekawa efektu.
    --
    Lubię siebie smile
  • ggmadzik 04.01.11, 22:37
    smile
  • fajny-zuzia 05.01.11, 07:23
    Proszzz
    www.youtube.com/watch?v=nRjEKVKACWM
  • edor67 08.01.11, 16:34
    I jak tam dziewczynki? ćwiczycie? Ja właśnie skończyłam 7 dzień, dumna jestem niesłychanie. Czekam na efekty. Ostatnio robiłam na wiosnę rok temu, na efekty czekałam 2 tyg.
  • moofka 08.01.11, 21:50
    serio 2?
    opowiedz o efektach?
    ja dzisiaj dzien osmy zaliczylam - 3 po 8
    co 3 dni cykam zdjecie brzucha zeby sprawdzic efekty potem big_grin
    ale na razie nie widze jakos wink

--
  • bei 08.01.11, 23:59
    U mojego syna już po dwóch tygodniach zauważalny wielopak, u mnie po całej serii deska wyczuwalna , ale okiem nie widać....
  • babsee 10.01.11, 08:39
    Moj Boze,niesmialo zaczyna sie zarysowywac pasek na gornej czesci brzucha!znaczy poczatek kaloryfera smile
    potwornie mnie wkurzają te cwiczenia, na maxa i sie zaparłam ze zrobie to gowno do konca.Z tej zlosci to zrobie.
    --
  • moofka 10.01.11, 08:45
    ja tam paska nie widze, za to zdecydowanie twardszy jest brzuchol, jedrniejszy jakis
    nie wiem czy to ten fatburner masowany wsciekle trzy razy dziennie, czy cwiczenia
    ale milo jest widziec efekty
    ja na razie zapalu mam duzo jeszcze, chociaz fakt, ze przyjemne to swinstwo nie jest smile
    ale na razie nie odpuszczam - dzisiaj dzien 10 smile
    --
  • edor67 10.01.11, 15:20
    Fakt, nudne te ćwiczenia jak flaki z olejem. Ale nikt nie powiedział, ze nie można dołożyć jeszcze innych, np. na pośladki. Ja używam do tego jeszcze hula hop i matę do tańczenia.
  • premeda 11.01.11, 10:01
    A jak jest z ewentualnymi przerwami? Po 3 dniach trzeba zaczynac od początku czy podjąć w przerwanym miejscu?
    --
    "No i nie pasuje! Trzeba to posuć, to będzie pasować!" by Piotrek kierownik warsztatu podczas naprawy (hmm) auta
  • babsee 11.01.11, 10:33
    Nie znam sie ale jak czytalam opisy tych cwiczen, to bylo napisane, ze wlasnie codzienne cwiczenia budują forme.Codzienne cwiczenia zmuszają mięsnie do pracy, do ktorej normalnie(czyli 2 razy w tygodni)by nie zmusily.
    Pisali,ze przerwa max jednodniowa moze byc.
    ale po 3 dniach....to dopiero początek wiec chyba mozna.Nie wiem smile
    wczoraj znowu mnie zlapal skurcz w tym brzuchu...cos zle robie.Boli wtedy jak cholera.
    --
  • premeda 11.01.11, 10:53
    Niestety mimo ogromnej chęci i samozaparcia musiałam zrobić przerwę, bo dostałam okres i ból brzucha mnie załatwił ale teraz obejrzałam zalinkowany filmik i zacznę robic od nowa, bo miałam zły opis na kartce i robiłam źle 5 ćwiczenie, i on w 6 miał ręce na karku a u mnie na kartce było uniesione i wyciągniete przed siebie. To nie wiem już, zobaczę jak mi się będzie robiło na oba sposoby i któryś wybiorę.
    --
    "No i nie pasuje! Trzeba to posuć, to będzie pasować!" by Piotrek kierownik warsztatu podczas naprawy (hmm) auta
  • syswia 21.01.11, 21:13
    Jestem z wami. Dzis dzien nr 3.
    --
    Z buntem przez zycie...
    www.bakowska1.webpark.pl
  • alladynka123 04.02.11, 10:31
    6 weidera daje efekt w postaci mocniejszych mięśni i pomaga je kształtować ale wymaga sporej systematyczności. Efekty po skończeniu całości można zobaczyć tutaj:
    6 weidera efekty
    Najlepiej łączyć te ćwiczonka np z bieganiem, rowerem skakanką itp.

Niektórych może boleć kręgosłup. Wtedy lepiej ćwiczyć to: 8 minut ABS i Ja właśnie ćwiczę to ostatnie poziom 2 efekty fajne smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.