Środek na porost rzęs.

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Jakis czas temu z różnych powodów wypadły mi rzęsy. Lekarz powiedział, że odrosną, no i rzeczywiście - odrastają, ale sa małe, nędzne i strasznie krótkie. Takie czułki smile
    Nie jestem cierpliwa i chciałabym je trochę pogonić. Jest jakis środek na porost rzęś? Używała któraś z Was?
    --
    "W Chinach wybudowano najdłuższy na świecie, 42 kilometrowy most. W Polsce minister jedzie na otwarcie każdego kilometra autostrady. Gdyby ten most wybudowali u nas, chybaby wszystkich królów Wawelu powykopywali na jego otwarcie"
    • 31.08.11, 15:42 Odpowiedz
      Ostatnio kupiłam sobie coś tam loreala na wzmocnienie rzęs. Po 2 tygodniach widzę różnicę. Nie jakąś dramatyczną, rzęsy nei zaczęły mi nagle ściągać powiekę do ziemi, ale wydaje mi się, że są bardziej ... gęste.
    • 31.08.11, 15:53 Odpowiedz
      Talika - o czyms takim slyszałam ale sama nie stosowałam.
    • Talika - miałam, polecam.
      jesli za drogo to spróbuj ze zwykłym olejem rycynowym - tylko nie wlej sobie do oka.
      • 21.02.12, 08:10 Odpowiedz
        Talika polecam z czystym sumieniem. Cena ok 120 zł
        Revitalash przebój salonów kosmetycznych odżywka na porost rzęs po chemioterapii - cena ok 260 zł

--
        Też tak macie?
    • 31.08.11, 16:46 Odpowiedz
      Rycyna.
      Weź szczoteczkę od starego tuszu, umyj i nakładaj nią rycynę tak samo, jak tusz, tylko ostrożnie, bo szczypie - rano i wieczorem.
      --
      "Nie tylko dekodery TV szpiegują, same telewizory też. Ty myślisz, że patrzysz na swój telewizor, a on patrzy na ciebie. Telewizor powinno się trzymać w piwnicy albo w osobnym, wytłumionym pomieszczeniu, żeby nie mógł słyszeć o czym rozmawia się w domu." (Astromaria)
      • 31.08.11, 16:57 Odpowiedz
        Rycyna to lepiej nie smile
        ale olej rycynowy polecam.
        --
        "Sąd jest od tego, by mówić kto w debacie publicznej posługuje się kłamstwem. Wyborcy nie są w stanie sami tego rozstrzygnąć." Agnieszka Pomaska
        Winter is coming...
        • 31.08.11, 18:20 Odpowiedz
          Olej, olej, oczywiście smile
          Trujący skrót myślowy ;p
          --
          Ksiądz Natanek wspomina o tym w swoich kazaniach. O dominacji banków. Ten kolo coś jednak kuma. Mam nadzieję, że sam do tego doszedł a nie drogą channelingu. (Duke Nukem)
        • 18.10.13, 09:32 Odpowiedz
          Odżywka na porost rzęs Realash - http:/realash.pl
          Nie spodziewałam sie takich efektów! Rzęsy są zauważalnie dłuzsze. Obecnie używam produktu tylko na górną linię rzęs ponieważ dolne urosły mi tak bardzo, że aż głupio to wygląda. Wszystkie obietnice zostały spełnione. Oprawa oka dzieki tej odżywce wyglada zniewalająco.! Rzęsy są ciemniejsze, grubsze, błyszczące i dłuuuugie
          • IP: *.147.56.164.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gość: Anka 09.01.14, 10:03 Odpowiedz
            Ale czy przesłano Ci ją w zafoliowanym opakowaniu. Ja właśnie dostałam bez folii, jakby używaną, a ze strony o której piszesz. Nie wiem co o tym myśleć.
    • 31.08.11, 17:55 Odpowiedz
      po lekach na jaskrę bimatoprost, latanoprost rzęsy sa jak sztuczne
      ale to jednak ryzykowne
      --
      http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1678/1678485lypv1ewxry.gif
    • 31.08.11, 18:06 Odpowiedz
      modaija.pl/kontrowersyjny-sposob-na-dlugie-rzesy/
      Moja przyjaciółka stosowałą ten specyfik, nie kosztował wcale 120 dol (kupiła gdzies taniej, Allegro? nie wiem). Wygląda, jakby miała sztuczne rzęsy, efekt niesamowity.
    • 31.08.11, 19:08 Odpowiedz
      Ja polecam krem regenerujący do rzęs firmy L"biotica. Do kupienia w aptece, cena kilkanaście złotych. Używam około miesiąca, efekty są juz widoczne smile
    • 31.08.11, 19:18 Odpowiedz
      TO
      1. Powstrzymał wypadanie i zregenerował
      2. Niby, że wydłuża, ale tak naprawdę wydaje mi się, że przyciemnia i wzmacnia końcówki.
      W każdym razie działa i działa dobrze.
    • 31.08.11, 21:01 Odpowiedz
      z bezpiecznych rzeczy polecam preparaty typu rapid lash - jeszcze nei stosowałam, ale wiem, że sa skuteczne. Z tańszych rozwiązań - teraz używam codziennie po demakijażu odżywki z L'Biotica specjalnej do rzęs - wsmarowuję na linii wzrostu rzęs oraz też rozprowadzam na całości. Moim zdaniem efekt jest. Specjalnie na moje rzesy nie narzekam, ale jak mi się kiedyś zachcę zaszaleć, planuję zakupić cos w stylu rapid lash.
    • 01.09.11, 11:00 Odpowiedz
      Ja stawiałabym do tego tradycyjne środki na wzmocnienie włosów i paznokci - skrzyp, kwasy omega, odżywka keratynowa itp.
    • 02.10.11, 00:58 Odpowiedz
      Odżywka Revitalash-efekt spektakularny, jak sztuczne rzęsy.
      --
      Na zawsze to się tylko odchodzi,
      porzuca i znika na zawsze.
      A wszystko inne jest na chwilę...
      • 05.02.12, 20:30 Odpowiedz
        Pozwolę sobie nieco odnowić temat. Czytając Wasze posty trochę się napaliła na tą odżywkę RAPIDLASH. W necie znalazłam mnóstwo fotek z cyklu "przed" i "po" kuracji. Wygląda to fajnie. Mogłabym się skusić, ale gdzie Wy to kupujecie? Widziałam na Allegro, ale boję się, może nie być oryginalne.
        --
        Tanie linie lotnicze
        • 06.02.12, 15:58 Odpowiedz
          Nie znam rapidlash, znam revitalash. Sama stosuję.
          Revitalash kupisz w sprzedaży bezpośredniej, czyli bezpośrednio w polecanym przez producenta/dystrybutora salonie kosmetycznym. Wyszukasz salon w swoim mieście/rejonie na stronie www.revitalash.com.pl/index.php /
          Produkt można też kupić on-line.

Z allegro nie ryzykowałabym.
          --
          Małe rączki potrafią ulepić kwiatek z plasteliny. Narysują słońce roześmiane. Zbudują domek z klocków. Przynoszą mi jabłko czerwone. W małych rączkach mieści się cała miłość...

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.