Środek na porost rzęs. Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Jakis czas temu z różnych powodów wypadły mi rzęsy. Lekarz powiedział, że odrosną, no i rzeczywiście - odrastają, ale sa małe, nędzne i strasznie krótkie. Takie czułki smile
    Nie jestem cierpliwa i chciałabym je trochę pogonić. Jest jakis środek na porost rzęś? Używała któraś z Was?
    --
    "W Chinach wybudowano najdłuższy na świecie, 42 kilometrowy most. W Polsce minister jedzie na otwarcie każdego kilometra autostrady. Gdyby ten most wybudowali u nas, chybaby wszystkich królów Wawelu powykopywali na jego otwarcie"
    • Ostatnio kupiłam sobie coś tam loreala na wzmocnienie rzęs. Po 2 tygodniach widzę różnicę. Nie jakąś dramatyczną, rzęsy nei zaczęły mi nagle ściągać powiekę do ziemi, ale wydaje mi się, że są bardziej ... gęste.
    • Talika - o czyms takim slyszałam ale sama nie stosowałam.
    • Talika - miałam, polecam.
      jesli za drogo to spróbuj ze zwykłym olejem rycynowym - tylko nie wlej sobie do oka.
    • Rycyna.
      Weź szczoteczkę od starego tuszu, umyj i nakładaj nią rycynę tak samo, jak tusz, tylko ostrożnie, bo szczypie - rano i wieczorem.
      --
      "Nie tylko dekodery TV szpiegują, same telewizory też. Ty myślisz, że patrzysz na swój telewizor, a on patrzy na ciebie. Telewizor powinno się trzymać w piwnicy albo w osobnym, wytłumionym pomieszczeniu, żeby nie mógł słyszeć o czym rozmawia się w domu." (Astromaria)
      • Rycyna to lepiej nie smile
        ale olej rycynowy polecam.
        --
        "Sąd jest od tego, by mówić kto w debacie publicznej posługuje się kłamstwem. Wyborcy nie są w stanie sami tego rozstrzygnąć." Agnieszka Pomaska
        Winter is coming...
        • Olej, olej, oczywiście smile
          Trujący skrót myślowy ;p
          --
          Ksiądz Natanek wspomina o tym w swoich kazaniach. O dominacji banków. Ten kolo coś jednak kuma. Mam nadzieję, że sam do tego doszedł a nie drogą channelingu. (Duke Nukem)
    • po lekach na jaskrę bimatoprost, latanoprost rzęsy sa jak sztuczne
      ale to jednak ryzykowne
      --
      http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1678/1678485lypv1ewxry.gif
    • modaija.pl/kontrowersyjny-sposob-na-dlugie-rzesy/
      Moja przyjaciółka stosowałą ten specyfik, nie kosztował wcale 120 dol (kupiła gdzies taniej, Allegro? nie wiem). Wygląda, jakby miała sztuczne rzęsy, efekt niesamowity.
    • Ja polecam krem regenerujący do rzęs firmy L"biotica. Do kupienia w aptece, cena kilkanaście złotych. Używam około miesiąca, efekty są juz widoczne smile
    • TO
      1. Powstrzymał wypadanie i zregenerował
      2. Niby, że wydłuża, ale tak naprawdę wydaje mi się, że przyciemnia i wzmacnia końcówki.
      W każdym razie działa i działa dobrze.
    • z bezpiecznych rzeczy polecam preparaty typu rapid lash - jeszcze nei stosowałam, ale wiem, że sa skuteczne. Z tańszych rozwiązań - teraz używam codziennie po demakijażu odżywki z L'Biotica specjalnej do rzęs - wsmarowuję na linii wzrostu rzęs oraz też rozprowadzam na całości. Moim zdaniem efekt jest. Specjalnie na moje rzesy nie narzekam, ale jak mi się kiedyś zachcę zaszaleć, planuję zakupić cos w stylu rapid lash.
      • L' biotica z naturalnych i niedrogich jak najbardziej, efekty są, fakt, po miesiącu stosowania, ale są.
        Rapidlash jest bardzo chwalony, też może się kiedyś skuszębig_grin - na you tubie Katosu pokazywała efekty, dziewczyna miała naprawdę króciutkie rzęski, a teraz ma fajne normalne rzęsy
        --
        ...czekam, aż świat zazieleni się na śmierć...
    • Ja stawiałabym do tego tradycyjne środki na wzmocnienie włosów i paznokci - skrzyp, kwasy omega, odżywka keratynowa itp.
    • Odżywka Revitalash-efekt spektakularny, jak sztuczne rzęsy.
      --
      Na zawsze to się tylko odchodzi,
      porzuca i znika na zawsze.
      A wszystko inne jest na chwilę...
      • Pozwolę sobie nieco odnowić temat. Czytając Wasze posty trochę się napaliła na tą odżywkę RAPIDLASH. W necie znalazłam mnóstwo fotek z cyklu "przed" i "po" kuracji. Wygląda to fajnie. Mogłabym się skusić, ale gdzie Wy to kupujecie? Widziałam na Allegro, ale boję się, może nie być oryginalne.
        --
        Tanie linie lotnicze
        • Nie znam rapidlash, znam revitalash. Sama stosuję.
          Revitalash kupisz w sprzedaży bezpośredniej, czyli bezpośrednio w polecanym przez producenta/dystrybutora salonie kosmetycznym. Wyszukasz salon w swoim mieście/rejonie na stronie www.revitalash.com.pl/index.php /
          Produkt można też kupić on-line.

Z allegro nie ryzykowałabym.
          --
          Małe rączki potrafią ulepić kwiatek z plasteliny. Narysują słońce roześmiane. Zbudują domek z klocków. Przynoszą mi jabłko czerwone. W małych rączkach mieści się cała miłość...
    • Gość: Anka IP: *.147.56.164.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.01.14, 10:03
      Ale czy przesłano Ci ją w zafoliowanym opakowaniu. Ja właśnie dostałam bez folii, jakby używaną, a ze strony o której piszesz. Nie wiem co o tym myśleć.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.