Dodaj do ulubionych

herbalife odchudzanie - macie jakieś doświadczenia

20.02.12, 13:57
jak w temacie. Czy ktoś stosował, z jakim skutkiem? Jednym słowem czy warto wydać te pieniądze na suplementy HL?
Edytor zaawansowany
  • gazeta_mi_placi 20.02.12, 13:57
    Nie.
    Jedna wielka i droga ściema.
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/n7pc273ywes0zpa6.png
  • baxteria 20.02.12, 13:58
    Nie wiem, czy na Herbalife warto, ale wiem na pewno, że na Cambridge warto pod warunkiem, że ściśle się zastosujesz do programu.
    --
    lubie disco bo sie błysko
  • koolair 20.02.12, 14:01
    przejdz na zdrowa diete i poruszaj sie troche a nie liczysz na cuda z herbalife i innych bzdur..
  • verdana 20.02.12, 14:23
    Odchudza. Bardzo szybko - widziałam na dwóch znajomych. Po zakonczeniu diety jeszcze szybciej wraca sie do pierwotnej, albo jeszcze wyższej wagismile
    Nie warto.
    --
    Mops i kot

img443.imageshack.us/my.php?image=znudzonyfh5.jpg
  • thorgalla 20.02.12, 14:28
    Dawno temu dałam się naciągnąć.
    Dieta MŻ i więcej ruchu to najlepsza metoda.
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/cd/qh/tylq/5rmaZbz5HICcH6b4rX.jpg
  • niebieska.oktawia 20.02.12, 14:31
    jak trzeba byc naiwnym, zeby wierzyc w te herbatki i tabletki?
    jedzac kilka ciastek z kremem i popijajac pepsi, nic nie pomoze wink
    idz na silownie, zamiast wydawac pieniadze na malo skuteczne rzeczy.
  • thea19 20.02.12, 15:40
    ale portfel i Ciebie przy okazji moze tez- wydajac cala kase na te produkty, nie masz juz na jedzenie smile
  • rosapulchra-0 20.02.12, 15:44
    Moja koleżanka miała. Miała, bo już nie żyje. Przez herbalife. Jej mąż wygrał sprawę o odszkodowanie, bo akurat on jeszcze żyje, ich córka też, ale zdrowia już nikt im wróci.
    --
    gazeta_mi_placi napisała:Wyglądem, wyglądem. Mimo wszystko nie najważniejszy w życiu,jestem za to ciekaw jak
  • panna_z_pieskiem 20.02.12, 16:01
    To bardzo powazne oskarzenie. Co im az tak zaszkodzilo? Napisz cos wiecej - moze ku przestrodze? Ja osobiscie srednio wierze w skutecznosc tego - tzn. wierze, ze mozna schudnac, bo stosujac sie scisle do programu - sila rzeczy ograniczasz kalorie, czyli chudniesz. Tak wiec to nie od cudownych srodkow, a od ograniczenia kalorii po prostu. Ale nie slyszalam o tak tragicznych skutkach. Co sie stalo?
  • katecat1 21.02.12, 13:54
    Dlaczego przez herbalife?Napisz, bo właśnie się zastanawiam nad ich ofertą. A w googlach nic nie znalazłam, oprócz super hiper opinii.
  • malgosiek2 21.02.12, 14:25
    katecat1 napisała:

> A w googlach nic nie znalazłam, oprócz super hiper opinii.

Hehe... a myślałaś, że znajdziesz te negatywne?
    O naiwności tongue_out
    To zupełnie jasne, że same superlatywy będą.
    Innych opinii nie znajdziesz.
    --
    Moja mała oaza
    Ulubione miejsce i pozycja kota
  • joanna.pio 20.02.12, 19:41
    Gdyby ktoś wynalazł dietę, dzięki której chudnie się zdrowo i na zawsze, zostałby miliarderem. Trywialne, ale prawdziwe. Sukces w odchudzaniu to tylko i wyłącznie zmiana NA STAŁE przyzwyczajeń dodających kilogramów, porcja ruchu i silna wola.
    --
    Gadający sześciolatek...
    ...i brykający maluch
  • jestem.mama 22.02.12, 11:41
    rosapulchra-0 napisała:
    Moja koleżanka miała. Miała, bo już nie żyje. Przez herbalife. Jej mąż wygrał sprawę o odszkodowanie, bo akurat on jeszcze żyje, ich córka też, ale zdrowia już nikt im wróci.

a czy mogłabyś rozwinąć wątek? Co się konkretnie stało?
  • koolair 22.02.12, 11:55
    jestem.mama napisała:

> rosapulchra-0 napisała:
    > Moja koleżanka miała. Miała, bo już nie żyje. Przez herbalife. Jej mąż wygra
    > ł sprawę o odszkodowanie, bo akurat on jeszcze żyje, ich córka też, ale zdrowia
    > już nikt im wróci.

>
    > a czy mogłabyś rozwinąć wątek? Co się konkretnie stało?

a co sie mogło stac?? pewnie jej wyprali mózg, ze picie trzy razy dziennie samych tych koktajli jest bardzo zdrowe i odchudzajace..Miałam okazje przez przypadek natrafic na osobe która sprzedawała to dziadostwo - tłumaczyła znajomemu , ze nalezy odstawic wszystko to co dotychczas jadł i pił - warzywa, owoce, mieso , ryby - wszystko jest beee i niezdrowe.. a koktajl na śniadanie, obiad i kolacje zapewni mu wszystko co potrzebne a co najważniejsze zrzuci kilogramy..chyba nikt rozumny sie na to nie zgadza?? chyba ze zgubienie zbednych kg przysłania mu rozum..
  • feel_good_inc 22.02.12, 12:49
    joanna.pio napisała:
    > Gdyby ktoś wynalazł dietę, dzięki której chudnie się zdrowo i na zawsze, został
    > by miliarderem. Trywialne, ale prawdziwe.

pl.wikipedia.org/wiki/Dieta_niskowęglowodanowa
    Problemem tylko jest to, że zaprzecza wszystkiemu, czego uczą dietetycy.

> Sukces w odchudzaniu to tylko i wyłąc
    > znie zmiana NA STAŁE przyzwyczajeń dodających kilogramów, porcja ruchu i silna
    > wola.

A to swoją drogą. Jeżeli ktoś wraca do do tej samej diety, która zafundowała mu dodatkowe kilogramy, to jak miałby utrzymać niższą?

--
    Myjcie się, dziewczyny. Nie znacie dnia ani godziny.
  • stukostrach-jeden 22.02.12, 12:03
    Jak chcesz zainwestować w odchudzanie to za cenę preparatów: wybierz się do dietetyka, kup karnet na siłownię, łądne ciuchy i wygodne buty do ćwiczeń i ewentualnie dokup kosmetyki i zabiegi. Cena bedzie podobna a efekt trwalszy.
  • maggrant 14.07.12, 17:42
    Oczywiście. Produkty firmy HERBALIFE stosuje ponad cztery lata, może z małymi przerwami, lecz produkty konsumuje po to aby mieć więcej energii, przede wszystkim poprawiają samopoczucie, poprawiają koncentrację, wygląd. Produkty nie są odchudza-czami, natomiast za pomocą odpowiedniego programu i dobraniu kilku produktów HERBALIFE można schudnąć. Mojemu koledze poleciłem i stracił 17 kg w dwa i pół miesiąca. A to, że ktoś wypisuje bzdury na temat produktów i firmy HERBALIFE to o niczym nie świadczy, zawsze zbejdzie się jakiś człowiek, który nie wie co z czym się je, bo sam nie był konsumentem i nie wie jak działają produkty lub naczytał się bzdur na forach i rozpowszechnia je dalej. W razie pytań można pisać do mnie na maila, MOGĘ RÓWNIEŻ PODZIELIĆ SIĘ REZULTATAMI STOSOWANIA PRODUKTÓW,
  • lidek0 17.07.12, 19:31
    Skoro są takie super to czemu tak jak inne podobne diety jest niedostępna w aptekach? Skoro jest zdrowa to czemu producent nie postara się o odpowiednie certyfikaty i będzie ją sprzedawał tak jak inne dostępne w sklapach czy aptekach preparaty.
    --
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się
  • baszi 26.03.13, 16:05
    gdyby herbalife dzialalo nie byloby zabiegow odsysania tluszczu, zmniejszania zoladka a wokolo same laski by chodzily,
    moja znajoma ostatnio poszla do dietetyka ktory na koncu wizyty okazal sie nawiedzonym herbalajfowcem, a tluszczu ( wazy 70kg i nie ma nadwagi, po prostu chcialaby wygladzic tu i owdzie) ) to jej namierzyl wiecej niz ma moja 120 kilowa znajoma.

kase lepiej wydac na warzywka, owoce, zbliza sie sezon to warto wykorzystac, troche ruchu na silowni lub za friko na swiezym powietrzu a za reszte pieniazkow kupic nowe ciuszki
    --
    Musisz tu zajrzeć
    http://www.suwaczki.com/tickers/1usa8u69d837wnof.png
    http://www.suwaczki.com/tickers/zem3ej28ho9jv2bz.png
    http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kpxqwdgo1.png
  • d.d.00 26.03.13, 16:34
    kiedyś, z 4 lata temu miałam z nimi do czynienia. Drogi impreza, efekt mizerny a po odstawieniu wszystko wraca. To nie jest tak, że od samych tabletek - bo ja brałam jakiś błonnik fiber coś tam - ale do tego i tak trzeba stosować mż i ruch smile Więc można to robić bez tych tabsów.
  • bredah 14.01.16, 10:47
    Nie prawda. Chodzi głównie o to, żeby HL nie odstawiać. Po schudnięciu pozostać przy minimalnych dawkach koktajli i ewentualnie niektórych tabletek. Koszt dla kieszeni nie wielki potem, ale nie można wrócić do starej diety, jak większość.
  • Gość: monia6523541. IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.07.14, 21:26
    Ja jakoś nie potrafie się zmotywować aby regularnie uprawiać sport. Od jakiegoś czasu jem codziennie błonnik witalny www.sklep-vitality.pl/produkty-sypkie/455-blonnik-naturalny-360g-witalny.html i dodatkowo biorę zieloną kawę w kapsułkach dokładnie tą www.sklep-vitality.pl/409-green-coffee-1600-800mg-90-kapsulek.html
    Do dnia dzisiejszego przez ok 2,5 miesiąca schudłam 8 kg mam nadzieje, że na tym nie stanie.
  • bredah 14.01.16, 10:39
    Herbalife działa. Nie jestem kurde przedstawicielem, ale od miesiąca stosuję. Nie wiem jak na innych, ale na mnie szczególnie wysysa kalorie. Stosuję te shaki, czy koktajle, jak tam się mówi u nas, do tego tabletki z błonnikiem i tabletki thermo, spalające tłuszcz oraz tabletki aktywujące działanie komórek. Wszystko jest 100% naturalne i nie ma jak zastąpić tego dobrze zbilansowanym żywieniem. Chudnę nawet za szybko, że musiałem zmniejszyć do jednego raza dziennie jedzenie tego wszystkiego. A po za tym, to w ogóle nie chce mi się jeść, że muszę mieć budzik nastawiony, żeby jeść co 2-3 godziny. Takie jest zresztą założenie. Nie wiem, co za Herbalajfowców spotykacie, że Was oszukują. Mój ma ze mną kontakt co kilka dni, dzwoni i przypomina jak się to żre i pyta o samopoczucie, wagę itd. Ma swoje biuro, sprzęt, materiały, zarejestrowaną firmę, etc. Nic szemranego. Herbalajf to dla nich trochę styl życia, a nie tylko sprzedawanie, sprzedawanie i sprzedawanie. No chyba, że się trochę za bardzo wciągnąłem. Ale faktem jest, że chudnę nawet za bardzo. Firma działa od 1980 r. i ma bardzo dużą liczbę odbiorców, zwłaszcza w krajach skandynawskich i USA. A tym cwaniakom od wielepstwa, poczytajcie, zanim będziecie wypisywali różne kwiatki i dalej jedli, co jecie.
  • bredah 14.01.16, 10:45
    Pracownicy HL mają zakaz pisania na takich forach i reklamowania swoich produktów w ten sposób. Boję się, że to dlatego więcej tu negatywnych komentarzy.
  • asik2222222 20.09.16, 19:34
    Ja polecam wypróbować 3 dniowy pakiet na start Dieta Herbalife tak się nazywa. Znalazłam na stronie www.sklepdiety.pl. Wiadomo że przez 3 dni się nie schudnie, ale można sprawdzić czy nam to odpowiada, jak smakuje, itp. Mi się to spodobało, bo można napisać na czacie, zadzwonić. Nikt się nie ukrywa za jakimś mailem. Miałam poczucie, że rozmawiam z osobą, która ma pojęcie, a nie czyta ulotkę.
  • pyraaa123 25.11.16, 17:13
    witam, ja jestem mega zadowolona, schudłam już 10 kg, piję koktajl herbalife 2 razy dziennie i biorę tabletki błonnik i zioła www.herbalni.pl/blonnikowe-tabletki-dietetyczne-blonnik-i-ziola-180-tbl-p-29.html, staram się ćwiczyć, chociaż nie zawsze czas pozwala, ale np. nie używam już windy, tylko schody, codziennie chodzę na spacery z psem, chcę schudnąć jeszcze 10kg i jestem dobrej myśli, myślę, że samo stosowanie produktów może za wiele nie dać, ale jeśli dołaczy się ćwiczenia to na prawdę działa
  • asiairl 02.01.17, 20:09
    witam jestem na diecie herbalihe od wrzesnia pije szejki herbate i od miesiaca stosuje dodatkowo bialko jezei chodzi o wahe to z wagi 70.6 waga zeszla mi tylko do 68 ale entymetryshodza mi ok w brzuchu zeszlo mi 20cm w talo okolo 15 i wszedzie po troche drowo sie odrzywiam ale licylam ze jakos to bedzie lepiejze mnie schodzilo waze sie co tydzien no i jest roznie z ta waga bo tez widac jak od srodka spada mi tluszcz
  • Gość: adergregergerg3123 IP: 31.220.43.* 20.03.19, 17:00
    a próbowałyście novoslim.pl ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka