• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

schudłam po ciąży, proszę o poradę!!!! Dodaj do ulubionych

• 08.02.07, 13:21
    7 mies temu urodziłam córeczke i zamiast przytyć schudłam bardziej niż przed
    ciażą teraz to patrzeć na siebie nie mogę jak można szybko przytyć poradzcie
    coś proszę.
    Edytor zaawansowany
    • 08.02.07, 13:25
      Mam ten sam problem. Chciałabym przytyć jakieś 4-5 kg i nie mogę. Jem
      normalnie, nie potrafię się objadać, bo zaraz mi niedobrze jak za dużo zjem.
      Nie wiem, co robić, by zyskać trochę ciała.
      • 08.02.07, 13:28
        cieszę się, że nie jestem sama.. smile
        ja dostałam już kilka skierowań na badania, podobno bardzo często winna jest
        tarczyca. ale metody na przytycie niestety nie znam..
        --
        ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
        • 08.02.07, 13:30
          ja rowniez naleze do tych chudych tyle ze mi z tym jest bardzo dobrze, po ciązy
          schudlam jeszcze bardziej i tez sie nie zamatwiam. moze poprostu trzeba sie w
          pełni zaakceptowac.
    • 08.02.07, 13:28
      radzilabym troche pocwiczyc zamiast sie objadac
      szczuple wysportowane cialo zawsze wyglada atrakcyjnie

• 08.02.07, 13:32
      dobra dieta jest i na schudnięcie i na...przybraniesmile
      --
      Kobiety są zdumiewające: albo nie myślą o niczym, albo myślą o czymś innym.
      Aleksander Dumas
    • 08.02.07, 13:37
      www.sfd.pl/Robimy_mase_%2D_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html
      To podobno skutkuje. Też muszę wypróbować, bo tłusty boczek i ciasto już na
      mnie nie działa...
      --
      Wybaczyć to nie znaczy zapomnieć...
      • 08.02.07, 14:43
        Ja po ciąży schudłam 12 kg
        moj mąż mówi że to anoreksja,
        ale on sie nie zna!!!!!!!
      • 08.02.07, 20:05
        cieszcie się kobiety!!!chude jest piekne,chude we wszystkim dobrze wygląda
        (spójrzcie na anorektyczne manekiny im we wszystkim jest dobrze).ChudZielec co
        na siebie nałoży wygląda extra,od źle skrojonych spodni po bazarową bluzkę,nic
        nie wypływa ,nic nie odstaje,cieszcie się,bo na starość wszystkie bedziemy mieć
        wałki.
        • 08.02.07, 20:12
          zastanawiam sie czy jestes chuda bo te Twoje opinie na temat ze nic nie
          odstaje... co masz na mysli? ja tez schudłem raczej dobrze sie czuje przy tej
          wadze(48 kg czasem dochodze do 50 i znów spada)
          ale szlag mnie trafi przy zakupie spodni lub spódniczki bo wszystko odstajee w
          pasie!!!!!!!!!!!! jak jes dobre w biodrach to od pasa by trzeba odciać jakies
          5-6 cm zeby chociaz jako tako wyglądało.
          sposobów nie znnam. tylko ze jak sie troche przytyje to zaraz brzuszek widac a
          cyc idupsia bez zmian -a to mi sie nie podoba (u siebie)wiec juz wole byc taka
          jaka jestem bo potem jak znów waga spada to głównie z cyców i jeszcze troche to
          ich nie bedzie....wink
          --
          lepiej grzeszyć i żałować,ze się grzeszyło,niż nie grzeszyć i żałować ze się nie
          grzeszyło smile
          • 08.02.07, 20:21
            ja to przytylam tak ze w lustro nie zagladam za czesto albo tylko w te
            powieszone wysoko w lazience w ktorym widac tylko twarz. nie karmilam mojego
            kubusia piersia i dlatego tak barzo przytylam.
            • 08.02.07, 21:42
              Sorry, ale od kiedy się tyje od tego, że się nie karmi piersią ? smile
          • 08.02.07, 21:29
            mamciakam napisała:

> zastanawiam sie czy jestes chuda bo te Twoje opinie na temat ze nic nie
            > odstaje... co masz na mysli? ja tez schudłem raczej dobrze sie czuje przy tej
            > wadze(48 kg czasem dochodze do 50 i znów spada)
            > ale szlag mnie trafi przy zakupie spodni lub spódniczki bo wszystko odstajee w
            > pasie!!!!!!!!!!!! jak jes dobre w biodrach to od pasa by trzeba odciać jakies
            > 5-6 cm zeby chociaz jako tako wyglądało.
            > sposobów nie znnam. tylko ze jak sie troche przytyje to zaraz brzuszek widac a
            > cyc idupsia bez zmian -a to mi sie nie podoba (u siebie)wiec juz wole byc taka
            > jaka jestem bo potem jak znów waga spada to głównie z cyców i jeszcze troche to
            > ich nie bedzie....wink

Mówią,że jestem chuda,ale mam "NADWAGĘ w pasie" (2kg) i żeby spodnie nie leciały
            mi z tyłka są ciasne w tali - to też nie jest fajne!Tak użeram się z ta talią,że
            stanowczo wolałabym przewlec w pasie pasek.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.