• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

A ja chudnę i polecam wam super sposób!!! Dodaj do ulubionych

• 03.06.07, 21:56
    A więc w końcu po wielu moich nieudanych próbach schudnięcia mam 4 kg w dół
    po dwóch tygodniachsmile Piję sobie codziennie ziółka Ispagul, są to zmielone
    łupiny babki jajowatej. Kupuję je w aptece za niecałe 10zł. Ziółka poprawiają
    przemianę materii ale przede wszystkim nie jestem po nich wogóle głodna, bo
    pęcznieją w żołądku i nawet najlepsze smakołyki nie korcą. Nie wiem, czy już
    poprostu jestem taka zdesperowana i tak się zawzięłam, że muszę schudnąć, ale
    ja naprawdę nie czuję po nich wcale głodu. Piję je 3 razy dziennie, 2 czubate
    łyżeczki zalewam wodą i mieszam, trzeba to od razu wypić, bo inaczej zrobi
    się taka nieapetyczna galareta. Polecam, naprawdę super uczucie wcisnąć się w
    dawno nie noszone spodniesmile !!! Aż mam od tego lepszy humor od kilku dni.
    Acha, no i przede wszystkim nie jest to żadna chemia, więc piję sobie z
    czystym sumieniem.
    Edytor zaawansowany
    • 03.06.07, 22:03
      witam ,to znaczy ,ze te fusy trzeba wypic?? czy zle zrozumialamsmile
      ja po ciazy musze z 10kg zrzucic i to co piszesz brzmi zachecajaco wiec moze i
      ja sprobuje tylko ciekaw czy mozna to pic karmiac piersia
      pozdrawiam agnieszka
      • 03.06.07, 22:23
        O ile sie orientuje to nie sa ziolka, ale jak zwal tak zwal. Zawiera toto duzo
        blonnika i bardzo dobrze robi na przemiane materii, trawienie i przeciwdziala
        zatwardzeniom. To wszystko razem daje efekt odchudzajacy. I masz racje, blonnik
        pecznieje w zoladku i nie czuje sie glodusmile
        • 03.06.07, 22:24
          Acha i jestem prawie na 100% pewna, ze mozna to pic przy karmieniu.
          • 03.06.07, 23:18
            Fruzia80, można pić karmiąc piersią? Napisali coś na ten temat na opakowaniu?
            --
            Moja mała Agatka na Imbu.pl
            Mój synek Rafałek na Imbu.pl
          • 04.06.07, 08:37
            a wiesz moze czy po skonczeniu picia tego czegos bedzie sie mozna normalnie
            wypróżniac czy orgaznizm sie od tego uzaleznia?
            --
            fotoforum.gazeta.pl/72,2,621,61848175,61848175.html
            • 04.06.07, 10:19
              Pisza, ze to jest po to, aby przywrocic normalny rytm wyproznien. Trzeba pic
              duzo wody przy tym. Nie jest to srodek przeczyszczajacy , to rodzaj naturalnego
              blonnika.
              Co do karmienia piersia, to na moim opakowaniu jest napisane , ze ten "lek"
              jest w grupie nieszkodliwych przy ciazy i karmieniu. Ale zawsze kaza powiedziec
              lekarzowi lub farmaceucie, ze jestes w ciazy lub karmisz. Firmy farmaceutyczne
              zawsze beda sie tak zastrzegac.
    • 04.06.07, 09:11
      Na opakowaniu jest napisane, że mogą to pić kobiety w ciąży, nic nie pisze o
      karmiących. Te fusy oczywiście trzeba wypić. Całą mieszankę od razu po zalaniu
      wodą niegazowaną lub jakimś sokiem. W necie znalazłam na temat Ispgaulu mi.in.
      to: www.ispagul.pl/ispagul.htm
    • 04.06.07, 12:31
      Fruzia, serdeczne dzięki za info!!
      zaraz lecę do apteki i będę pić i pić i chudnąć..smile)))))
      --
      Lenka: www.szipszop.pl/tickers/6288.gif
      • 04.06.07, 13:33
        kobietki a powiedzcie mi tylko czy wiecie czy to wplywa na tabletki
        antykoncepcyjne, bo co z tego jak scvhudne a tu sie okarze w ciazy jestemsmile
        --
        fotoforum.gazeta.pl/72,2,621,61848175,61848175.html
        • 04.06.07, 21:42
          No właśnie, ja też biore pigułki antykoncepcyjne. Dziś na kolacje zafundowałam sobie ową herbatkę - tfu ochydztwo, ale da się wypićsmileNajlepiej z sokiem, bo jak zrobiłam z wodą i chwile postało, to zrobiła sie taka galareta, ze przez gardło mi to przejść nie mogło, brrr. Cały czas czuje syto w brzuchu, więc podoba mi sięsmile Tylko czy to właśnie nie zakłuci wchłanianie sie tabl. horm.????
          • 05.06.07, 18:30
            jutro lece do apteki po te ziółka
            oj jakby było super jak by tak działały
            też biore tabl anty i dowiem sie czy można razem stosować
            napisze jutro
          • 08.06.07, 13:43
            Zamiast tego polecam kawę z cykorii, na pewno o wiele smaczniejsza a efekt
            podobny, smakuje podobnie jak inka, zawiera płynny błonnik inuline, reguluje
            przemiane materii i wspomaga odchudzanie - tak informuje producent na
            opakowaniu, trzeba pić ze 3-4 razy dziennie, mi to odpowiada bo jest smaczne i
            też widzę efekty, z 6 kg nadwagi po ciąży zostało mi jeszcze 2 do zrzucenia. Po
            • 08.06.07, 14:12
              a jak nazywa się ta kawa /dokładnie/ ile kosztuje i gdzie można ją kupić?
              • 11.06.07, 22:33
                Kawa nazywa się po prostu CYKORIA i można ją kupić w spożywczym ale nie w
                każdym, trzeba pytać. Kiedyś była w Tesco.
                • 12.06.07, 08:46
                  dzięki,lecę na zakupy do tesco
                  • 13.06.07, 13:53
                    nigdzie nie mogę kupić tej CYKORII,szukałam już w tesco, carefurze,realu NIE MA!
                    Może tego już nie produkują?
                    • 29.06.07, 13:00
                      kupiłam ostatnio Cykorię instant w auchan za 2,99
    • 08.06.07, 18:42
      Kupiłam i już od środy piję 2 razy dziennie. Mam nadzieję, że i ja zobaczę efekty.
    • 09.06.07, 11:10
      kupiłam, wypiłam ale to było takie ochydne
      • 11.06.07, 10:49
        ja to biorę na łyżeczkę i jem na sucho popijam szklanką wody i jest ok,
        wymieszane z płynem u mnie nie przejdzie, zrobiłam tak tylko raz i wypiłam od
        razu, ale miałam odruch wymiotny
        --
        mój suwaczek
        • 11.06.07, 11:15
          Ja dodałam do jogurtu i popiłam szklanką wody. Pychasmile)
    • 11.06.07, 19:49
      Ja też je dziś kupiłam i od jutra zaczynam. Mam do zrzucenia 13 kg po ciąży ale
      karmię cyckiem więc możliwośći są ograniczone- mam nadzieję że Ispagul zadziała.
      Dziewczyny piszcie na bieżąco o efektach!!!
    • 11.06.07, 21:46
      Ile te ziółka kosztują?
      • 11.06.07, 21:53
        torebka 100g niecałe 10 zł.
        I nie są takie tragiczne w smaku . Wsypałam je do ice tea o smaku brzoskwiniowym
        i byłu znośne. Dobre będą z jogurtem.
        Mam tylko pytanie czy będzie różnica w ich działaniu jeśli zamiast je zalać
        płynem i pić zjemy je same albo z jogurtem?
    • 12.06.07, 12:48
      He, he. Ale powodzenie mają!! Ja też od wczoraj jem/piję. Póki co z jogurtem i
      kefirem - da się zjeść, choć nie ma rewelacji.
      Ciekawe, czy będą efekty???
      --
      Maksio
      ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
      Moje szczęście
    • 16.06.07, 10:26
      No dziewczyny piszcie o efektach lub spostrzerzeniach!!!!!!!!!!
      Ja ispagul jem od wtorku i jak na razie widzę lekką poprawę tzn spadł mi brzuch
      bo wydaliłam złogi z jelit.
      Rano i wieczorem jem 2 łyżeczki ispagulu i 2 lyżeczki otrębów zmieszane z
      jogurtem naturalnym a w południe wypijam ispagul z płynem.
      Jeszcze się nie ważyłam bo chcę poczekać na lepszy efekt wtedy będzie większa
      motywacja do walki z tym paskudnym tłuszczem oblepiającym moje ciało. (muszę
      sobie kupić dobrą wagę elektroniczną bo moja stara jest do bani)
      • 16.06.07, 12:56
        kupiłam i wypiłam nie jest takie złesmile
        teraz czekam na efekty
        pozdrawiam wszystkie odchudzające się
        --
        Justynka(09.2001),Martynka(02.2004), Michał(12.2005)
        to mój facecik Michałek
      • 16.06.07, 13:02
        brałam kilka razy, a brzuch miałam jak w 7 miesiącu ciąży (moja mama której tez
        to kupiłam miała to samo) teraz od dwóch dni nie biorę i jest ok, brzuch dużo
        mniejszy, a już się wystraszylam, że tak mi zostanie
        --
        mój suwaczek
    • 23.06.07, 15:40
      po poltorej tygodniu stosowania Ispagulu spadlo mi 2 kg. I to bez wyrzeczeń smile)))
    • 24.06.07, 22:07
      a jak karmiące, bo ja kupiłam wypiłam, nawet zjadliwe, ale po 3 wypitych razach
      mój młąy płakał w nocy okropnie a w zasadzie mu sie to nie zdarza. Nie wiem
      wiec teraz czy przez te ziółka, czy tak sobie, ale na wszelki wypadek
      odstawiłam. a już sie kurcze cieszyłam, że sie choć troche pozbędę tych zwałów
      tłuszczu bo rzeczwyiscie nie chce się po nich jeść! Czy macie coś jeszcze dla
      karmiących?
      • 24.06.07, 22:56
        Stosowałam 1-2 razy dziennie przez 2 tyg.- nie zrzuciłam ani gramasad(
        Coś ze mną nie tak, tym bardziej, że piłam to zamiast kolacji i nic!!
        Dodam, że jem mało i nietłusto, a ruchu mam sporo. Załamałam się, bo co jeszcze
        mogę zrobić?
        • 25.06.07, 10:48
          ja mam to samo, moze potrzebujemy więcej czasu??
          • 06.07.07, 14:39
            Chetnie sprobowalabym tych cudownych ziolek, bo samopoczucie z tymi dodatkowymi
            kilogramami jest paskudnesad ale karmie piersia i boje sie, ze malutka bedzie
            miala kolki
            • 06.07.07, 15:55
              nie mają negatywnego wpływu na brzuszek niemowlaka a nawet u nas kolki sie
              zmniejszyły a kupki są bardziej regularne.
    • 12.07.07, 17:29
    • 13.07.07, 09:13
      Chciałabym spróbować tego cundego specyfiku a biorę tabletki antykoncepcyjne.
      Ale na tej stronce wyczytałam:
      www.ispagul.pl/ispagul.htm
      - Przy jednoczesnym doustnym podawaniu leków ich resorpcja może być opóźniona
      - Należy zachować odstęp czasu (30-60 minut) po zażyciu innych leków

Więc?? Hmm...

--
      Martuśka ma już ponad roczek
    • 13.07.07, 21:14
      a na mnie nie dziala zupelnie. Pije to od 3 tygodni, 3 razy 3 i od miesiaca
      ponad dieta plus basem 4 razy tyg. I NIC na razie przynajmniej.

Aha, na pewno na tluszcz to to nie pomaga - jedynie usprawnia trawienie i
      perlistyke jelit (tak gwoli scisloscismile).
      • 14.07.07, 17:13
        JA dziś zjadłam z jogurtem. 2 łyżeczki. Czuję straszny ciężar na żołądku,
        jakbym zjadła coś strasznie zapychającego. Zobaczymy...
    • 14.07.07, 18:28
      w składzie przypomina colon c, i ma podobne działanie, a kosztuje o jakieś 20 zł
      mniej...warto spróbować, !!!!pomaga!!!ale pić regularnie perzez okrtes opisany
      na plakietce tego produktu
      • 16.07.07, 13:47
        a to się bieże przed w trakcie jedzenia ?
    • 17.07.07, 14:59
      też zaczęłam pić i mam pytanie - pijecie to przed jedzeniem czy po?
      piję dopiero drugi dzień ale już odczuwam zmniejszone łaknieniesmile))
      pozdrawiam wszystkie mamy!
      • 18.07.07, 11:08
        Matko, myślalam że pawia puszczę!!! Kupilam ze 3 tygodnie temu, ale wczoraj
        pierwszy raz sprobowałam. Matko, jak takie biale robaczki na zepsutym mięsie,
        smacznego. Ale chyba bedę pić.
        --
        Kocham Antosia syneczka mojego
    • 19.07.07, 13:37
      Czy możecie pochwalic się juz jakimiś efektami. Bo ja kupiłam ale przez gardło
      mi to nie chce przejść.
    • 01.08.07, 23:47
      Kupiłam to cudo. Od jutra zaczynam popijać.
    • 02.08.07, 07:18
      dzis kupuje to cudo smile
      --
      Dominik ma juz 3 lata i 9 miesięcy
      • 02.08.07, 21:33
        regulan tesz taki proszek a raczej wiurka wypilam 1 raz i wszystko mnie swedzi
        miala to kturas plis bo niewiem czy sie katowac czy poszukac tego co wy macie
      • 04.08.07, 09:18
        A ja mam taki sposób na to świnstwo (ispagul)- rano: szklanka maślanki+ 3
        śliwki suszone, ew. jakiegoś owocu+trochę słodzika+ 2 łyżeczki ispagulu,
        zmiksować i pić od razu. Koktajl pierwsza klasa. A wieczorem mieszam z sokiem
        warzywnym. I jedno i drugie da się spokojnie wypić.Mnie nawet smakuje. Co do
        efektów to trudno mi powiedzieć, bo chudłam zanim zaczęłam to pić ale
        faktycznie świetnie usuwa złogi z jelit i reguluje wypróżnienia. Ja zawsze
        miałam problemy z zaparciami a teraz jak ręką odjął.
    • 08.08.07, 13:57
      a powiedz na jak dlugo starcza ci opakowanie oraz czy jeszcze jakies
      cwiczenia i dieta byla???
      --
      Dominik ma juz 3 lata i 9 miesięcy
    • 14.08.07, 11:45
      Mi tylko brzuch po tym wzdęło i wygądałam jak w ciąży, aż musiałam figurę pić bo taki miałam cięzki, pełny i twardy brzuch. Już z tym skończyłam. O przeczyszczeniu nie było mowy, wręcz odwrotnie
    • 04.09.13, 00:25
      to może jak już kupujesz po 10zl za sztukę łupiny babki jajowatej to mogę ci polecić tańsze źródło: artmade.pl mają tam łupinę po 6zł bodajże

Ale jak przez sieć to lepiej zamawiać większą ilość. ja zamawiam po 15 sztuk i mam na dłuższy okres. Bo tak po 2 sztuki to się nie opłaca trzeba za dostawy zapłaćić za każdą wysyłka. Więc lepiej kupić raz a na dłuższy czas
    • 03.04.14, 21:53
      Chciała bym schudnąć używając babkę jajowata,jednak mam niedoczynność tarczycy z guzkiem i przyjmuję euhtyrox 100.Czy ktoś ma ten sam problem i przyjmuje babkę i jakie są efekty?
      • 18.03.16, 19:17
        Stosowałam babkę jajowatą ale bez efektów. Udało mi się schudnąć dopiero po zastosowaniu diety Sandruni. Schudłam aż 7 kg w niecały miesiąc. O diecie można poczytać w google
    • Gość: hsu IP: *.jmdi.pl 18.04.14, 15:22
      Ja też go zażywam ale w ilościach 20%płesznik i 80% jajowatej

allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=25070010&string=jajowatej&search_scope=userItems-25070010
      allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=25070010&string=p%C5%82esznik&search_scope=userItems-25070010
      z tych stron go biorę bo jest najtaniej po 6,90 za 100gram
      dość szybko wysyłają paczki bo na następny dzień kurier już stał pod blokiem. i płaciłam 13 zł za wysyłkę i to za kuriera.. Normalnie to za kuriera liczą sobie ponad 20zl.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.