• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Mądre zabawki dla rocznego chłopca

• 12.04.10, 20:36
    Poszukuję fajnych, mądrych i edukacyjnych zabawek dla rocznego chłopca. Bardzo
    proszę o rady. Mamy krzesełko uczydełko i szczeniaczka uczniaczka, które
    cieszą się w naszym domu dużym wzięciem . Ale może znacie jakieś inne fajne
    zabawki, które czegoś uczą oprócz tego, że wydają dźwięki?!
    Edytor zaawansowany
    • 12.04.10, 20:54
      Polecam przede wszystkim zabawki Mula z Ikea.
      http://www.ikea.com/PIAimages/26095_PE111081_S3.jpg
      http://www.ikea.com/PIAimages/28564_PE078189_S3.jpg
      http://www.ikea.com/PIAimages/03927_PE075898_S3.jpg
      http://www.ikea.com/PIAimages/21601_PE106540_S3.jpg

lub im podobne.

Córka ma 2,5 roku, różne zabawki się przewijały przez jej pokoik, i NIC jej nie zajęło lepiej i nie zainteresowało na dłużej, niż Ikeowe Mule.

W połączeniu z pomysłową mamą zdziałają więcej, niż szczeniaczki uczniaczki, uczone słuchaweczki i wszystkie uczydełka do kupy wzięte wink

• 12.04.10, 21:04
        To fakt co napisałaś. Mój syn uwielbia swoje krzesełko, ale teraz chcę postawić
        na inne zabawki. Te które przesłałaś są super. Na pewno coś takiego sprezentuję
        mojemu malcowi. Dziękuję bardzo za pomysł wink Jeszcze pomyślałam sobie o
        Odkrywczym Domku i Małym Majsterkowiczu Kiddieland. Też wyglądają ciekawie.
        • 12.04.10, 22:01
          ja też miałam faze na słuchaweczki, uczący grający czy coś tam itd. I się pewnego dnia wkurzyłam, zebrałam to całe badziewie, sprzedałam na allegro i kupiłam synkowi za to wywrotkę i przyczepę gigant trucka wadera. I to był strzał w 10. Młody nie ma dnia aby się tym nie bawił. Teraz (20 mies) już wogóle ma szał na punkcie tych aut, a ja tylko czekam aby była pogoda aby cały dzień siedzieć na działce i tam wykorzystywać możliwości pojazdów big_grin

-http://www.emalpol.pl/sklep/images/wader65000.jpg-

Ps. uczydełko i szczeniaczka zostawiłam. Krzesełko spoko, ale szczeniaczek jakoś mało fascynujący moje dziecko..
          http://www.suwaczki.com/tickers/eiktpc0zg4gxvmx9.png

• 12.04.10, 22:43
            szczeniaczkiem uwielbial sie bawic moj prawie 3 letni syn-spiewal piosenki-jak z
            radia i na dlugo byl to hitwinkwszystko zalezy od dzieckoa ale moi obaj synowie
            uwielbiali taka walizke kieddieland z narzedziami
            www.allegro.pl/item982472575_kiddieland_maly_majsterkowicz_mlotek_wkretarka.html
            mula oczywiscie tez super.do tego zwykle figurki zwierzatek.a maly(teraz ma 1,5
            roku) juz od dawna uwielbia taki domek weebels.niby nic a puszcza te ludziki non
            st0pwinkstarszy byl takim fanek little people-ale to tez jak mial 1,5 roku.
            no i kolejny hit dla moich milosnikow kluczy to taki domek smiki gdzie jest
            kilka drzwi i trzeba dopasowac klucz w odpowiednik molorze i ksztalcie a w dachu
            jest jeszcze sorter
            • 12.04.10, 23:32
              według mnie świetna jest też taka kostka z młoteczkiem ELC:
              http://www.elc.co.uk/content/img/product/108813_pr_1.jpg
              moj maly bardzo lubi wciskac te walce, przekladac, wbijac mloteczkiem, juz mu
              troche przeszlo, ale naprawde ladnie sie tym bawil
              i jeszcze swiat odkryc tiny love tez jest fajny, choc na to moze juz byc za pozno
              ostatnio furore robi tez kasa z elc, trzepie szuflada, zjada mikrofon i niby cos
              mowi, pika przyciskami, wklada karte
              --
              Ania (14.11.2006)

Adaś (18.11.2008)
    • 04.06.10, 13:03
      Znacie może jeszcze jakieś inne fajne, mądre, ciekawe zabawki dla 1-1,5 rocznego
      chłopca? Coś co się szybko nie nudzi, a może nawet rozwija? wink
    • 04.06.10, 13:41
      Polecam Odkrywczy domek Kiddieland!
      Nie jestem fanką plastikowych fiszejprajsów za niebotyczne pieniądze, które nie pozostawiają miejsca na wyobraźnię, ale muszę przyznać, że ta zabawka jest świetna.

Domek od 2 tygodni jest nieprzerwanie w użyciu i potrafi zająć dziecko na dobrych parę chwil. Ma mnóstwo funkcji, mój mały z przejęciem słucha szczekania psa, dzwonienia telefonu, czy spuszczania wody w kibleku, a przy dłuższych melodyjkach podryguje smile Super sposób na objaśnianie dziecku świata w wersji mini.

Dodam, że zabawka na urodzinowym przyjęciu zrobiła furorę. Non stop bawiło się nią kilkoro dzieci w przedziale 1-4 lat, więc myślę, że może długo posłużyć.

• 04.06.10, 14:21
      Ja proponuje zaczac inwestowac w duplo. Najpierw te zestawy male ze zwierzakami,
      a pozniej jakis zestaw postawowy kupisz do budowania. Moj syn i kolezanki corka
      wlasnie od swoich 1 urodzin bawia sie figurkami swinki, tygryska i innych
      zwierzakow. Do tego najlepiej rozwijaja ksiazeczki. Ja polecam te z serii
      obrazki maluchow z wydawnictwa olesiejuk.
      • 04.06.10, 14:38
        Zerknij do sklepu Novumgrom, jak moi chłopcy byli mniejsi,to często
        tam coś kupowałam. Oferta bogata, podzielona na sensowne działy
        typu: "pierwsze kroki", "manipulacje"....
        www.novumgrom.pl
        pomoce.novumgrom.pl/manipulacje-c-1282_1328.html
    • 04.06.10, 19:28
      kiedy synek miał rok, hitem były klocko Fisher Price Little People
      farma

• 04.06.10, 20:02
      no właśnie novumgrom, wspomniane przez Iwek33 ma świetne zabawki
      drewniane. Mieliśmy kilka i wszystkie były długo w użyciu a teraz
      cieszą następne dzieciaki w rodzinie. Ok. 18 mieś. przebojem były u
      nas duże (3.5 cm) drewniane koraliki nawlekane na sznurówkę. Dziecko
      ćwiczy zarówno zdolności manualne jak i koncentrację. Potem służyły
      też do nauki kolorów. Cena może mało zachęcająca ale warto, widok
      malutkich rączek próbujących przewlec koralik i ta koncentracja -
      bezcenne.
      pomoce.novumgrom.pl/koralikizestawmay-p-7316.html
      • 04.06.10, 21:16
        jeśli chodzi o szczeniaczka to zainteresowanie nim rośnie dopiero w wieku2,5-3
        latsmilewtedy dziecko zaczyna śpiewać ze szczeniaczkiem piosenki, naśladować głos.
        na pewno dobrym zakupem bedą wspomniane juz klocki lego z serii Duplo dla
        maluchów(mamy kilka zestawów które cieszą sie ogromnym zainteresowaniem).
        zainwestowałabym tez w gry dla dzieci ale tu juz potrzeba czasu rodziców żeby
        bawić sie z dziećmi:
        na pewno kot w butach, układanki, przybijanki etc.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.