• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Gdzie kupię mleczko pszczele? Pasieki?

• 16.06.10, 12:08
    Nie chcę takiego z apteki, bo podobno to zawracanie głowy, małe stężenie itp.
    Macie może namiary na jakieś godne polecenia gospodarstwo pszczelarskie?
    Bardzo mi zależy.
    Edytor zaawansowany
    • 16.06.10, 13:27
      najlepiej by było od najbliższego pszczelarza ale i tu coś znalazłam smile
      www.allegro.pl/item1078612814_mleczko_pszczele_mrozone_naturalne_od_pszczelarza.html
    • 11.09.13, 16:01
      Mogę polecić sklep.bartnik.pl/
      To w ogóle fajne miejsce jest, muzeum pszczelarstwa i przyjazny klimat - warto odwiedzić np. przy okazji zwiedzania skamieniałego miasta w Ciężkowicach smile
      Bardzo dobre wyroby mają też tu miodpodkarpacki.pl/ (wysyłają po kontakcie mejlowym), ale nie widzę w spisie mleczka - pewnie warto zapytać.
    • 12.09.13, 09:44
      Ja polecam ci tu miodynapekowskie.cba.pl/?page_id=2
      W każdym regionie Polski są pszczelarze i spokojnie powinnaś kupić. Nie widujesz na ulicy jakiegoś handlarza miodem?Na pewno wie jak kupić mleczko.
    • 06.03.14, 11:56
      www.pasiekanaturalna.pl
      tylko proszę o zamówienie około 30 dni wcześniej ze względu na uwarunkowania biologiczne pszczół. Mleczko pozyskiwane jest od trzeciej dekady maja do lipca włącznie.
      Pozdrawiam
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.