Dodaj do ulubionych

Gdzie kupię mleczko pszczele? Pasieki?

16.06.10, 12:08
Nie chcę takiego z apteki, bo podobno to zawracanie głowy, małe stężenie itp.
Macie może namiary na jakieś godne polecenia gospodarstwo pszczelarskie?
Bardzo mi zależy.
Edytor zaawansowany
  • 16.06.10, 13:27
    najlepiej by było od najbliższego pszczelarza ale i tu coś znalazłam smile
    www.allegro.pl/item1078612814_mleczko_pszczele_mrozone_naturalne_od_pszczelarza.html
  • 11.09.13, 16:01
    Mogę polecić sklep.bartnik.pl/
    To w ogóle fajne miejsce jest, muzeum pszczelarstwa i przyjazny klimat - warto odwiedzić np. przy okazji zwiedzania skamieniałego miasta w Ciężkowicach smile
    Bardzo dobre wyroby mają też tu miodpodkarpacki.pl/ (wysyłają po kontakcie mejlowym), ale nie widzę w spisie mleczka - pewnie warto zapytać.
  • 12.09.13, 09:44
    Ja polecam ci tu miodynapekowskie.cba.pl/?page_id=2
    W każdym regionie Polski są pszczelarze i spokojnie powinnaś kupić. Nie widujesz na ulicy jakiegoś handlarza miodem?Na pewno wie jak kupić mleczko.
  • 06.03.14, 11:56
    www.pasiekanaturalna.pl
    tylko proszę o zamówienie około 30 dni wcześniej ze względu na uwarunkowania biologiczne pszczół. Mleczko pozyskiwane jest od trzeciej dekady maja do lipca włącznie.
    Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.