• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

jaka jakość i rozmiarówka Mayoral

• 22.09.10, 16:04
    W oko wpadła mi kurtka na zimę dla córki ale nie wiem jaki rozmiar wybrać? Poszperałam trochę na allegro żeby zobaczyć jakie są rzeczywiste wymiary kurtek ale mam mętlik w głowie bo wychodziło by na to że muszę zamówić małej aż 86 (córka ma głównie ubranka H&M i rozmiar 80) Czy Waszym zdaniem ta rozmiarówka wypada rzeczywiście mała? I jaka jest jakość ubranek tej firmy? I czy te ubranka można kupić gdzieś w Poznaniu czy zostaje mi tylko zakup przez internet? dziękuję
    Edytor zaawansowany
    • 22.09.10, 16:41
      Witam
      Uwielbiam firmę mayoral,uważam ,że jest lepsza od Wójcika,nigdy nic złego z ubrankami się nie stało.Uważam że mają super wzory,kolory i materiały.Można powiedzieć że praktycznie wszystkie rzeczy z kolekcji mi się podobają.Rok temu równiez kupowałam córci kurteczkę płaszyk z tej firmy i uważam że rozmiarówka jest normalna [na pewno mniejsza od Wójcika czy coccodrillo]Rok temu moja córka miała 2 latkajest ze stycznia] i jest i była średniej budowy i wzrostu ani nie wysoka i ani niska miała rozmiar -86.[ale niestety szybko z niej wyrosła i w pazdzierniku była duża ale już w marcu była na styk dlatego na 2 latka wziełabym z zapasem 92]
      Teraz na 3 latka z zapasem brałabym -104.
      Co do sklepów-nie jestem z Poznania ale w Krakowie jest kilka sklepów w których bez problemu można kupic rzeczy tej firmy[są to sklepy wcale nie w centrum ale na osiedlu] może warto własnie w małych dobrze zaopatrzonych sklepach zobaczyc.Widziałam wczoraj u mnie w carrfurze w małym butiku kurtki z nowej kolekcji-super i cena wcale nie tak duża za nową trzeba zapłacic ok 120 zł.
      Jeśli chodzi o jakośc to dla mnie super .Kurtki lekkie i cieplutie.Jestem z nich bardzo zadowolona.
      • 22.09.10, 18:03
        Mayoral to hiszpańska firma, mamy kilka ciuszków i sa rewelacyjne -nic sie z nimi nie dzieje . Fajne ciuszki i ciekawe wzornictwo jak dla mnie smile
        • 22.09.10, 19:52
          Dużo Mayoral jest w Pati i Maksie na Polnej, również kurtki. Moja córka ma jakies 81 cm wzrostu, 86 jest na nią z luzem (np. ciut za długie rękawy), ale już daje radę nosić.
          Mierzyłam jej taką śliwkową kurtkę właśnie 86 i wyglądała bosko. Nie kupiłam tylko dlatego, że mam już kombinezon gap i 2 kurtki dodatkowo i starczy.
          Moim zdaniem mają boskie ciuchy, chociaż drogie.
          • 22.09.10, 20:46
            dziękuję za odpowiedzi wink
            Właśnie zmierzyłam małą i ma ok. 80 cm, poza tym ok. 10 kg i ponad 15 miesięcy.
            Olatb Twoja córka jest podobnego wzrostu, czy jakbyś miała kupić tę kurtkę to zdecydowałabyś się właśnie na 86? A na Polną postaram się zajrzeć ale wolę już na wszelki wypadek wiedzieć jaki rozmiar zamówić przez internet w razie gdyby w Pati i Maksie nie mieli tej upatrzonej kurteczki...
            • 22.09.10, 22:11
              moja córka wagowo tez podobnie, więc są zbliżonych gabarytów. Tak, wzięłabym 86. Wyglądała już ok, a był jeszcze zapas na zimę. Zalezy jeszcze jaki to typ kurteczki, ja mierzyłam taką z rozmiarówki dla starszych dzieci i ona się zaczyna od 86. Kupiłam zresztą kilka innych rzeczy w tym rozmiarze. Dla porówniania w 86 coccodrillo, które też jest w pati i maksie się utopiła.
              Jaką kurtkę sobie upatrzyłaś, to Ci napiszę czy ją widziałam.
              • 22.09.10, 23:31
                olatb - upatrzyłam sobie 3 kurteczki

Niestety nie umiem wkleić zdjęć więc podaję linki:

1. www.baby-center.com.pl/?1803,kurtka-zimowa-mayoral-fiolet-%284454%29-80

2. www.baby-center.com.pl/?1731,kurtka-zimowa-mayoral-fiolet-%282466%29

3. www.baby-center.com.pl/?1811,kurtka-zimowa-mayoral-jasny-roz-%282476%29

Tak do końca nie wiem też czy to typowe zimówki czy jesienne więc fajnie jakby były na Polnej. Jeśli widziałaś którąś z tych kurteczek to napisz proszę. Ogólnie chciałam coś we fiolecie lub jasnym różu.
                • 23.09.10, 07:37
                  wydaje mi się, że były wszystkie, nie wiem jak z rozmiarami, bo z działu baby, z którego jest ta różowa, mają z reguły mały wybór rozmiarów. Ja mierzyłam właśnie tą jeżynę. Wg mnie to zimówka, wg mnie prześliczna smile Kolor też cudny.
                  Cenowo podobnie 102 albo 109 zł zdaje się że kosztowała.
                  • 23.09.10, 10:22
                    wielkie dzięki
                    teraz to na pewno tam pojadę i cena też ok jak na kurtkę wink
                    napiszę potem jak zakupy smile
                    pozdrawiam
    • 25.09.10, 20:29
      Mayoral jest również w Opalenicy - sklep Majka, a rozmiarówka chyba rzeczywiście jeśli chodzi o kurtki to trochę zaniżona
    • 25.09.10, 22:59
      Byłam dzisiaj na Polnej i mieli tę jeżynową kurteczkę ale niestety tylko w rozmiarze 68 i 74 crying Kurteczka rzeczywiście śliczna i Zuza musiałaby tez mieć 86 bo przymierzałam jej taką samą białą 80 i była taka akurat a nawet trochę już przymaława. I najgorsze jest to że dostaw raczej nie będzie... Chciałam zamówić przez internet ale znalazłam tylko jeden sklep z tymi kurteczkami i też do końca nie wiadomo czy w ogóle kurteczka jest dalej w sprzedaży, odpowiedź dostanę w poniedziałek.
      anka niestety do Opalenicy mam za daleko a nie mam tam też nikogo komu by zlecić zakup...
      • 26.09.10, 21:19
        witam, mayorala kurtki są w Poznaniu w bylej Modenie na kraszewskiego, tam jest taka hurtownia i tam są na 100%. pozdr butita
        • 26.09.10, 22:27
          Dokładnie te kurtki widziałam w kerfurze Czyżyny w Krakowiesklep odzieżą dziecięcą Padme ewentualnie na Placu Bieńczyckim mały sklepik super zaopatrzony.Pozdrawiam
          • 27.09.10, 11:17
            wielkie dzieki dziewczyny smile
            • 27.09.10, 11:25
              butita a kojarzysz jak sie ta hurtownia nazywa, chcialam zadzwonic i zapytac sie czy maja te kurtke bo po co niepotrzebnie jechac, a wiesz moze w jakich godzinach maja otwarte?
              • 27.09.10, 11:38
                butita juz sobie znalazlam te hurtownie wink
                • 08.10.10, 09:31
                  w mosinie koło Poznania `na rynku też jest sklep z tymi ciuchami
    • 08.10.10, 09:50
      Widziałam kurtki tej firmy, ale bardzo przelotem i nie wiem, czy zainteresować sie bardziej, czy sobie odpuścić. Kupował ktos z was dla starszych dzieci (134, 140)? Fajne są?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.