Dodaj do ulubionych

Wózek grander

04.10.10, 12:17
Czy ktoś z Was ma i używa wózek Grander i mógłby mi powiedzieć czy jest wygodny w prowadzeniu? Bardzo mi się podoba, zastanawiam się nad zakupem, ale chciałabym poznać opinie użytkowników.
Wózeczek wygląda tak www.sklepikdzieciecy.pl/wozek-grander-tutek-p-1021.html
Badzo proszę o informację. Mam jeszcze troszkę czasu na zakup. Nigdzie w sklepie u siebie nie ma tego wózka, żebym mogła go obejrzeć na żywo, więc każda opinia będzie dla mnie cenna.
Edytor zaawansowany
  • afroddytta 04.10.10, 12:26
    forum.gazeta.pl/forum/w,22462,117137563,117137563,Wozki_TUTEK.html
    forum.gazeta.pl/forum/w,22462,115936288,115936288,Tutek_Grander_Alu_nowosc_Znacie_.html
  • maczek1 04.10.10, 12:28
    O, dziękuję za linki. Próbowałam szukać, ale mi nie wyskoczyły te wątki.
    Dziękuję!
  • jarekp33 05.10.10, 11:05
    Kupiliśmy z żoną ten wózek niedawno. Na razie jesteśmy zadowoleni. Tu w tym sklepie co podajesz jest nawet tańszy...
  • maczek1 07.10.10, 13:37
    Skoro macie ten wózeczek to możesz mi powiedzieć jak działa budka? czy jest głośna podczas składania i rozkładania? Interesuje mnie też skrętność kółek, jak się podjeżdża pod krawężniki, wygodnie? I czy nie "telepie" dzieckiem na naszych chodnikach? Tu, gdzie mieszkam chodniki nie należą do idealnie gładkich i obawiam się właśnie tego, żeby dziecko nie było zbytnio wstrząsane. Znajomi polecają mi wózek Roan Marita, bo ma ponoć super amortyzację. Jak to wygląda z Granderem?
  • jarekp33 07.10.10, 14:00
    Budka jest naprawdę cicha, kółka chodzą bez problemu. Wózek sprawuje się całkiem fajnie... Też zastanawialiśmy się nad maritą bo to taki fajny, klasyczny wózek - tyle że nie ma skrętnych kółek i jeżdżąc po sklepie trzeba się trochę nagimnastykować. Co do terenu to w terenie sprawuje się całkiem nieźle, tylko trzeba zablokować przednie kółka - wtedy mniejszy stawia opór.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.