cukierki na urodziny Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Cześć dziewczyny,
    zbliżają się urodziny mojej córki i ona chce przynieść cukierki do przedszkola, żeby poczęstować inne dzieci. jakie cukierki kupić? dowiedziałam się, że bez orzechów (bo niektóre dzieci mogą być na nie uczulone). żelki?? ale chyba były lepsze takie cukierki pakowane w papierki
    poradźcie coś proszę
    • ja kupilam dla 5 latkow nimm 2 żujki w jednym opakowaniu jest 18 sztuk.Mi wystarczyły 2 opakowania przesypałam do ozdobnej papierowej torebki.Dzieci były zadowolone.pozdrowionka
      • Jeśli chodzi o żelki, to w lidlu jest takie duże opakowanie a w nim w osobnych malutkich paczuszkach po kilka żelków pakowane - moja córka właśnie takie kiedyś brała do przedszkola i każde dziecko dostało swoją mini paczuszkę. Do tego miała różne cukierki (też opakowane w papierkach np krówki, galaretki w czekoladzie itp) i wszystkie wymieszane w ozdobnym pudełku. Każde dziecko dostało więc te mini żelki oraz częstowało się cukierkami, takimi jakie lubi smile
        Wszyscy byli zadowoleni smile
        • kupuje zazwyczaj około 50 szt zozoli musujących na wagę i 30 szt lizaków + kilka opakowań tych 5 paków malutkich herbatników z biedronki , które łatwo rozerwać na pojedyncze sztukismile

dzieciaki są zadowolone
          --
          Asia
          • U nas zabronione są lizaki i wszelkie twarde karmelki (możliwość zakrztuszenia). Moja córka zaniosła Czekoladę Milka dla dzieci ta pakowaną każda czekoladka oddzielnie jak Kinder czy inne. Kupiłam kilka tabliczek i włożyłyśmy już bez kartoników do torebki.
            --
            Asia mama Sandry (10.03.2005) i Emilki (12.08.2007)
    • Obojętnie jakie byleby miękkie!!! To po pierwsze. Po drugie żadnych orzechów. Po trzecie trzeba niestety uważać z czekoladą, bo może się zdarzyć, że któreś z dzieci będzie uczulone.
      Żelki w sumie mogą być, byleby jakieś dobre. Nie cierpię tych tanich żelek oblepionych cukrem i moja córka np. też takich nie lubi (są za słodkie).

W zeszłym roku na urodziny córki zaniosłam do przedszkola pączki. Te małe takie.
    • mysle ze wieksze prawdopodobienstwo bedzie ze jakies dziecko jest uczulone na czekolade nie na orzechy.
      Najlepiej zapytaj pania w przedszkolu.

U nas byli uczuleniowcy, wiec dawalam i czekoladowe i żelki i ptasie mleczko i krowki - dałam tyle do wyboru, ze dzieciaki jadły tydzień big_grinbig_grinbig_grinbig_grin
    • Że też ludzie umieją takie rzeczy roztrząsać...
      Nie prościej spytać Pani jak się robi czy i jakie ewentualnie cukierki się kupuje??
    • ja będę kupować różne cukierki krówki, jogurtowe, musujące, z galaretką i może trochę żelek. u nas w przedszkolu nie mogą zajadać sie cały tydzień bo pani pozwala na tylkko określoną ilość (np 2 sztuki) a rtesztę oddaje rodzicowi

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.