domek z Biedronki Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Przepraszam jeśli się powtarzam ale nie znalazłam w wyszukiwarce odpowiedzi. Czy ktoś miał domek taki jak będzie sprzedawany w Biedronce? Proszę o opinię czy warto. Mamy domek z Wadera- porażka.
    • www.biedronka.pl/oferta/inspiracje_tygodniowe/pomysly_pod_choinke2/gazetka/
    • My mamy nie identyczny, ale bardzo podobny. I córki chętnie się nim bawią. Mamy go już od 2 lat i niestety popsuły się figurki laleczek. Orientujecie się czy gdzieś mozna kupić same laleczki?
    • My mamy ten z niebieskim dachem jakieś dwa lata. Jest to nasz najlepszy domek, najpierw bawiła sie nim głównie starsza teraz bawią sie obie a młodsza nawet lepiej i częściej (potrafi sama przy nim kilkadziesiąt minut spędzić). Wszystko (domek i mebelki )jest plastikowe ale z mocnego plastiku, połamało nam sie tylko 1 krzesełko bo niechcący na nie nadepnęłam.
      --
      Asia mama Sandry (10.03.2005) i Emilki (12.08.2007)
    • Laleczki Polly pocket spokojnie się w nim zmieszczą.
      Półeczki/piętra są ciut wąskie ( mamy niebieski domek),ale na wysokość będą pasować.
      Ja tylko nie rozumiem tej ceny - aż 149 zł???
      2 lata temu kupiłam ten domek w Biedronce za 79 zł,a w Realu był wtedy taki sam za 89 zł)
      Za 149 zł to powinien zestaw dwóch domków z oferty kosztować smile)
      • Do 100 zł z przesyłką na All:
        allegro.pl/listing.php/search?string=HAPPY+FAMILLY&category=0&description=1
        --
        Emilia (08.12.2007)
        Jaśmina (09.03.2009, 9tc)
        Eryk (05.03.2010)
      • No właśnie pamiętam że był w ofercie kiedyś i w cenie poniżej 100 zł. A może któraś z Was wypatrzyła taki sam domek (skoro ten jest z dobrego materiału) w innej sieciówce?
    • Dwa lata temu kupiłam ten niebieski w biedronce za 79 zł. Moim zdaniem to na 99% ten sam.
      Tamten był bardzo fajny. Daliśmy go w prezencie. Podobał się. Duży, dobrze wykonany , z efektami dźwiękowymi.
      Za 79 zł warto było go kupić - za 149 na pewno nie.
      W ogóle mam wrażenie, ze oferta Biedronki w tym roku kiepska jakaś. A jak coś lepszego to i cena wysoka.
      Szkoda sad
    • mamy ten domek - jest porzadnie wykonany - u nas nic się ne zepsuło, mieszkaja w nim petszopy smile
      --
    • Tak, mam ten domek z niebieskim dachem smile.
      Mój domek to tak naprawdę już "staruszek". Moja siostra dostała go na Mikołaja jak miała 4 lub 5 lat. Obecnie ma 13, więc było to 8 lub 9 lat temu. Siostra bawiła się nim bardzo intensywnie, właściwie to codziennie, bo ona była wg mnie dziwolągiem, gdyż z zabawek uznawała tylko i wyłącznie lalki Barbie. No i w tym domku mieszkały te jej lalki. Był to jeden z dwóch domków jakie posiadała.
      Teraz domkiem bawią się moje dzieci. Mieszkają tam małe kucyki pony mojej córki, a syn otwiera drzwi i parkuje tam swoje autka, bo wg niego to garaż. Z tym, że domek powoli zaczyna się już sypać, plastik zaczyna się odłamywać, więc na pewno już długo nie pociągnie, mimo wszystko to trwała zabawka.

--
      Klara (styczeń 2006)
      oraz
      Staś (styczeń 2009)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.