• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Proszę o listę firm - dot. butów dziecięcych. Dodaj do ulubionych

• 06.02.11, 22:06
    Bo ja znam:

Bartek
    Primigi
    Antylopa
    Ecco
    Geox

I tylko w tym obszarze się poruszam. A wiem, że firm jest wiele więcej a ja ich nie znam, mam na myśli dobre obuwie oczywiście, np sandałki nie obcierające stopu itp.
    Zaawansowany formularz
    • 06.02.11, 22:11
      Superfit
      Clarks
      Emel
      Niektore Cool Club (Smyk) są dobre
      Ostatnio dziewczyny chwalą tu Keen
    • 06.02.11, 22:12
      osobiście Bartka nie zaliczyłabym do dobrych, po wpadce jaka miał miejsce u nas, czyli różna wysokość podeszwy w butach.

A jeszcze:
      mrugała
      emel
      elephanten
      Naturino
      Super fit
      • 06.02.11, 22:12
        jeszcze clarks
      • 06.02.11, 22:14
        Bartki słabe są, a drogie...
    • 06.02.11, 22:13
      No i oczywiście z Deichmanna Elefanten oraz niektóre Baerenshue.
      • 06.02.11, 22:50
        Ja jestem fanką butów Gucio.

--
        Baw się smile
        • 06.02.11, 23:02
          Barbi, chciałam kupić u nich buty dla T. ale po ich chamskiej podwyżce zdecydowałam dać zarobić obcemu kapitałowi.
          • 07.02.11, 10:48
            mmala6 napisała:

> Barbi, chciałam kupić u nich buty dla T. ale po ich chamskiej podwyżce zdecydow
            > ałam dać zarobić obcemu kapitałowi.

Na allegro są jeszcze w starych cenach.

--
            Baw się smile
    • 06.02.11, 23:00
      18_lipcowa1 napisała:

np sandałki nie obcierające st
      > opu itp.
      nie ma czegoś takiego. Mojego syna bezlitośnie obtarły sandałki ecco ze zwierzątkiem (jest taka seria dla maluszków) oraz elefanteny granatowe tak bardzo zachwalane. I jedno i drugie supersmile poza tym, że obtarły do żywej krwi i synek przez całe lato chodził w skarpetkach. Co noga to inne odczucia.
    • 06.02.11, 23:10
      Merell
      Regatta
      - sandałki dla dzieci kupuję zawsze z materiałem pod paskiem i wtedy nie obciera.
      Raz kupiłam jakieś Deichmany, które były ładne, ale dwa razy je wymieniałam, bo rzepy się zużywały w zastraszającym tempie. I to mnie niestety zraziło do sandałków w tej cenie.
      • 06.02.11, 23:24
        Jeszcze: fajne raczej droższe

Garvalin
        www.garvalin.com/
        Agatha Ruiz de la Prada
        www.agatharuizdelaprada.com/
        Naturino
        www.naturino.com/index.php
        Camper
        www.camper.com/
        Superfit
        www.superfit.at/
        Ricosta
        www.ricosta.de/

Sportowe: Nike, Adidas, Lacoste, Timberland
        shop.timberland.com/home/index.jsp
        etc. etc.smile
    • 07.02.11, 08:05
      znaczy mają swoje sklepy czy wrzucają do każdych?
      • 07.02.11, 09:36
        I tak i taksmile
        Wszystkie te marki w swoich krajach mają firmowe sklepy, w Pl czasami, a zwykle są sprzedawane w dobrych sklepach z markowymi butami.
        Często kupuję buty na "państwowych" Ebayachsmile np. eBay.co.uk, eBay.de, eBay. com, eBay.it

Naturino ma sklepy w Warszawie, Krakowie itd., Timberland ma sklepy w galeriach handlowych.
        Apia ma buty Camper, Lacoste, Ecco (inne modele niż w sklepach firmowych)
        Gino Rossi ma Geox
        DMDsklep ma Superfit (są także w innych sklepach)
        Maraga Kids ma Primigi
        Wspomniane Mivo ma wiele z tych marek np. Tommy Hilfigger

Zapomniałam wspomnieć wcześniej o Chicco (b. fajne butki) w galeriach handlowych
    • 07.02.11, 08:36
      Oprócz tego co zostało już napisane, to jeszcze jest fajna firma Sunway (moja córka miała sandałki tej firmy i były naprawdę super). Renbut także jest okej.

--
      Klara (styczeń 2006)
      oraz
      Staś (styczeń 2009)
    • 07.02.11, 10:42
      Emel
      Mała miała takie, tylko różowe, sa super, mieciutkie a tam gdzie trzeba trzymaja stopę.
      allegro.pl/super-buty-do-nauki-chodzenia-emel-rozmiar-18-i1446522229.html
      Na lato tez miała sandałki emel, świetne, kosztowały około 85 zł, nie obcierały, czesto nosiła na goła nózkę, bardzo załowałam ze szybko z nich wyrosła.
      polecam

Butów "bartek" nie miałyśmy, ale kuzynka bardzo odradzała, w porównaniu do zalinkowanych były "duze", ciężkie i sztywne.
      Moja żabka: Hania (21.05.2009.)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39610.png
      • 07.02.11, 11:20
        Emel - kupujemy od początku, super polskie buciki smile
        Oprócz tego że nie zawiązuje synkowi bucików na wszystkie dziurki, to nigdy nie miałam z nimi żadnych problemów (ja sobie też nie wiąże butów na wszystkie dziurki, bo niewygodnie mi- nie wiem może to kwestia wysokiego podbicia)
        Emel ma produkcje w Częstochowie i tam kupujemy w cenach producenta wink
      • 07.02.11, 11:41
        Garvalin!!!
        --
        Projekt Warszawiaksmile
        www.youtube.com/watch?v=Pd0ScofLTGw
        • 07.02.11, 11:48
          Pediped
          Agatha Ruiz de la Prada / Garvalin
      • 12.02.11, 14:30
        Emel to faktycznie świetne buty, mała miała takie do nauki chodzenia, bardzo miekkie, lekkie, teraz na wiosne tez jej kupie tej marki
    • 07.02.11, 12:04
      Kiedy moje dzieci zaczynały chodzić kupowałam takie buty:
      sklep.tombut.pl/pl/c/Obuwie-letnie/60
      --
      byle do wiosny! znowu!!!
      • 07.02.11, 12:55
        Ostatnio zakupiłam na Amazonie kilka par Umi(to chyba amerykańska marka), wyglądają fajnie. Podobają mi się też Vincent shoes ale u nas niedostępne.
      • 18.10.13, 15:05
        Też kupujemy Tombuty (teraz mamy zimowe, są świetne), acz wyglądem nie powalają.
    • 07.02.11, 15:16
      A któte buty na wyjątkowo wysokie podbicie? Memu niespełna dwulatkowi pasują tylko Bartki...w Elefanteny nawet stopa nie weszła...
      --
      73/98

http://www.suwaczki.com/tickers/relg6iyessrnjxyc.png
      • 07.02.11, 15:54

Kickers - angielska firma z fajnymi butkami
        • 07.02.11, 18:59
          keeny smile
      • 07.02.11, 19:29
        Co nie weszło w Elefanten szerkość IV, wejdzie w Emele smile
        • 07.02.11, 19:50
          poza Częstochową?
          --
          73/98

http://www.suwaczki.com/tickers/relg6iyessrnjxyc.png
          • 07.02.11, 20:30
            Radomsko (pod Czestochowąbig_grin), bywaja tez na allegro,
            moze zapytaj u zródła :www.emel.com.pl/
            --

• 07.02.11, 22:02
              Taaaa, wiesz, co oni mówią?
              "My mamy mało punktów, do Warszawy to nam się nie opłaca wysyłać..."
              !!!!!!

W Wawie są:
              - w Mivo, ale drogo
              - tu: www.wyprawki.pl
              - w nowym bloku na rogu Powst. Śląskich i Człuchowskiej, tym ze Stokrotką - w jednym sklepie z butami dziecięcymi już są, a w drugim mówią, że będą mieć na wiosnę
          • 07.02.11, 21:37
            W Nico w Krakowie na pewno są buty Emel
      • 08.02.11, 12:47
        Moja córka ma bardzo wysokie podbicie i szeroką stopę. Jeszcze nigdy w żadne Bartki nie zmieściła jej się stopa... wink Geox jest na wysokie podbicie, choć niekoniecznie pasuje na bardzo szeroką stopę... na lato sandałki Sunway pasują na moją córkę, Clarks niektóre są dobre, raz udało mi się kupić odpowiednie Elefanten na zimę i raz też półbuty tej firmy, w Bacie kiedyś też mi się udało coś kupić, a z takich tańszych butów to w Reserved jak pojawiają się buciki, to właśnie przeważnie są na wysokie podbicie, moja córa miała stamtąd trzy pary, bo w żadnym sklepie nie mogłam nic znaleźć, w końcu weszłam do Reserved i tadam, tam wszystkie w jej rozmiarze pasowały. A teraz na wiosnę kupiłam jej Nike Dunk Low, co prawda jeszcze do nas nie dotarły, bo zamawiane na all, ale od razu widać, że będą pasować właśnie na taką stopę.
        --
        Klara (styczeń 2006)
        oraz
        Staś (styczeń 2009)
    • 07.02.11, 22:49
      Ja kupuję Keen - gdy tylko mają promocję w firmowym sklep.keen.pl
      • 08.02.11, 12:28
        o amerykańskich UMi juz napisano
        od lat kupuję synowi sandały RICOSTA teraz przerzuciałam się na MERRELL
        austriackie RICHTER
        buty OLANG dostepne w salonach Nico
        super wygodne i wytrzymałe buty sandały TEVA
        angielskie START RITE
        --
        pozdrawiam.Pasik
        Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły
        • 08.02.11, 19:15
          Pasik - gdzie TEVA kupujesz? Masz jakiś miejsce z dobrymi cenami? Dla dzieci czy tylko dla dorosłych?
          • 12.02.11, 13:24
            na razie tylko allegro , mam dwie pary sandałów jedne dla dorosłego drugie dziewczęce 31 rozmiar czekają aż noga urośnie mojemu pacholęciu.
            --
            pozdrawiam.Pasik
            Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły
    • 11.02.11, 19:37
      podaj kod, bo nikt nic nie obejrzy smile
      --
      Zubeydes hand made art
      • 11.02.11, 20:35
        ups, nie sprawdziłam, ze sie nie wyswietla, przepraszam
        hasło: emel006
        --

• 11.02.11, 20:38
          www.emel.com.pl/
          na dole hasło
          --

• 11.02.11, 23:38
            A czy może ktoś wie, gdzie na Śląsku można kupić buty Emel?
            • 11.02.11, 23:39
              Oprócz Częstochowy oczywiście smile Są gdzieś w Katowicach lub Bielsku?
    • 11.02.11, 23:46
      Dziś widziałam w Hali Człuchowskiej. Tylko dziewczęce.
    • 12.02.11, 00:07
      Temar

Młoda miała już 2 pary trzewików tej firmy i jedne sandałki. Świetna jakość - naprawdę nie do zdarcia. Bardzo wygodne, całkowicie skórzane, pięknie się zgina podeszwa (w odróżnieniu od mega sztywnych Bartków). Podoba mi się też wzornictwo - nie krzykliwe, bez zbędnych kwiatuszków, wianuszków i t.d. Ale ciężko je dostać ostatnio sad Same małe rozmiary są...
      • 12.02.11, 00:19
        Jakiego rozmiaru potrzebujesz?
        Może tu?
        www.butyskrzata.pl/c/pl/9/2/1/6/long/obuwie+szkolne+rozmiar+31-38.html
        • 12.02.11, 16:34
          Jamet, Aurelka, Azas, Temar, Vi-gga-mi, Bajbut, Daniel, Memo,Dawid, Ani-But, Antylopa, Wik,Nemo,
    • 18.10.13, 13:01
      A zna ktos markę Fullstop?
    • 18.10.13, 15:44
      Ja też polecam Emele - mieliśmy już trzy pary butów tej firmy (wysokie tenisówki za kostkę, letnie sandałki, które właśnie poszły do szafy i trzewiki, w których córka zaczęła chodzić), teraz kupuję tam zimowe (chociaż one raczej przejściowe niż zimowe są, aczkolwiek na futerku). Są bardzo ładne, naprawdę trudno je zedrzeć, lekkie i miękkie. To była jedna z trzech marek, którą poleciła nam rehabilitantka (poleciła Ecco, Emela i Elefanten). Niestety, rzeczywiście jest kłopot z dostępnością tych butów. Na stronie producenta są pojedyncze sztuki i na dodatek zawsze o ok. 30-40 zł droższe niż w sklepie (pytałam w sklepie - to taka polityka firmy, żeby ludzie brali od nich, a nie żeby ematki kupowały przez sieć... no comments). Ja kupowałam raz ze strony producenta (ktoś tu już wrzucał link), największy wybór jest na allegro. Są też na mivo, wcale nie najdroższe. Mogę jeszcze podpowiedzieć Kraków - są w sklepie Ciocia Klocia w Borku Fałęckim, troszkę ma Prima Strada, ale mały wybór, ponoć są gdzieś na Tandecie. Najlepszy sposób w sumie poleciła mi pani z Emela: zadzwonić do nich z wybranym modelem, a oni sprawdzają, gdzie ostatnio wysłali partię takich butków. Ja tak ściągałam dla córki trzewiki z Katowic bodajże.
      • 18.10.13, 16:00
        Przez 5 lat przetestowałam na córce :Ecco,Geox,Primigi,Superfit,Naturino,Clarks,Elefanten,Crocs.Polecam smileKupuję też balerinki w Zarze.
        Gatunkowo kiepskawe ale nie mogę się oprzeć tym z H&M wink
        • 18.10.13, 17:46
          sandałki american club ,pierwszy raz kupiłam córce w tym roku ,były i nadal wygladają super
          śniegowce z tej samej firmy miała w zeszła zime sprawdziły sie
          w tym roku kupiłam i córce i synowi ,zobaczymysmile
          ja lubie renbut ,sunwey,dawid
          --
          http://www.suwaczki.com/tickers/4rtkgqq40wmmy87i.png

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcp07w0tzpg1f2.png
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.