• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Jeździk dla 2 latka dobry na chodniki?????

• 14.03.11, 14:51
    Witam was!
    Poszukuje w dobrej cenie max 150zł, wygodnego, bezpiecznego jeździka (popychacza) który da rade polskim chodnikom smile
    Zastanawiam sie nad Big Bobby
    allegro.pl/big-jezdzik-big-bobby-car-classic-1303-czerwony-i1502553198.html
    i nad tym :
    allegro.pl/jezdzik-nowosc-mega-hit-warszawa-i1491111883.html
    Może wiecie który by był lepszy?????
    --
    Moje szczęście ma już
    Edytor zaawansowany
    • 14.03.11, 15:43
      moi 2 synowie maja boby cary-kuplam juz jako uzywane, chlopcy od wiosny do jesienie korzystali z nich codziennie-jezdzili i po chodniku i po drodze, ale tez i po wertepach (jak sie dalo), ulubiona zabawa to zjazd z gorki i uderzanie w brame garazowa-auta przezyly i maja sie dobrze-nie pekly, kolka tez super...wiec polecam w 100% (tylko nie wiem czy ten z obrazka to oryginal czy nie podorbka, oryginaly sa wykonane z super wytrzymalego plastiku), ze zdjec wygalda na oryginalny (fotki z niemieckim napisami tez na to by wskazywaly, ale lepiej dopytac)...auta sa dosc ciezkie wiec do noszenie sie nie nadaja (mielismy czasmi tak, ze mieli dos cjazdy i trzeba bylo niesc auta...nie polecam)

a to drugie auto wyglada raczej na slabe (ale nie wiem bo takich nie mamy)
      • 18.03.11, 13:13
        No to super! Dziękuje za odpowiedz!
        Zdecydowałam sie na NEW BIG BOBBY CAR one mają jekieś tam ciche kółka
        tylko próbuje zlokalizowąć dzieś w Warszawie ale na próżno sad
        --
        Moje szczęście ma już
        • 18.03.11, 13:43
          sorki mam 3 dzieci, ale tego koromysla nie potrafilabym dac dzieciom bo:
          . Ani to sie odepchnac nozkami , bo szerokie i wiedze ze ma chyba cos gdzie stawia sie nogi, popychac tego nie ma jak, chyba ze rodzic z "kopa" . No i jaki jest sens zeby dziecko na tym kleczalo? chyba zeby po przekoziolkowaniu rozbilo glowe
          Osobiscie nie wzielabym za darmo
          • 18.03.11, 13:48
            o bobby carze piszesz?
            no widac do kraj to obyczaj, bo w niemczech kazde dziecko ma i jeszcze dorosli sobie dla jaj zawody na tym robia
            wytrzymale to cholerstwo do 100 kilo, porzadna konstrukcja i dzieciaki smigaja az milo
            siada sie normalnie, nie wiem skad pomysl z klekaniem, ja mam w domu trojke dzieci i trzy bobiki, zawody robia po domu i na dworze, zasuwaja jak szalone
            --
            "tak jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach" by prababcia Luśki
        • 18.03.11, 21:10
          Nie ma za co..tak jak donkaczka pisze- w DE boby car to jak w PL rowerwink kazde dziecko ma i smigaja na nich az wyrosna...
    • 18.03.11, 14:23
      Miałam bubble go Berchetta.

Jeździł po absolutnie wszystkim (kauczukowe koła) a do tego byl niewywracalny.
      --
      Jak można taką podłą być i mieć tak ładny biust
      • 18.03.11, 15:56
        berchet bubble go - za wzg na super koła, bardzo wytrzymały i stabilny
    • 18.03.11, 17:06
      w tym wieku mój syn opanował już do perfekcji jazdę na biegówce
      pytałam kiedyś ortopedę co lepsze do korekcji krzywych kolan , powiedział zdecydowanie rowerkowe sprzęty, nie niskie odpychacze
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.