Dodaj do ulubionych

Wakacje we Władysławowie:-)

30.03.11, 10:13
Poszukuję niedrogiej i fajnej kwatery prywatnej we Władysławowie dla naszej trójki na dwa tygodnie w sierpniusmile więc nie chcę wybrać pochopnie. Może macie coś godnego polecenia?
Przyznam, że do wakacji w tej miejscowości przymierzam się już kolejny rok, bo gdy się decyduję to już nic fajnego w necie nie ma. Może w marcu jeszcze coś upoluję?smile

Wiem wiem, że są inne może odpowiedniejsze fora, ale tu znam ludzi a nie chcę dać się nabrać na reklamęsmile
Edytor zaawansowany
  • carpediem30 30.03.11, 11:34

Ja wakacji we Władku wyjątkowo nie lubię - miejscowość bardzo głośna w sezonie, wszędzie tłumy - w jadłodajniach cięzko znaleźć wolny stołek. Poza tym plaża choć szeroka, straszanie brudna, pamiętam wszedzie pełno smieci i porozrzucanych petów i tłumy ludzi, trudno znaleźć miejsce do plażowania "z widokiem na pierwszą linię brzegową".
    Na rodzinne wakacje z małym dziecikiem zdecydowanie wybrałabym spokojniejszą miejscowość - chociażby pobliskie Chłapowo - chociaz tam też mi się nie podobało ze względu na trudna dojście do plaży (klif).
  • pasik 30.03.11, 12:03
    a na 100% jesteś pewna że Władysławowo?
    to była jedna najbardziej porażkowych miejscowości w sezonie letnim, nawet Łeba się przy niej chowa- ma przynajmniej szeroką plażę ( brudną) ale płytką wodą.
    No chyba że lubicie mega ścisk, leżenie jednego ciała obok drugiego, kolejki i takie tam przyjemności. Wiem tacy ludzie też istniejąsmile
    wybieram miejscowości mniej zaludnione, tam mogę coś polecić np Białogóra
    --
    pozdrawiam.Pasik
    Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły
  • mielin 30.03.11, 12:39
    Tak, to ma być Władysławowosmile, nie jesteśmy zmotoryzowani i potrzebujemy świetnej bazy wypadowej na Hel i w drugą stronęsmile, a przy tym nigdy nie leżymy na plaży raczej wcześnie rano lub wieczorem spacerujemy po niejsmile
  • ania_kryszcz 30.03.11, 14:09
    Ja już od 3 lat jezdze z rodziną do Władysławowa i nam sie tam wlasnie podoba,mamy upolowana ,fajną i nie drogą kwatere nie jest tam az tak bardzo głośno a własciciele bardzo w porządku dbający o zadowolenie klienta.
    Do tej pory jezdzilismy z 1dzieckiem w ty roku 27 czerwca wyjezdzamy już z dwójką z 5 latką i 11 miesieczniakiem.
    Nam podoba się mimo tego tłoku bo przynajmniej tam caly czas cos sie dzieje nie jest nudno smutno i ponuro.
    Kwatere polecam z czystym sercem tutaj aczkolwiek niewiem jak z terminami ja dzwonilam pierwsze dni marca to juz niektore dni byly pozajmowane.
    Bierz pokoje w domu jednorodzinnym nie letniskowym jesli chcesz jechac z dziecmi.
    Ja polecam!

asobanty.w.interia.pl/
    --
    Dzielimy się wiedzą
  • ania_kryszcz 30.03.11, 14:11
    Aha zaraz obok kwatery jest sklep w razie czego blisko ,dobrze zaopatrzony i blisko bar pod sosną.W tamtym roku nie bylam bo bylam w ciazy ale 2 lata temu tam byly super swojskie i niedrogie obiady.
    --
    Dzielimy się wiedzą
  • megimach 30.03.11, 17:17
    powiem tak-tez byłam tak samo napalona na Władysławowo jak ty i ...musiałam pojechac żeby mi przeszłowink wyleczyłam sie z władysławowa niby w cetniewie bylismy ale tam samo beznadzieja...
  • minimagda 30.03.11, 18:54
    ja jesli wybieram wakacje nad Bałtykiem to tylko Władysławowo. Uwielbiam to miasteczko, jest żywe i pełne ludzi nam to dopowiada i sporo atrakcji dla dzieci. Plaż afakt masakrycznie zalydniona, niezbyt czysta, woda jak to nad Bałtykiem taka sobie nie za czysta. Ale co do kwatery to zawsze jedziemy w inne miejsce i zawsze nie jestem zbyt zadowolona wiec nic dobrego niestety Ci nie polece. Poza tym te tanie mieszaknia sa zwykle dalej od plaży , ale spacerkiem można sie przejść.
  • a-e-p 30.03.11, 21:54
    Tylko nie Wladysławowo.... Od 8 lat jezdzimy rodzinnnie przez całą Polskę ale do Chałup (windsurfing), chociaz tam ze znalezieniem kwater jeszcze trudniej i drozej. 'Władek' jak dla nas jest za głosny, za tłoczny, za brudny. Nie trawię tych staganów sprzedających głupotki - moją mała jest cięzko od nich odciagnąć. A tamtejsze plaze z recznikiem przy reczniku to porazka... Do Władka jezdzimy czasem na lody smile Plaże na końcu Chałup blizej Kuznicy sa fantastyczne. Mieszkamy w pensjonacie z widokiem z balkonu nad zatokę. Jest cisza, piekne zachody słońca, a morze najpiekniejsze kiedy jest sztorm... No i wystarczy przejsc przez ulice zeby byc albo nad zatoką albo nad morzem smile
  • mielin 30.03.11, 22:17
    Jest cisza, piekne zachody słońca, a morze najpiekniejsze kiedy jest sztorm... No i wystarczy przejsc przez ulice zeby byc albo nad zatoką albo nad morzem

Wierzęsmile ale my lubimy miejskie klimaty nawet nad morzem, od ponad 30 lat z okładem jeżdżę do Świnoujścia- mojego ukochanego miejsca na polskiej ziemi, ale mój małż marzy wreszcie o czymś innym...
  • a-e-p 30.03.11, 22:29
    W Swinoujsciu niestety nie mozna pływac na desce smile My tesknimy za ciszą - to przyszło z wiekiem smile Kiedy dzieci nie mieliśmy jezdziliśmy jeszcze dalej (jak dla nas) - do Łeby... Wtedy nam sie tam bardzo podobało.

Niestety nie znam dobrych kwater we Władku. Znajomi mieszkali w kilku, ale zadnej za bardzo nie polecali... Moj M. kilka razy nocował we W. ale w jakims hotelu przy wyjezdzie w kierunku Chałup.
  • pasik 30.03.11, 22:39
    widzisz Władysławowo nie jest lubianesmile
    poszukaj
    morze
    --
    pozdrawiam.Pasik
    Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły
  • mielin 30.03.11, 22:43
    Eeee tam, decyzja już zapadła i mam przeczucie, że będzie się mi podobaćsmile
  • domi_33 30.03.11, 22:56
    lubiłam Władka kiedy byłam piękna i młoda i liczyły się imprezy do rana. to wtedy było super. ale teraz z dzieckiem w życiu bym tam nie pojechała. chyba musiałabym mojego małego żywczyka przywiązać do siebie aby go nie zgubić. suspicious na pewno liczcie się z tym aby ktoś z rodziny jakoś po 7 szedł na plażę zajmować miejsce. i że nad Waszą głową będą rozbici następni plażowicze. i że do rękoczynów czasami o miejsce na plaży dochodzi. no chyba, że dla Was plażowanie wcale się nie liczy. mam tam ciocię co ma kwatery, ale ma stałe obłożenie od kilku lat i nie przyjmuje nowych letników. uncertain
    --
  • blue_amelia 30.03.11, 22:56
    Bylam sluzbowo kilkakrotnie we Wladysławowie! Jest tam super!!!
    Ale na wakacje nad polskie morze nei mam odwagi juz jezdzic.... pogoda to loteria a ceny zabijaja Wole sie pomoczyc w Turcji z gwarancja upalu
  • leigh4 30.03.11, 22:56
    No nie jest-i niestety rozumiem tosadJako fanka BałtykusmileSzczerze mówiąc akurat Władysławowo jest najgorszym z miejsc na wakacyjny, nadmorski wypoczynek. Straszne tłumy, brudno, baaardzo głośno, nie ma niczego z nadmorskiego klimatu, nawet po sztormie próżno szukać spokoju na plażysad To taka miejscowość tranzytowa: dla tych, co na Helu, a nie chce im się jechać do Gdyni czy Sopotu i odwrotnie: dla tych z Trójmiasta, którym nie chce sie stać w korku w drodze na helwink taka przechowalnia i niestety ten klimat jest wszechobecnysadWielki, kiczowaty jarmark cały dzień, wieczorem huk z dyskotek, wrzaski pijanych wczasowczów do 4 rano, wkurzające brzęczenie skuterków-składaków z zesputymi tłumikamisad
    mam od lat upatrzone miejsce przy zatoce- w Rzucewie, jeżdże tam od ok 6 lat, jeszcze się nie zawiodłam.Niedaleko Pucka, bocznymi drogami bez korków można dojechać do Redy, albo do Rumii i stamtąd do Trójmiasta(wyjeżdża się za korkami, miastem ). Totalna głusza. cisza, spokój, dla dzieci kucyki, konie, plac zabaw, dla mnie spa, od lat ten sam pokójwink
    Dwa lata temu zdradziłam rzucewo dla Sarbinowa - nowe odkrycie, przepięknie, klimatycznie, niestety od warszawy koszmarnie dalekosad
  • mielin 30.03.11, 23:02
    O raju Liegh, to może faktycznie znów pojadę do Świnoujściasmile

A może Jastarnia lepsza w takim razie?
  • pasik 30.03.11, 23:15
    a może ktoś napisze o Międzywodziu..bo od kilku lat ciągnie mnie tam..tylko nie wiem dlaczego.
    Świnoujście jest fajne szczególnie z dzikami na plażytongue_out
    Mielin ,Jastarnia idziesz w lepszym kierunkusmile
    a dlaczego nie sam Hel?
    --
    pozdrawiam.Pasik
  • dorga1 31.03.11, 09:05
    Fakt, Władysławowo w wakacje to masakra. Ja dwa razy byłam w Chłapowie i tęsknię za nim już jak wyjeżdżam. Plaże są tam zdecydowanie mniej zapchane, ale trzeba iść kawałek. Za to droga jest bardzo przyjemna, bo prowadzi przez wąwóz. My wynajmujemy domek i co najważniejsze jest tam dużo atrakcji dla dzieci w przypadku niepogody. Raz byliśmy we Władysławowie na plaży i już nigdy tam nie pójdę. Do Władysławowa chodzimy czasami na jakieś lody i inne bzdety. Super atrakcją dla dzieci jest tam Park Tarzana. Ale poza tym Władysławowo też odradzam. Imprezy i krzyki słychać nawet w Chłapowie przez większą część nocy.
  • megimach 31.03.11, 09:12
    Sarbinowo superr ale daleko z wwy faktwink
    Jastarnia o dwa nieba lepsza od władysławowa - tylko byleby nie wynajac nic przy głównym deptakuwink
  • women1984 31.03.11, 09:51
    W Międzywodziu byliśmy w zeszłym roku w czerwcu polecam bardzo dla lubiących ciszę i spokój plaża szeroka mało ludzi, ale kilka dni przed powrotem zaczeło robić się tłoczno co już mi się nie podobało wracaliśmy 25 czerwca . Zrobiliśmy 3 wycieczki do Świnoujścia Miedzyzdrojów i Dziwnowa i w "naszej" miejscowości podobało nam się najbardziej. Pogodę mieliśmy wymarzoną wróciliśmy bardziej opaleni niż znajomi z Hiszpanii.
  • minnie8 01.04.11, 12:30
    > No nie jest-i niestety rozumiem tosadJako fanka BałtykusmileSzczerze mówiąc akura
    > t Władysławowo jest najgorszym z miejsc na wakacyjny, nadmorski wypoczynek. Str
    > aszne tłumy, brudno, baaardzo głośno, nie ma niczego z nadmorskiego klimatu, na
    > wet po sztormie próżno szukać spokoju na plażysad To taka miejscowość tranzytow
    > a: dla tych, co na Helu, a nie chce im się jechać do Gdyni czy Sopotu i odwrotn
    > ie: dla tych z Trójmiasta, którym nie chce sie stać w korku w drodze na helwink
    > taka przechowalnia i niestety ten klimat jest wszechobecnysadWielki, kiczowaty
    > jarmark cały dzień, wieczorem huk z dyskotek, wrzaski pijanych wczasowczów do 4
    > rano, wkurzające brzęczenie skuterków-składaków z zesputymi tłumikamisad
    > mam od lat upatrzone miejsce przy zatoce- w Rzucewie, jeżdże tam od ok 6 lat, j
    > eszcze się nie zawiodłam.Niedaleko Pucka, bocznymi drogami bez korków można doj
    > echać do Redy, albo do Rumii i stamtąd do Trójmiasta(wyjeżdża się za korkami, m
    > iastem ). Totalna głusza. cisza, spokój, dla dzieci kucyki, konie, plac zabaw,
    > dla mnie spa, od lat ten sam pokójwink
    > Dwa lata temu zdradziłam rzucewo dla Sarbinowa - nowe odkrycie, przepięknie, kl
    > imatycznie, niestety od warszawy koszmarnie dalekosad

Ojej....przecież to o dwóch różnych światach...Wł-wo a Rzucewo...dwie zupełne skrajności...No i zdaje się Rzucewo to chyba nie nad Bałtykiem jest ;-D
  • elka136 31.03.11, 12:00
    Chyba trochę przesadzacie z tym hałasem. Nikt po nocach nie krzyczy, o 23 zamykają bary gdzie gra muzyka i można potańczyć. Oprócz tego jest dyskoteka, ale w zamkniętym pomieszczeniu i specjalnie muzyki stamtąd nie słychać. Jest dużo ludzi, całe rodziny i do godz. conajmniej 24 jest naprawdę bezpiecznie bo jest dużo spacerujących nawet z dziećmi. Fakt plaże są przeładowane, chodniki zapchane, wszędzie pełno ludzi, ale to akurat taki urok popularnych miejscowości wypoczynkowych. Na Hel lub do Trójmiasta można jechać pociągiem, żeby nie stać w korku (dodatkowa atrakcja dla dzieci). Mnie się bardzo podoba.

www.fajnewczasy.pl/noclegi/wladyslawowo/kwatery_prywatne/24619
  • minnie8 31.03.11, 14:13
    To się i ja wypowiem jako prawie tubylec smileJa tam uważam,że Wł-wo jest latem fajne jeżeli lubi się ten swoisty letni rozardiasz.Często jeździmy latem tam pospacerować z Młodą(ona to uwielbia).Jeżeli jednak ktoś woli "na spokojnie" to polecam Ostrowo.Tam jest chyba najlepsza plaża w tym regionie smileI jeżeli plażujemy to tylko tam
    A we Wł-wie(Cetniewie) siostra prowadzi pensjonat jak by co to służę kontaktem.
  • a-e-p 31.03.11, 15:09
    Mielin - Jastarnia jest juz lepszym rozwiazaniem, albo np kemping Małe Morze www.malemorze.pl/ przy wyjezdzie z Władka w kierunku na Hel. Maja budynek w ktorym wynajmuja pokoje - standard taki sobie, tylko ciezko o wolne miejsca. Niektore pokoje maja balkony z widokiem na zatoke. Mozna z MM na piechote do Wladka chodzic, my jezdziliśmy na rowerach. Lub Jurata, choc b. droga, ale mozna np. celebryte spotkac smile
    Minusem mieszkania na Półwyspie sa korki w ktorych trzeba stac aby dojechac do Wladka - szczególnie w piatki po południu i weekendy. Raz od Chałup do Wladka jechalismy 2 h!!!

Dzieczyny z W-wy narzekacie ze macie daleko - z Rzeszowa mam 'tylko' dwa razy dalej...
  • minnie8 31.03.11, 15:38
    Ja tu czegoś nie rozumiem...dziewczyna chce do Wł-wa a wy jej ,że nie powinna. "Jeden woli córkę a drugi teściową".Ja np tłukę się przez całą Polskę do Zakopanego bo po prostu lubię klimat i harmider Krupówek a nie znoszę ciszy na zapadłej górskiej wiosce.
    A kemping "Małe Morze"w czym jest lepsze od Wło-wa?Przcież to samo centrum serfingu...
  • a-e-p 31.03.11, 17:45
    Minnie8 Mielin zaczyna zmieniac zdanie wink Nikt jej nie mowi ze nie powinna jechac, raczej kazdy wypisuje dlaczego nie Wł-wo.

Małe Morze ma akurat budynek/budynki w ktorym mozna wynajac pokoje. Mnostwo jest tam osob z rodzinami, nie koniecznie pływajacych na desce - ja nie pływam, dzieci tez, tylko mąż. Surfingowcy, ktorzy balanguja nocami raczej spia w namiotach z dala od budynków... MM jest alternatywa dla centrum Władka, na piechote mozna dojsc do miasta, plaze sa mniej tłoczne.

A watek sie rozwinął i dobrze, ze mozna w nim poczytac gdzie warto pojechac. Szkoda tylko, ze w dalszym ciagu brak ciekawych noclegów w Wł-wie.
  • mima-mima 31.03.11, 16:09
    Ja moge Ci polecić w Jastarni pokoje goiścinne Ania. Byliśmy w zeszłym roku i byliśmy mega zadowoleni. Pokój duży ( kiedys w łebie mialiśmy taki mały, że walizki nie było gdzies rozłożyć) na stronę południową. Na dole kuchnia ogólnodostepna. W domku chyba tylko 6 pokoi, więc nie ma dużego tłoku. Poza tym : w bobliżu market, gdzie mozna kupić wszystko, co potrzeba, do morza spacerek, ok.10 min, po utwardzonym terenie. Te pokoje sa na poczatku Jastarni i jest cicho i spokojnie. W pobliżu była super knajpka "u bosmana" my przez cały wyjazd sie tam stołowaliśmy, bo jedzenie super, brak tłumów, i różne atrakcje dla dzieci. Do centrum chodziliśmy na spacery, na wesołe miasteczko itd. Poza tym plaża... przy wejściu o którym mówiłam było tak, że każdy się rozkładał przy brzegu. Nikt za nami ani przed nami nigdy nie leżał, poza tym mało "głośnej" młodziezy a właśnie sporo rodzin z dziecmi. Plaże może nie puste, ale na prawdę można było spokojnie sobie wybrać miejsce bez deptania innym po głowach smile Może troche off topic, ale polecam i miejscowość i kwaterę smile--
  • babajaga-only 31.03.11, 21:10
    mam prośbę do dziewczyn piszących o CETNIEWO smile

Ja juz zarezerwowałam kwatery we Władku - poczytałam ten watek i trochę mi mina zrzedła sad

No ale i tak pojadę.

Ten ośrodek do którego jade podobno jest przy samym CETNIEWO - widziałyście go może? słyszałyście jakieś opinie?czy wygląda podobnie do fotek z linka?

Szukałam w necie ale nic nie znalazłam sad

www.domki-nadmorzem.com/
    Z góry dziekuje smile
  • ap77 01.04.11, 13:14
    ja uwielbiam Juratesmile jade w czerwcu i chyba tez na Swieta. Polecam!
    --
    Mam w domu malego Budde w postaci synasmile

Mama KaOwiec
    Zapraszam! (prosze pukac na mojego maila gazetowego)
  • kada111 02.04.11, 21:33
    Jak już zakosztowałaś pobytu w Świnoujściu to co byś nie wybrała to nie będzie to samo sad
    Potwierdzam- Władysławowo w sezonie totalnie zapchane. Warto pociągiem wybrać się trochę dalej, choćby do Jastarni. Polecam pensjonat Nord z małym placem zabaw i wyżywieniem, oddalony od ścisłego centrum.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.