Dodaj do ulubionych

zabawki smiki - polecacie?

25.06.11, 11:39
jak w temacie. Do tej pory kupowałam głównie zabawki z fishera a spodobało mi się kilka w Smyku, firmy smiki. Chciałam zapytać jak z jakością i wykonaniem tych zabawek, opłaca się je kupić?
--
http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzj44jquzrjnm8.png
Aniołek 11.2009
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvfxpssy85.png
Edytor zaawansowany
  • listopadowka2008bis 25.06.11, 11:44
    mamy z tej firmy w zasadzie jedna zabawke, ktora ma juz 3 lata i mimo czestej eksploatacji wyglada bardzo dobrze. Nic sie nie oberwalo etc. Ja polecam smile
  • patir23 25.06.11, 14:21
    ja takze polecam sa calkiem niezlej jakosci nic nie odpada i sie nie lamie mimo czestego uzytku.
  • igguana2 25.06.11, 15:16
    Polecam, są bardzo dobrej jakości niczym bardzo rozreklamowany fisher price. Jest duży wybór tych zabaweczek. Mój synek w domu ma kilka, mój siostrzeniec także i na prawdę nie mam powodów do narzekania.
  • falcon_eye 25.06.11, 15:19
    Jakość niezła ale nie za ta cenę.

W Auchan miewają dokładnie te same zabawki, z tej samej chińskiej fabryki tylko pod inną marką, za połowę ceny.

Smyk chciałby pozycjonować swoją markę jak FP ale to cały czas inna półka.
  • patir23 25.06.11, 16:18
    Tez ma kilka fajnych zabawek ale nie wiem jak z jakoscia
  • falcon_eye 25.06.11, 18:15
    O smily play już kiedyś pisałam - wszystko zależy od konkretnej rzeczy. Mają i perełki (pianinko), i "normalne" zabawki (kierownica, znikopis) ale też i straszne badziewia (puzzle dźwiękowe, książeczki dźwiękowe).
  • patir23 25.06.11, 20:52
    mnie interesuje właśnie znikopis i taki zegar edukacyjny i ne wiem czy warto?
  • falcon_eye 26.06.11, 10:16
    Znikopis mamy taki:
    http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/16/63/94/84/1663948477

Jest OK jak na potrzeby, możliwości i zdolności roczniaka - lekki, wytrzymały i kolorowy. Ale gdybym kupowała dla starszego dziecka, które już potrafi rysować to wybrałabym Tomy Megasketcher bo ma wyraźniejszą kreskę, ale jest większy i cięższy.

Zegara w rękach nie miałam, ale patrząc na zdjęcia z aukcji wydaje mi się, że będzie z tych lepiej wykonanych aczkolwiek jak dla mnie trochę za drogi (tzn. ma słabą interaktywność).
  • patir23 26.06.11, 18:58
    właśnie o taki mi chodzi ale dla 3 latka to nie wiem moze juz nie warto...a zegar mnie korci lub taka ksiazeczka allegro.pl/smily-edukacyjna-ksiazeczka-polsko-angielska-267-i1665377910.html
    lub ten zegar allegro.pl/smily-play-edukacyjny-dwujezyczny-zegar-pl-ang-i1683136620.html
    tylko nie wiem czy warto czy juz nie za dziecinne dla 3 letniego chlopca?
  • perspektywa13 26.06.11, 09:04
    Mamy kierownice oraz samochodzik sterowany, taki na kabelku. Oba w spadku po bracie użytkuje młodszy. Super moim zdaniem wykonanie, zupełnie nieodbiegające od FP.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.