Dodaj do ulubionych

poszukuje duzy nocnik na podróż...????

05.07.11, 22:34
Witam
Poszukuje duzy nocnik na podróż 20 godzinną dla sześciolatki. Bedziemy duzo podróżować, niezawsze z mozliwością skorzystania z toalety. Córka wysiusia sie pod drzewko ale z grubszą sprawą już kiepsko..., poza tym publiczna toaleta pozostawia duzo do zyczenia. Pomysł z nocnikiem sprawdził sie w tamtym roku ale w tym córka z niego wyrosła ( z nocnika) i poszukuje jakiegoś większego , ale nie chodzi mi o przenośną toalete bo jest za duza.
Podsumowując :
szukam duzego nocnika dla szesciolatki, który nie zajmije za duzo miejsca w bagazniku.
podajcie cos konkretnego bo nic nie moge znależć w necie
dzieki
Edytor zaawansowany
  • frestre 05.07.11, 22:42
    hmmmm raczej kupiłabym jednorazowe nakładki na toalety (koszt ok.0,60zł w sklepach medycznych)
  • matyldamoja 06.07.11, 12:27
    duży jest nocnik baby bjorn
    allegro.pl/nocnik-fotelik-baby-bjorn-6-kolorow-od-reki-i1695102343.html
  • leila78 06.07.11, 13:53
    a nie lepiej nocnik turystyczny:
    allegro.pl/listing.php/search?string=nocnik+turystyczny&category=0&sg=0
    --
    Muminki cię widzą, muminki cię śledzą,
    muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą!
  • marta76 06.07.11, 16:50
    a ja mam pytanie.Nie odbierz tego jako złośliwość.Po prostu jestem ciekawa...co się robi z zawartościa nocnika w której jest kupa? i nie ma toalety do której można to wyrzucic i umyć nocnik? nie śmierdzi w aucie? Wydaje mi sie,że trzeba uczyć dziecko załatwiania sie z pupa w górze w publicznych toaletach. Te podkładki sa ok ,ale jak dla mnie i tak dotknie sie jakiejś oblesnej częścismile
    --
    Jestem,w podtekście
    mieszkam gdzieś,w przenośni chowam się.
  • clonek13 06.07.11, 17:06
    podrozuje duzo z dzieckiem odkad sie urodzilo, teraz kilkulatek, do glowy mi nie przyszlo zeby wozic kupe w aucie smile zapomnij o nocniku, 6 latka to duze dziecko, ucz ja normalnych zachowan, do przedszkola ,do szkoly przeciez jak idzie to tez uzywa publicznych toalet.....a jesli toaleta na trasie wola o pomste do nieba, (czy w PL czy za granica to jest roznie ) to lepiej trawke poszukac albo kaczek i dziecko tak wysadzic z kupka czy siku.....
    nocnik to mordega dla ciebie i dziecka...im szybciej nauczy sie jak korzystac z publicznych toalet, gdzie nie wkladac rak ,czego nie dotykac i dobrze rece umyc po wszystkim , tym lepiej, chyba nie chcesz zeby ja tego uczyly obce osoby w szkole??
    --
    tongue_out

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka