Strój dla chłopców na ślub i wesele Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Dziewczyny, poradźcie, w co ubrać chłopców w wieku 3 i 6 lat na ślub i wesele mojej siostry? Myślałam o koszuli i marynarce i spodniach jasnych raczej. Nie biorę absolutnie pod uwagę sztywnych garniturków, chcę zeby czuli się swobodnie, no ale wiadomo, muszą być bardziej eleganccy niż na codzień. Czy wiecie gdzie dostanę takie ubranka? Marynarek nie widziałam ani w Smyku, ani w h&M, ani w C&A, nie wiem gdzie szukać. Chodzi mi o takie cienkie, lekkie, ślub odbędzie się 6 sierpnia. A spodnie jasne materiałowe? Nigdzie nie widziałam. Dzięki z góry
    • Mój syn (6 lat) byl na takich imprezach w lnianym garniturku next. przede wszystkim strój go wogóle nie krępował, był przewiewny. taki garniturek super wygląda ze spoprtowymi butami i z sandałami więc odpadła mi konieczność kupowania eleganckiego obuwia (którego pewnie więcej by nie zalożył)
      Mój synek ma taki garnitur
      allegro.pl/next-unikatowy-lniany-garnitur-3-4-latka-na-okazje-i1716679396.html ta aukcja nie jest moja!!!!
      --
      Pierożek 20.07.2005
      Truskaweczka 09.04.2008
    • W zeszłym roku kupowałam strój na czerwcowe wesele dla mojego 6-letniego chrześniaka. Garniturków lnianych ani samych marynarek nie było juz prawie nigdzie, a tam gdzie jeszcze trafiłam np w Zarze niezbyt fajnie leżały na młodym. W końcu kupiłam w Tesco białe, proste spodnie z grubszego płótna, do tego płócienną koszulę czarną z kr rękawem, stebnowaną żółtą nitką i żółty krawat. Na głowie miał czarny kapelusz panama z białym otokiem. Wyglądał elegancko i oryginalnie, a ubranie było bardzo wygodne.
    • Moi chłopcy, 4 i 6 lat, w czerwcu na wesele byli ubrani w ciemne spodnie (jeden miał z materiałowe z kantem, drugi eleganckie dzinsy - takie miałam, a nie chciałam wydawać kasy na kupno czegoś spcjalnego) i dokupiłam im jasne koszule z krótkim rękawem z krawatem w H&M.
      Wyglądali super, i elegancko i tak stosownie do wieku jednocześnie. Mi osobiście nie podobają się mali chłopcy w garniturach.

• Ja też szukam czegoś dla 4,5 latka, 2 latka i 3 mies. na wesele siostry. Najstarszy to lubi elegancko wyglądać i uważa,że czarny kolor jest najelegantszy i męczy mnie o czarny garnitur smile Najpierw mam zamiar popytać po koleżankach, może coś skompletuję, a dla najmłodszego to widziałam takie pajace zrobione na frak, może uda mi się upolować na allegro do września.
    • Mam wprawdzie córkę smile, ale właśnie przeglądałam katalog firmy Mariquita i oni mają takie marynarki. Popatrz na Allegro albo w sklepach internetowych, teraz jest wyprzedaż więc można znaleźć coś w fajnych cenach.
    • Na allegro są też inne rozmiary
      allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=next+garnitur¶ms_top_cookie=635c8699ec6a48ca70780f0e041b45ce82fe39d8&category=11763
      Mój 6 latek ma taki na 110, w zeszłym roku musieliśmy podszyć nogawki bo był za wielki (syn miał wtedy 5 lat), teraz jest akurat. W przysłym roku pewnie go sprzedam ale narazie jesZcze trzymam bo może jakaś okazja się trafi. napisz do sprzedawcy to poda Ci wymiary dokładne.
      --
      Pierożek 20.07.2005
      Truskaweczka 09.04.2008
    • a jak masz czas to mozesz sobie na ebayu poszukac
      clothes.shop.ebay.co.uk/Boys-Clothing-/11452/i.html?_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A6%257C72%253A4908&rt=nc&_nkw=suit+next&_catref=1&_dmd=1&_trksid=p3286.c0.m14&_vc=1
      --
      Pierożek 20.07.2005
      Truskaweczka 09.04.2008
      • Kochana jesteś, pięknie dziękuję. Zdecyduję się chyba na te z nexta jasne. Tylko buty muszę kupić do tego jasne
      • Czarna, jeśli nie masz mnie jeszcze dosyć to doradź jakie buty do tego lnianego nexta? Jakie Twój synek miał do tego garniturku? Dzięki z góry
        • w zeszłym roku miała sandałki na bose nogi, do tego koszula wyjęta ze spodni i krawacik w kolorze garnituru
          w tym roku była biało niebieska koszula na wierzch i sportowe buty typu adidas, buty były granatowe ale bardzo fajnie wyglądają białe adidaski, o takie
          http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/chlopiece/chlopiece-buty-chlopiece/00006001037489/sportowe%20obuwie%20dzieci%C4%99ce.prod?r=5&c=3&filter_size=all&st=PRODUCT&filter_cat=chlopiece/chlopiece-buty-chlopiece/buty-ch%42opi%19ce-p%F3%42buty ale fajnie wyglądają też trampki. ten garnitur ma właśnie taki sportowy styl, jak ja go kupowałam to zalezało mi na tym żeby nie musieć koniecznie kupowac eleganckich półbutów.
          marynarkę miał na sobie tylko w kosciele- wyglądał bardzo elegancko a potem czuł się swobodnie bo spodenki są miękkie i przewiewne i oczywiście miał wygodne buty.
          --
          Pierożek 20.07.2005
          Truskaweczka 09.04.2008
        • Osobiście nie podobają mi się garniturki dla małych chłopców choć dla wielu wyglądają uroczo.
          Synkowi założyłabym jasne lniane spodnie i koszulkę lnianą .
          --
          http://dl7.glitter-graphics.net/pub/190/190347hgeiqc4vj4.gif
          http://suwaczki.maluchy.pl/li-39879.png
    • a czy ten lniany garniturek nadaje się na połowę września? czy jest zbyt przewiewny na ciut chłodniejsze dni?
    • A ja kupuję (już drugi, bo młody rośnie) w Smyku komplet spodnie garniturowe z kamizelką. bez marynarki. Do tego koszula z kołnierzykiem z krótkim (lub długim) rękawem i wygląda elegancko. Młodemu ten komplet bardzo się podoba, tak jak napisałam - już drugi testujemy. Ostatnio musiałam (ugięłam się pod naciskiem młodego) dokupić muszkę i krawat. No i buty czarne.
      --
      Jasiek urodził się 23.10.2005r. o godz. 18.20
    • ja mam dwie opcje: albo lniany next albo szyję spodnie i kamizelkę z elanowełny.
    • Dzieciaki mogą równie dobrze iść w koszulach i spodenkach(ale takie garniturki to też fajna sprawa), to zależy czy w sali będzie klimatyzacja (w garniakach będą sie męczyć jeśli jej nie ma)
    • ja znalazłam z coccodrillo komplet kamizelka i spodnie w lekko sportowym stylu. spodnie można na kant i normalnie prasować. kolor beżowo-popielaty.
      mam zaklepany w Bytomiu i jutro mam z Młodym wyprawę smile
    • W coccodrillo ostatnio jakies jasno szare widziałam. Takie lekko sportowe. Były też fajne marynarki z odpinanymi kapturkami po ok 50 zł.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.