• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

prezent urodzinowy dla 10 letniej dziewczynki Dodaj do ulubionych

• 04.08.11, 21:56
    Jak w temacie wczoraj kuzynka zaprosiła nas do swojej córki na urodziny. i nie wiem czym interesują się dziewczynki w tym wieku.może miała któraś taki problem?
    Zaawansowany formularz
    • 05.08.11, 14:10
      Mam 10-latkęsmile wszelkiego rodzaju zestawy do projektowania z serii "Top Model", a z zabawek zubblesy (chyba tak to się pisze). No i moja jest bardzo książkowa...jej ulubiony sklep to empiksmile
    • 05.08.11, 20:34
      Chrzesnicy kupilam (po konsultacji) zegarek Flik Flak z motywem Hello Kitty i plakat z tym samym motywem, ale taki juz bardziej mlodziezowy (czarno-rozowy). Oprocz tego dostala od kolezanek jakas torebke z Reserved, blyszczyki, dezodoranty itp.
      • 05.08.11, 23:10
        Moja 10 latka nie założyłaby nic z hello kitty. Jej zainteresowania to: książki Harry Potter i Narnia, gry komputerowe seria Sims, słucha iPoda, ostatnio dostała słuchawki skullcandy i była zachwycona. Z ubrań podoba jej się wzornictwo i kolorystyka firmy Roxy. Ostatnio mówi o globusie "plastycznym" - takim gdzie góry i wyżyny są wypukłe. Lubi filmy anime i jej ulubiony sklep to empik.
        • 06.08.11, 09:56
          mira31 napisała:

> Moja 10 latka nie założyłaby nic z hello kitty. Jej zainteresowania to: książki
          > Harry Potter i Narnia, gry komputerowe seria Sims
          To podobnie jak moja - za nic nie załozyłaby Hello kitty, nawet 2 lata temu smile Z ksiązek Harry Potter i Narnia, gry na PS3 Harry Potter, Star Wars, Sims.

--
          • 06.08.11, 11:42
            oststnio byłam na urodzinach 10 latki - dostała ode mnie 2 czesciowy strój z reserved (super przecena -14 zł), pidżamkę z reserved (tez fajna przecena -29 zł) i LPS pomimo wieku jest fanką tych figurek.
            • 07.08.11, 00:49
              ja co prawda na 11 urodzinach byłam, nie miałam pojęcia co kupić, zadzwoniłam, zapytałam i chrześniaczka chciała rolki, więc kupiłam, takie "lepsze", szybkie wink

--
              ==================================================================
              bo GIANT to GIANT big_grin
              ==================================================================
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.