• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Torba dla nauczycielki???????? Dodaj do ulubionych

• 20.09.11, 08:01
    Nauczycielki drogie, w czym nosicie swoje klamoty?
    Pracuję w zawodzie ponad dziesięć lat i do tej pory nie znalazłam niczego, co by mi pasowało.
    Torebka za mała. Plecak za duży, poza tym czuję się z nim jak turysta, nie jak nauczyciel. Duże torby - źle, bo niczego w nich nie mogę znaleźć.
    Jakieś patenty? Propozycje?
    Helpunku...
    --
    Dla tego zamiast iść do chirurga tradycyjnego i dać się ciąć skalpelem to można iść do chirurga fantomowego(To taka operacja bez operacji), efekty są naprawdę niesamowite.. (Piotrtarot)
    Edytor zaawansowany
    • 20.09.11, 08:09
      Mając 160 cm, z dużą torbą wyglądam jak dodatek do niej. Dlatego noszę normalnej wielkości torebkę, gdzie wrzucę też piórnik + notes; a resztę papierów, książek noszę w płóciennej, czarnej siatce na ramię z długim uchem;
    • 20.09.11, 08:11
      W tej chwili noszę torebkę + torbę z książkami, obie naramienne.
      Torba z książkami na razie taka jutowa, reklamówka longmana, jak pamiętam, to odwracam stroną reklamową w swoją stronę - planuję ją wymienić na coś ładniejszego, ale na razie planuję.
      Wcześniej miałam ukochaną mega listonoszkę sztruksową, ale już padła.
      System dwutorbowy jest jednak lepszy - torbę z książkami porzucam w klasie do końca dnia, małą torebkę zabieram ze sobą na przerwy, na dyżur, itd.
      --
      Cierpię, ale jeszcze mam nadzieję,
      że przylecą piraci bombowcem
      i bogatym zabiorą pieniądze,
      a na pięknych założą pokrowce. (Kabaret Potem)
    • 20.09.11, 08:27
      no mi wystarczyła torba skórzana, format A4 + dodatkowe miejsce w górę i w boki po parę centymetrów, z wewnętrznymi kieszeniami na komórkę, klucze i długopisy.

ale ja miałam w porywach do 4 klas, na jednym poziomie, więc dużo z sobą nie nosiłam. a jak przyszła konieczność nadprogramowych klamotów to dodatkowo reklamówka duża, wytrzymująca spore obciążenie(ale nie lubiłam dodatkowych rzeczy w ręku, bo bałam się zostawienia w autobusie/metrze/kawiarni - jestem roztrzepana, i zakładam, że mogłabym coś takiego zgubić)
    • 20.09.11, 08:35
      W czasach autobusowo-piechotnych wink zawsze zestaw torebka + płócienna torba z długimi uszami na ramię, formatu ciut większego niż A4, więc w sam raz. W czasach samochodowych - torebka i książki na siedzeniu wink
      • 20.09.11, 08:43
        Torba typu szkolnej-laptopowej, na ramię, czasem torebka.
        Plecak (czarny, niby skórzany, typu worka) + torebka.
        Potem miałam całkiem swoją salę i po dwa zestawy podręczników - jeden miałam w domu, drugi w szkole, i nie nosiłam ich ze sobą, a na klasówki i prace domowe wystarczała większa torebka. Wymagałam od młodzieży segregatorów A5 albo wklejania sprawdzonych prac do zeszytu, żebym nie musiała samych zeszytów dźwigać.
        --
        On nie jest winny, on jest inny

Z dzieckiem w Moskwie
    • 20.09.11, 09:07
      A, zapomniałam dodać, że dość często noszę netbooka ze sobą.
      Czyli torebka + płócienna torba + torba na netbooka?
      Podręczników nie noszę, bo też mam dwa komplety, ale zeszyty, teczki z pracami, netbook, piórnik, jakieś papiernicze duperele... Głównie ten netbook mnie gryzie.
      --
      "Nie tylko dekodery TV szpiegują, same telewizory też. Ty myślisz, że patrzysz na swój telewizor, a on patrzy na ciebie. Telewizor powinno się trzymać w piwnicy albo w osobnym, wytłumionym pomieszczeniu, żeby nie mógł słyszeć o czym rozmawia się w domu." (Astromaria)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.