• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

termos bidon termoizolacyjny dla dziecka

• 20.10.11, 13:59
    macie jakieś doświadczenia z takim termosem/ bidonem? Chodzi mo o to czy faktycznie utrzymuje temparaturę powyżej 10 godzin (pewnie jakąś utrzymuje, tylko, czy napój jest jeszcze wtedy wystarczająco ciepły smile). Kosztuje to cudo sporo więc nie chcę wydać kaski na coś co się nie sprawdzi.
    A może macie do polecenia jakieś inne bidony (nie chodzi mi o zwykłe termosy) termoizolacyjne dla dziecka (czyli pojemność max 350 ml)

allegro.pl/disney-termos-bidon-termoizolacyjny-usa-i1813111826.html
    Edytor zaawansowany
    • 20.10.11, 14:12
      Nie spotkałam jeszcze bidonu, czy kubka, który utrzymywałby temperaturę tak długo. Jeśli potrzebujesz, aż tak długiego czasu to tylko tradycyjny termos, niestety. Ja mam kubek ze Starbucksa i Tchibo i każdy z nich trzyma ciepło 1-2h (max)
    • 30.10.11, 12:17
      POLECAM - tanie i niezawodne kubki termiczne, termosy:
      Kubki termiczne ok 0,5L zobacz tu:
      LINK - KUBKI TERMICZNE- www.kinghoff.sklepna5.pl

Termosy od 0,35L do 1,0 zobacz tu:
      LINK - TERMOSY - www.kinghoff.sklepna5.pl
      • 30.10.11, 16:26
        mamy ten z podanego przez ciebie linku. Nie wiem czy utrzyma ciepło 10h - nie sprawdzałam. Uzywamy go do szkły na kilka godzin - 5-6 i picie jest w takiej temperaturze co nalewałam. Ten bidon jest identyczny jak metalowe termosy, więc myślę że tyle samo utrzyma ciepło.
    • 31.10.11, 20:33
      Powiem że nie znalazłam takiego kubeczka który by utrzymywał temperaturę aż 10 godzin. Mam normalny kubek a jak idziemy gdzieś na dłuższy spacer to wkładam do torby termoizolacyjnej. Kupiłam z aventa taką www.pierwszyusmiech.com.pl/product-pol-776-Termo-Torba-Avent-Philips-SCD150-50-w-kolorze-czerwonym.html i jakieś 3-4 godziny picie jest na tyle cieple że bez problemu mogę podać dziecku. Ale o takim termosie nie słyszałam!
      • 01.11.11, 11:29
        Ja mam taki termoso-kubek, na 1/2 litra - kupiłam w sklepie ze sprzętem alpinistycznym. I chwalę sobie - trzyma ..12h ciepło smile. CHoć był o wiele droższy niż standardowe kubki termo...
    • 01.11.11, 20:03
      Dziewczyny, a piszecie o tym termosie Fjord Nansen?

Kubka Tchibo nie polecam. Nie trzyma ciepła.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.