• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Jak się wylogować na allegro?

• 22.10.11, 22:57
    Nigdzie nie mogę znaleźć przycisku WYLOGUJ.
    Edytor zaawansowany
    • 22.10.11, 23:00
      Prawy górny róg, maksymalnie na górze. Jest tekst: Witaj, "nick" a obok (wyloguj)
      • 22.10.11, 23:08
        No to chyba mam coś z przeglądarką bo nie mam Witaj itp., a w prawym górnym rogu mam KOSZYK.
        • 22.10.11, 23:11
          Nie wiem od czego to zależy, ale czasami mam "wyloguj", a czasami ten cholerny koszyk. Miałam pisać w tej sprawie do allegro, bo mnie trafia kiedy chcę się wylogować, a tam koszyk, brrrr
          • 22.10.11, 23:16
            A ja potrzebuję zalogować drugą osobę na tym samym komp. i też się wściekam bo nie mogę. Może to jakaś niedoróbka w ich nowym systemie.
            • 22.10.11, 23:51
              myślałam ze tylko ja jakas slepa jestem, tez miałamn tak ostatnio ze obok nicka nie było ikonki wyloguj sad
              --
              **********Czytanie książek jest zajęciem żmudnym i męczącym.
              Psuje wzrok, odrywa od innych zajęć i nie wspiera wzrostu PKB. ***************************************************************
              • 23.10.11, 00:21
                Jak "wchodzisz" na allegro i się logujesz,to wtedy masz w prawym górnym rogu swój login i obok koszyk...Jeżeli wychodzisz z allegro,to samo cie wylogowuje i wtedy wchodząc ponownie NIE JESTEŚ zalogowana i masz sam koszyk.
                Jest np
                witaj foro-estupido(wyloguj)koszyk jak jesteś zalogowana,jak nie jesteś masz sam znaczek koszykasmile
    • 23.10.11, 07:24
      Zawsze możesz wyłączyć przeglądarkę i włączyć ponownie.
      • 23.10.11, 07:34
        Może po F5 przycisk się pojawi z powrotem
    • 23.10.11, 11:29
      Ja wchodzę wtedy na "Społeczność" i pojawia się opcja wyloguj. Ale faktycznie to jakaś niedoróbka z ich strony.
      --
      "...są w życiu dwie najświętsze sprawy,
      mieć swoją ziemię obiecaną
      i własny kubek mieć do kawy..."
    • 23.10.11, 17:31
      bo nie jestes wtedy zalogowana. gdy masz jakiekolwiek watpliwosci to kliknij zawsze 'moje allegro' - jak beda ikony logowania to znaczy ze system Cie wczesniej wylogowal, jak bedzie moje allegro wlaczone to bedzie na pewno i przycisk do wylogowania.
      • 23.10.11, 17:39
        estragonka nie masz racji, nieraz jest tak,że klikam w "moje allegro" i pojawia mi się dokładnie to samo co wtedy jak jestem zalogowana, wchodzę na stronę głowną allegro i też nie mam ikony "wyloguj", a co najlepsze wychodzę ze strony allegro, po chwili wczytuję ją spowrotem i dalej jestem zalogowana sad Jakiś koszmarne błędy mają w swoim systemie, myślałam,że to tylko u mnie tak się dzieje, a tu jak widać nie jestem jedyna....
        • 24.10.11, 08:13
          verika napisała:

> estragonka nie masz racji, nieraz jest tak,że klikam w "moje allegro" i pojawi
          > a mi się dokładnie to samo co wtedy jak jestem zalogowana, wchodzę na stronę gł
          > owną allegro i też nie mam ikony "wyloguj", a co najlepsze wychodzę ze strony a
          > llegro, po chwili wczytuję ją spowrotem i dalej jestem zalogowana sad Jakiś kosz
          > marne błędy mają w swoim systemie, myślałam,że to tylko u mnie tak się dzieje,
          > a tu jak widać nie jestem jedyna....

a ta nawet nie wiedzialam, u mnie zawsze jakos dziala, nie mialam tego problemu do tej pory
    • 23.10.11, 19:53
      często się to zdarza, używam wtedy tego linku do wylogowania:

www.allegro.pl/logout.php
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.