Dodaj do ulubionych

Poszukiwana czapeczka Dolli von Doell:-)

23.10.11, 10:47
Poszukuję tej czapeczki, koniecznie w fiolecie (z najnowszej kolekcji Dolli von Doell) w Warszawie.
http://www.hutx.de/images/product_images/popup_images/9986_0.jpg

Może ktoś widział? Były w Galerii Mokotów ale już brak rozmiaru 53 którego poszukuję.

Gdzie jeszcze w Warszawie kupię czapeczki Dolli?
Edytor zaawansowany
  • agni71 23.10.11, 12:45
    W Bobolandzie na Czumy (Jelonki) albo na Bródnie (Dom Mody Dziecięcej) zawsze mieli Dolli oprócz MaxiMo, ale nie wiem, czy rowniez w tym roku i czy ten model?
  • mielin 23.10.11, 13:07
    No wiem o Czumy, ale Jelonki ode mnie okropnie dalekosad. Jednak, mimo wszystko, chyba się wybiorę, a Czumy ile? Jak tam trafić?
  • agni71 23.10.11, 14:58
    Tu masz namiary, Czumy to boczna od Powst. Śląskich:

www.pkt.pl/s/warszawa/11655/boboland.html
    ale najlepiej najpierw do nich zadzwoń, bo ostatnio jak u nich byłam to mieli coraz mniej Dolli,a coraz więcej MaxiMo. Nie wiem, co teraz maja w sprzedaży, bo dawno tam nie byłam. I nie zniechęcaj sie obslugą, ktora nie jest zbyt miła wink
  • mielin 24.10.11, 11:11
    Dzwoniłam, DOLLI już nie prowadząsad, teraz tylko Reima i MaxiMo.

Nadal ponawiam pytanie, gdzie jeszcze w Warszawie czapeczki Dolli?
  • aurinko 24.10.11, 11:45
    Ja tak trochę offtopic, z ciekawości... co takiego mają te czapki w sobie? Cena powalająca (ta "Twoja" ponad 20€wink a potem odsprzedać pewnie ciężko, chyba, że z dużą stratą? Wzornictwo mi się podoba, ale kurcze, to przecież prawie stówa za samą czapkę...
    --
    pomoz-amelce.pl
  • ciotka_od_wuja_zdzicha 24.10.11, 16:17
    aurinko napisała:

> Ja tak trochę offtopic, z ciekawości... co takiego mają te czapki w sobie? Cena
    > powalająca (ta "Twoja" ponad 20€wink a potem odsprzedać pewnie ciężko,
    swietny argument big_grin
  • mielin 24.10.11, 12:15
    No cóż, to są najlepsze czapeczki jakie moja córcia do tej pory miała. Niesamowita jakość (bardzo dobre wykonanie, wytrzymałość- niezniszczalnośćsmile, świetne dopasowanie do główki dziecka w tym idealne zabezpieczenie uszu i głowy), wygoda (córcia je uwielbia nosić) oraz fajne wzornictwo, niepowtarzalność i naprawdę wielki wybór modeli.

Mnóstwo DOLLI VON DOELL pisałysmy na forum w poprzednich latach, zajrzyj do wyszukiwarki.
  • katka761 24.10.11, 12:58
    a masz rozmiar pewny, bo widziałam ją u siebie w sklepie?

dla mnie Dolli to najlepsze czapki (chociaż MAxiMo też są super). dla mnie najważniejsze, że mają czapki dziecięce na duże rozmiary, no i podpisuję się pod tym, co Mielin napisała w poście wyżej smilesmile
    sama mam dla siebie zimową Dolli w uniwersalną krateczkę.

• mielin 24.10.11, 13:59
    Tak -jestem pewna rozmiaru, jakbyś mogła pomóc napisz na privsmile
  • katka761 24.10.11, 20:45
    napisałam smile
  • hop_angel 27.10.11, 23:15

rozmiar około 50 taką, kupi mi ktoś, czy sa do tego szaliki i rekawiczki w komplecie?

www.hutshopping.de/Cube_Kinder_Bommel_Inkamuetze_by_Doell.html
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bdf9hyqwqvz4l.png
  • mielin 28.10.11, 00:40
    To kolekcja z zeszłego roku, może być trudno...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka